Ga La Hai, 641, La Hai, Dong Xuan, Phu Yen, Vietnam
Origin | Destination | Departure | Arrival |
La Hai | Ho Chi Minh City | 06:21 | 06:32 |
La Hai | Ho Chi Minh City | 06:21 | 06:32 |
La Hai | Ho Chi Minh City | 06:21 | 06:32 |
La Hai | Thap Cham | 06:21 | 06:26 |
La Hai | Thap Cham | 06:21 | 06:26 |
La Hai | Nha Trang | 06:21 | 06:24 |
La Hai | Ho Chi Minh City | 15:55 | 16:07 |
La Hai | Thap Cham | 15:55 | 15:59 |
La Hai | Nha Trang | 15:55 | 15:58 |
La Hai | Nha Trang | 15:55 | 15:58 |
La Hai | Thap Cham | 15:55 | 15:59 |
La Hai | Ho Chi Minh City | 15:55 | 16:07 |
La Hai | Da Nang | 17:18 | 17:25 |
La Hai | Da Nang | 17:18 | 17:25 |
La Hai | Da Nang | 17:20 | 17:27 |
La Hai | Tra Kieu | 22:18 | 22:24 |
La Hai | Tra Kieu | 22:18 | 22:24 |
La Hai | Da Nang | 22:52 | 22:59 |
La Hai | Da Nang | 22:54 | 23:01 |
La Hai | Da Nang | 23:25 | 23:32 |
La Hai | Da Nang | 23:25 | 23:32 |
La Hai | Tra Kieu | 23:25 | 23:31 |
La Hai | Tra Kieu | 23:25 | 23:31 |
La Hai | Tra Kieu | 23:25 | 23:31 |
La Hai | Da Nang | 23:25 | 23:32 |
Type | Name | km |
bus | An Dan Toll Station | 12.2 |
bus | Chi Thanh Station | 14.1 |
train | Phuoc Lanh | 14.3 |
bus | Chi Thanh | 14.5 |
bus | Phu Yen HoangLong | 14.5 |