Bombay
Goa
пн, 28 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники

Turismo San Luis Hermanos

1.0
1 відгуків клієнтів
  • Інформація про перевізника
  • Популярні Напрямки
  • Станції
  • Графік та Розклад

Про Turismo San Luis Hermanos

Автобус – зручний спосіб пересування, незалежно від того, чи потрібно вам дістатися до сусіднього міста за кілька годин їзди, чи відправитися в далекі мандри, перетнувши всю країну. Незалежно від вашого бюджету, автобуси вас влаштують. Експрес-автобуси пропонують найдоступніші квитки для туристів з низьким бюджетом. VIP-варіанти орієнтовані на тих, хто не хоче йти на компроміси з комфортом. Перед тим, як подорожувати автобусом, переконайтеся, що ви обрали той тип послуг, який вам найбільше підходить. Для далекої подорожі шукайте автобус VIP або першого класу, який забезпечує безпересадкове сполучення з пунктом призначення або зупиняється на невелику кількості станцій по дорозі. Експрес-автобуси або місцеві автобуси (маршрутки, курсують з тим же маршрутом, що і експрес-автобуси, але роблять більше зупинок) в багатьох випадках можуть виявитися прийнятним вибором для коротких поїздок, але не найкращим для більш тривалих. Вивчіть розклад перед поїздкою, оскільки багато дальніх напрямків обслуговуються нічними автобусами, і деякі з них пропонують ширші сидіння або спальні місця для таких подорожей. Зробіть онлайн бронювання вашого квитка на автобус з Turismo San Luis Hermanos. Відгуки інших туристів допоможуть вам вибрати найкращий квиток і клас автобуса.

Turismo San Luis Hermanos Популярні Станції

До основних станцій, по яких курсують автобуси Turismo San Luis Hermanos входять:

  • Куско Автовокзал
  • Пуно Автовокзал
  • Хульяка Автовокзал

Turismo San Luis Hermanos Найпопулярніші Напрямки

Автобуси Turismo San Luis Hermanos курсують за багатьма маршрутами, і ось список найпопулярніших з них:

Turismo San Luis Hermanos Вартість Квитків та Класи Автобусів

Однією з найкращих речей в поїздках автобусом є те, що ви максимально підлаштувати свою подорож під себе, до своїх вимог приватності та комфорту. Різні класи та типи автобусів задовольняють різні потреби туристів. Найдешевші ціни на поїздку зазвичай в автобусів стандартного класу. Вони можуть називатися місцевими, експрес або звичайними. Це хороший вибір для коротких поїздок. Спальні або VIP-вагони підходять як для тривалих, так і для нічних поїздок. Вони можуть пропонувати спальні місця або широкі м'які сидіння з відкидним верхом, іноді з вбудованим масажем, ковдри, безалкогольні напої та закуски, а також більш повноцінне харчування на борту або під час зупинок для відвідування туалету чи заправки. Подорож нічними автобусами дозволяє заощадити на номері в готелі, але щоб забезпечити максимально комфортну поїздку, обирайте клас автобуса з розумом. Ціни завжди залежать від відстані, на яку ви подорожуєте і типу автобуса. Для деяких, навіть коротких поїздок, варто вкласти трохи більше грошей і придбати місце у VIP-автобусі, оскільки це може заощадити вам удвічі більше часу, ніж поїздка звичайним автобусом.

Подорож Автобусом: Плюси та Мінуси

Плюси Подорожі Автобусом

  • Автобус – найкращий вибір для того, щоб дістатися місць, які не з'єднані залізницею або авіасполученням. Мережа автобусних маршрутів часто охоплює майже всю країну, і ці маршрути є добре і давно відпрацьованими.
  • На відміну від авіаперельотів (та іноді залізничних подорожей), поїздка автобусом не вимагає прибуття на автовокзал заздалегідь. Реєстрація навіть на міжнародні рейси не займає багато часу. Норми перевезення багажу зазвичай дуже зручні для мандрівників, а плата за додатковий багаж, якщо встановлені ліміти, переважно не дуже висока.
  • Автобусні квитки також можуть бути дешевшими у порівнянні з квитками на літак або швидкісний потяг. Завжди є вибір класів квитка на будь-який гаманець. Дешевші стандартні варіанти можуть бути трохи повільними й не пропонувати максимального комфорту, але в будь-якому випадку вони прийнятні та доставлять вас до місця призначення. На довших маршрутах у вартість проїзду майже завжди входять перекуси, вода, інколи засоби гігієни та ковдри, а також туалети або зупинки для відвідування туалетів.
  • Якщо ви готові витратити більше, деякі VIP-автобуси пропонують місця які можна порівняти з бізнес-класом в літаку: широкі м'які сидіння з відкидними спинками, ковдри, менша кількість пасажирів і багато інших переваг, які зроблять вашу поїздку приємною подорожжю.

Плюси Подорожі Автобусом

  • Нові міжміські автобусні станції дуже часто розташовані за містом, поруч з великими автомагістралями, що дозволяє автобусам уникати міських заторів. Однак, це також може створювати додаткові труднощі для мандрівників. Дістатися до такої автостанції може бути проблематично, оскільки на деяких напрямках є заборона на в'їзд транспортних засобів до терміналу, і вам доведеться скористатися послугами спеціальних перевізників, щоб дістатися туди. Що призводить до збільшення витрат, оскільки ціни можуть бути завищеними. Також враховуйте скільки додаткового часу вам доведеться витратити, якщо ви подорожуєте в години пік, особливо якщо ви не знайомі з дорожньою ситуацією у в вашій відправній точці.
  • Автобуси – вид транспорту, який відхиляється від розкладу частіше, ніж поїзди чи літаки. Автобуси дуже залежать від дорожньої ситуації, яка іноді може бути непередбачуваною – аварії, дорожньо-будівельні роботи, об'їзди тощо. Особливо це стосується подорожей у вихідні дні, високий сезон або національні свята. Майте це на увазі й не плануйте усе впритул.
  • Для подорожей за певними маршрутами або під час найбільш популярних туристичних періодів може знадобитися попереднє бронювання. Майте на увазі, що не завжди прибувши на автовокзал можна сісти на перший же автобус – квитки можуть бути розпродані, тому організуйте свою поїздку відповідним чином.
Читати бiльше

Популярні Напрямки Turismo San Luis Hermanos

Хульяка — Куско
Автобус Cama Suite
07:13, 07:45, 08:35, 08:40, 08:45, 20:45, 22:30
Автобус Semi Cama
08:45, 22:30
Автобус Suite Sleeper
08:35, 08:45, 20:45
Пуно — Хульяка
Автобус Cama Suite
05:58, 06:30, 07:20, 07:25, 07:30, 19:30, 21:15
Автобус Semi Cama
07:30, 19:30
Автобус Suite Sleeper
07:20, 07:30, 19:30
Куско — Хульяка
Автобус Semi Cama
19:00, 20:15
Автобус Напівспальний
20:30
Автобус Suite Sleeper
06:30, 07:00, 19:00, 20:30
Автобус Cama Suite
06:25, 06:30, 06:31, 06:35, 07:00, 07:01, 08:15, 19:00, 19:15, 19:30, 20:15, 20:30, 21:15, 22:15, 22:45
Пуно — Куско
Автобус Suite Sleeper
07:20, 07:30, 19:30
Автобус Cama Suite
05:58, 06:30, 07:20, 07:25, 07:30, 19:30, 21:15
Автобус Semi Cama
07:30, 19:30, 21:15
Куско — Пуно
Автобус Напівспальний
20:30
Автобус Cama Suite
06:00, 06:25, 06:30, 06:31, 06:35, 07:00, 07:01, 08:15, 19:00, 19:15, 19:30, 20:15, 20:30, 21:15, 22:15, 22:45
Автобус Suite Sleeper
06:30, 07:00, 19:00, 20:30, 22:45
Автобус Semi Cama
19:00, 20:15, 20:30, 22:15

Графік та Розклад Turismo San Luis Hermanos

КласСтанція відправленняСтанція прибуттяВiдправленняПрибуттяЧас подорожі
Cama SuiteПуно АвтовокзалКуско Автовокзал21:1504:157h 0m
Cama SuiteПуно АвтовокзалКуско Автовокзал19:3002:307h 0m
Cama SuiteПуно АвтовокзалКуско Автовокзал07:3014:307h 0m
Cama SuiteПуно АвтовокзалКуско Автовокзал07:2514:257h 0m
Cama SuiteПуно АвтовокзалКуско Автовокзал07:2014:207h 0m
Cama SuiteПуно АвтовокзалКуско Автовокзал06:3013:307h 0m
Cama SuiteПуно АвтовокзалКуско Автовокзал05:5812:587h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал22:4506:458h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал22:1506:158h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал21:1505:158h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал20:3004:308h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал20:1504:158h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал19:3003:308h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал19:1503:158h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал19:0003:008h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал08:1516:158h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал07:0115:018h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал07:0015:008h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал06:3514:358h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал06:3114:318h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал06:3014:308h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал06:2514:258h 0m
Cama SuiteКуско АвтовокзалПуно Автовокзал06:0014:008h 0m
Suite SleeperПуно АвтовокзалКуско Автовокзал19:3002:307h 0m
Suite SleeperПуно АвтовокзалКуско Автовокзал07:3014:307h 0m
Suite SleeperПуно АвтовокзалКуско Автовокзал07:2014:207h 0m
Cama SuiteХульяка АвтовокзалКуско Автовокзал22:3004:155h 45m
Cama SuiteХульяка АвтовокзалКуско Автовокзал20:4502:305h 45m
Cama SuiteХульяка АвтовокзалКуско Автовокзал08:4514:305h 45m
Cama SuiteХульяка АвтовокзалКуско Автовокзал08:4014:255h 45m

Turismo San Luis Hermanos Станції

Куско АвтовокзалПуно АвтовокзалХульяка Автовокзал