вт, 29 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники

Trans Tassaout

1.0
1 відгуків клієнтів
  • Інформація про перевізника
  • Популярні Напрямки
  • Станції
  • Графік та Розклад

Про Trans Tassaout

Автобус – зручний спосіб пересування, незалежно від того, чи потрібно вам дістатися до сусіднього міста за кілька годин їзди, чи відправитися в далекі мандри, перетнувши всю країну. Незалежно від вашого бюджету, автобуси вас влаштують. Експрес-автобуси пропонують найдоступніші квитки для туристів з низьким бюджетом. VIP-варіанти орієнтовані на тих, хто не хоче йти на компроміси з комфортом. Перед тим, як подорожувати автобусом, переконайтеся, що ви обрали той тип послуг, який вам найбільше підходить. Для далекої подорожі шукайте автобус VIP або першого класу, який забезпечує безпересадкове сполучення з пунктом призначення або зупиняється на невелику кількості станцій по дорозі. Експрес-автобуси або місцеві автобуси (маршрутки, курсують з тим же маршрутом, що і експрес-автобуси, але роблять більше зупинок) в багатьох випадках можуть виявитися прийнятним вибором для коротких поїздок, але не найкращим для більш тривалих. Вивчіть розклад перед поїздкою, оскільки багато дальніх напрямків обслуговуються нічними автобусами, і деякі з них пропонують ширші сидіння або спальні місця для таких подорожей. Зробіть онлайн бронювання вашого квитка на автобус з Trans Tassaout. Відгуки інших туристів допоможуть вам вибрати найкращий квиток і клас автобуса.

Trans Tassaout Популярні Станції

До основних станцій, по яких курсують автобуси Trans Tassaout входять:

  • Essaouira
  • Tinghir
  • Casablanca
  • Rabat
  • Tinejdad
  • Er Rachidia
  • Safi

Trans Tassaout Найпопулярніші Напрямки

Автобуси Trans Tassaout курсують за багатьма маршрутами, і ось список найпопулярніших з них:

Trans Tassaout Вартість Квитків та Класи Автобусів

Однією з найкращих речей в поїздках автобусом є те, що ви максимально підлаштувати свою подорож під себе, до своїх вимог приватності та комфорту. Різні класи та типи автобусів задовольняють різні потреби туристів. Найдешевші ціни на поїздку зазвичай в автобусів стандартного класу. Вони можуть називатися місцевими, експрес або звичайними. Це хороший вибір для коротких поїздок. Спальні або VIP-вагони підходять як для тривалих, так і для нічних поїздок. Вони можуть пропонувати спальні місця або широкі м'які сидіння з відкидним верхом, іноді з вбудованим масажем, ковдри, безалкогольні напої та закуски, а також більш повноцінне харчування на борту або під час зупинок для відвідування туалету чи заправки. Подорож нічними автобусами дозволяє заощадити на номері в готелі, але щоб забезпечити максимально комфортну поїздку, обирайте клас автобуса з розумом. Ціни завжди залежать від відстані, на яку ви подорожуєте і типу автобуса. Для деяких, навіть коротких поїздок, варто вкласти трохи більше грошей і придбати місце у VIP-автобусі, оскільки це може заощадити вам удвічі більше часу, ніж поїздка звичайним автобусом.

Подорож Автобусом: Плюси та Мінуси

Плюси Подорожі Автобусом

  • Автобус – найкращий вибір для того, щоб дістатися місць, які не з'єднані залізницею або авіасполученням. Мережа автобусних маршрутів часто охоплює майже всю країну, і ці маршрути є добре і давно відпрацьованими.
  • На відміну від авіаперельотів (та іноді залізничних подорожей), поїздка автобусом не вимагає прибуття на автовокзал заздалегідь. Реєстрація навіть на міжнародні рейси не займає багато часу. Норми перевезення багажу зазвичай дуже зручні для мандрівників, а плата за додатковий багаж, якщо встановлені ліміти, переважно не дуже висока.
  • Автобусні квитки також можуть бути дешевшими у порівнянні з квитками на літак або швидкісний потяг. Завжди є вибір класів квитка на будь-який гаманець. Дешевші стандартні варіанти можуть бути трохи повільними й не пропонувати максимального комфорту, але в будь-якому випадку вони прийнятні та доставлять вас до місця призначення. На довших маршрутах у вартість проїзду майже завжди входять перекуси, вода, інколи засоби гігієни та ковдри, а також туалети або зупинки для відвідування туалетів.
  • Якщо ви готові витратити більше, деякі VIP-автобуси пропонують місця які можна порівняти з бізнес-класом в літаку: широкі м'які сидіння з відкидними спинками, ковдри, менша кількість пасажирів і багато інших переваг, які зроблять вашу поїздку приємною подорожжю.

Плюси Подорожі Автобусом

  • Нові міжміські автобусні станції дуже часто розташовані за містом, поруч з великими автомагістралями, що дозволяє автобусам уникати міських заторів. Однак, це також може створювати додаткові труднощі для мандрівників. Дістатися до такої автостанції може бути проблематично, оскільки на деяких напрямках є заборона на в'їзд транспортних засобів до терміналу, і вам доведеться скористатися послугами спеціальних перевізників, щоб дістатися туди. Що призводить до збільшення витрат, оскільки ціни можуть бути завищеними. Також враховуйте скільки додаткового часу вам доведеться витратити, якщо ви подорожуєте в години пік, особливо якщо ви не знайомі з дорожньою ситуацією у в вашій відправній точці.
  • Автобуси – вид транспорту, який відхиляється від розкладу частіше, ніж поїзди чи літаки. Автобуси дуже залежать від дорожньої ситуації, яка іноді може бути непередбачуваною – аварії, дорожньо-будівельні роботи, об'їзди тощо. Особливо це стосується подорожей у вихідні дні, високий сезон або національні свята. Майте це на увазі й не плануйте усе впритул.
  • Для подорожей за певними маршрутами або під час найбільш популярних туристичних періодів може знадобитися попереднє бронювання. Майте на увазі, що не завжди прибувши на автовокзал можна сісти на перший же автобус – квитки можуть бути розпродані, тому організуйте свою поїздку відповідним чином.
Читати бiльше

Популярні Напрямки Trans Tassaout

Сафі — Агадір
20:45
Ессауїра — Ait Melloul
22:30
Ессауїра — Tan Tan
22:30
Tinghir — Sale
17:00
Tinghir — Касабланка
17:00
Ессауїра — Aourir
22:30
Рабат — Ер-Рашидія
19:30
Касабланка — Bouizakarne
15:30
Касабланка — Zaida
18:00
Касабланка — Tiznit
15:30
Ессауїра — Агадір
22:30
Рабат — Kalaat MGouna
19:30
Сафі — Ait Melloul
20:45
Рабат — Tinghir
19:30
Ессауїра — Guelmim
22:30
Касабланка — Inezgane
15:30
Касабланка — Midelt
18:00
Tinghir — Рабат
17:00
Сафі — Tan Tan
20:45
Ессауїра — Inezgane
22:30
Касабланка — Агадір
15:30
Tinejdad — Рабат
18:00
Касабланка — Guelmim
15:30
Касабланка — Tan Tan
15:30
Касабланка — Aourir
15:30
Ессауїра — Tiznit
22:30
Касабланка — Рабат
18:00
Сафі — Inezgane
20:45
Tinejdad — Касабланка
18:00
Касабланка — Ait Melloul
15:30

Графік та Розклад Trans Tassaout

КласСтанція відправленняСтанція прибуттяВiдправленняПрибуттяЧас подорожі
Стандарт АСCasablancaEssaouira15:3022:307h 0m
Стандарт АСCasablancaEssaouira08:0014:306h 30m
Стандарт АСRabatTinghir19:3009:0013h 30m
Стандарт АСCasablancaAgadir15:3002:1034h 40m
Стандарт АСTinejdadCasablanca18:0007:4513h 45m
Стандарт АСTinejdadRabat18:0006:3012h 30m
Стандарт АСTinghirSale Hotel Transfer17:0006:0013h 0m
Стандарт АСTinghirCasablanca17:0007:4514h 45m
Стандарт АСTinghirRabat17:0006:3013h 30m
Стандарт АСEssaouiraTamri22:3001:0026h 30m
Стандарт АСEssaouiraAourir22:3001:4027h 10m
Стандарт АСEssaouiraInezgane22:3002:4028h 10m
Стандарт АСEssaouiraAit Melloul22:3003:0028h 30m
Стандарт АСEssaouiraTaghazout22:3001:3027h 0m
Стандарт АСEssaouiraGuelmim22:3005:5531h 25m
Стандарт АСEssaouiraAgadir22:3002:1027h 40m
Стандарт АСEssaouiraAnza22:3001:5027h 20m
Стандарт АСEssaouiraTan Tan22:3007:5533h 25m
Стандарт АСEssaouiraTiznit22:3003:5529h 25m
Стандарт АСCasablancaHad Draa08:0010:552h 55m
Стандарт АСCasablancaZaida18:0002:008h 0m
Стандарт АСCasablancaTinejdad18:0008:0014h 0m
Стандарт АСCasablancaSmimou08:0015:307h 30m
Стандарт АСCasablancaSebt Gzoula08:0010:552h 55m
Стандарт АСCasablancaBouizakarne15:3005:0037h 30m
Стандарт АСCasablancaAourir15:3001:4034h 10m
Стандарт АСCasablancaKalaat MGouna18:0004:3010h 30m
Стандарт АСCasablancaTinghir18:0009:0015h 0m
Стандарт АСCasablancaMidelt18:0003:009h 0m
Стандарт АСCasablancaInezgane15:3002:4035h 10m

Trans Tassaout Станції

Er RachidiaEssaouiraTinghirCasablancaRabatSafiTinejdad