вт, 29 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники

ARIC AFS SRL

0.0
0 відгуків клієнтів
  • Інформація про перевізника
  • Популярні Напрямки
  • Станції
  • Графік та Розклад

Про ARIC AFS SRL

Автобус – зручний спосіб пересування, незалежно від того, чи потрібно вам дістатися до сусіднього міста за кілька годин їзди, чи відправитися в далекі мандри, перетнувши всю країну. Незалежно від вашого бюджету, автобуси вас влаштують. Експрес-автобуси пропонують найдоступніші квитки для туристів з низьким бюджетом. VIP-варіанти орієнтовані на тих, хто не хоче йти на компроміси з комфортом. Перед тим, як подорожувати автобусом, переконайтеся, що ви обрали той тип послуг, який вам найбільше підходить. Для далекої подорожі шукайте автобус VIP або першого класу, який забезпечує безпересадкове сполучення з пунктом призначення або зупиняється на невелику кількості станцій по дорозі. Експрес-автобуси або місцеві автобуси (маршрутки, курсують з тим же маршрутом, що і експрес-автобуси, але роблять більше зупинок) в багатьох випадках можуть виявитися прийнятним вибором для коротких поїздок, але не найкращим для більш тривалих. Вивчіть розклад перед поїздкою, оскільки багато дальніх напрямків обслуговуються нічними автобусами, і деякі з них пропонують ширші сидіння або спальні місця для таких подорожей. Зробіть онлайн бронювання вашого квитка на автобус з ARIC AFS SRL. Відгуки інших туристів допоможуть вам вибрати найкращий квиток і клас автобуса.

ARIC AFS SRL Популярні Станції

До основних станцій, по яких курсують автобуси ARIC AFS SRL входять:

  • Cahul
  • Leova
  • Congaz
  • Кишинів
  • Vulcanesti
  • Giurgiulesti
  • Chisinau International Airport
  • Cantemir
  • Colibashi
  • Isacs Vadul
  • Gotesti
  • Comrat
  • Izmail
  • Bolhrad

ARIC AFS SRL Найпопулярніші Напрямки

Автобуси ARIC AFS SRL курсують за багатьма маршрутами, і ось список найпопулярніших з них:

ARIC AFS SRL Вартість Квитків та Класи Автобусів

Однією з найкращих речей в поїздках автобусом є те, що ви максимально підлаштувати свою подорож під себе, до своїх вимог приватності та комфорту. Різні класи та типи автобусів задовольняють різні потреби туристів. Найдешевші ціни на поїздку зазвичай в автобусів стандартного класу. Вони можуть називатися місцевими, експрес або звичайними. Це хороший вибір для коротких поїздок. Спальні або VIP-вагони підходять як для тривалих, так і для нічних поїздок. Вони можуть пропонувати спальні місця або широкі м'які сидіння з відкидним верхом, іноді з вбудованим масажем, ковдри, безалкогольні напої та закуски, а також більш повноцінне харчування на борту або під час зупинок для відвідування туалету чи заправки. Подорож нічними автобусами дозволяє заощадити на номері в готелі, але щоб забезпечити максимально комфортну поїздку, обирайте клас автобуса з розумом. Ціни завжди залежать від відстані, на яку ви подорожуєте і типу автобуса. Для деяких, навіть коротких поїздок, варто вкласти трохи більше грошей і придбати місце у VIP-автобусі, оскільки це може заощадити вам удвічі більше часу, ніж поїздка звичайним автобусом.

Подорож Автобусом: Плюси та Мінуси

Плюси Подорожі Автобусом

  • Автобус – найкращий вибір для того, щоб дістатися місць, які не з'єднані залізницею або авіасполученням. Мережа автобусних маршрутів часто охоплює майже всю країну, і ці маршрути є добре і давно відпрацьованими.
  • На відміну від авіаперельотів (та іноді залізничних подорожей), поїздка автобусом не вимагає прибуття на автовокзал заздалегідь. Реєстрація навіть на міжнародні рейси не займає багато часу. Норми перевезення багажу зазвичай дуже зручні для мандрівників, а плата за додатковий багаж, якщо встановлені ліміти, переважно не дуже висока.
  • Автобусні квитки також можуть бути дешевшими у порівнянні з квитками на літак або швидкісний потяг. Завжди є вибір класів квитка на будь-який гаманець. Дешевші стандартні варіанти можуть бути трохи повільними й не пропонувати максимального комфорту, але в будь-якому випадку вони прийнятні та доставлять вас до місця призначення. На довших маршрутах у вартість проїзду майже завжди входять перекуси, вода, інколи засоби гігієни та ковдри, а також туалети або зупинки для відвідування туалетів.
  • Якщо ви готові витратити більше, деякі VIP-автобуси пропонують місця які можна порівняти з бізнес-класом в літаку: широкі м'які сидіння з відкидними спинками, ковдри, менша кількість пасажирів і багато інших переваг, які зроблять вашу поїздку приємною подорожжю.

Плюси Подорожі Автобусом

  • Нові міжміські автобусні станції дуже часто розташовані за містом, поруч з великими автомагістралями, що дозволяє автобусам уникати міських заторів. Однак, це також може створювати додаткові труднощі для мандрівників. Дістатися до такої автостанції може бути проблематично, оскільки на деяких напрямках є заборона на в'їзд транспортних засобів до терміналу, і вам доведеться скористатися послугами спеціальних перевізників, щоб дістатися туди. Що призводить до збільшення витрат, оскільки ціни можуть бути завищеними. Також враховуйте скільки додаткового часу вам доведеться витратити, якщо ви подорожуєте в години пік, особливо якщо ви не знайомі з дорожньою ситуацією у в вашій відправній точці.
  • Автобуси – вид транспорту, який відхиляється від розкладу частіше, ніж поїзди чи літаки. Автобуси дуже залежать від дорожньої ситуації, яка іноді може бути непередбачуваною – аварії, дорожньо-будівельні роботи, об'їзди тощо. Особливо це стосується подорожей у вихідні дні, високий сезон або національні свята. Майте це на увазі й не плануйте усе впритул.
  • Для подорожей за певними маршрутами або під час найбільш популярних туристичних періодів може знадобитися попереднє бронювання. Майте на увазі, що не завжди прибувши на автовокзал можна сісти на перший же автобус – квитки можуть бути розпродані, тому організуйте свою поїздку відповідним чином.
Читати бiльше

Популярні Напрямки ARIC AFS SRL

Кишинів — Комрат
07:55, 11:05, 12:20, 16:10, 16:40
Вулканешти — Кишинів
05:00, 05:05, 09:15
Тараклійський район — Комрат
07:00, 10:50
Леова — Вулканешти
14:35
Кишинів — Леова
12:50
Леова — Кишинів
08:45
Кагул — Вулканешти
16:20, 16:30, 16:50, 17:10
Кагул — Кишинів
05:50, 06:05, 06:35, 06:52
Кишинів — Кантемір
12:50
Кантемір — Кагул
15:10, 15:40
Кишинів — Кагул
12:50
Комрат — Вулканешти
17:45
Комрат — Кишинів
07:35, 11:30, 14:00, 15:30, 18:15
Вулканешти — Комрат
09:15
Кишинів — Вулканешти
12:50, 16:10
Кантемір — Кишинів
07:35, 08:10
Кагул — Кантемір
05:50, 06:05, 06:35, 06:52
Кагул — Леова
05:50, 06:05, 06:35, 06:52
Леова — Кантемір
14:35
Комрат — Тараклійський район
17:45
Леова — Кагул
14:35

Графік та Розклад ARIC AFS SRL

Автобус номерКласСтанція відправленняСтанція прибуттяВiдправленняПрибуттяЧас подорожі
22921Стандарт АСComratКишинів18:1519:501h 35m
22920Стандарт АСComratКишинів15:3017:001h 30m
22919Стандарт АСComratКишинів14:0015:401h 40m
16201Стандарт АСComratКишинів11:3013:302h 0m
24804Стандарт АСComratКишинів07:3509:201h 45m
24805Стандарт АСКишинівComrat16:4018:151h 35m
23386Стандарт АСКишинівComrat16:1017:401h 30m
22918Стандарт АСКишинівComrat12:2014:001h 40m
22917Стандарт АСКишинівComrat11:0513:001h 55m
22915Стандарт АСКишинівComrat07:5509:552h 0m
23386Стандарт АСComratVulcanesti17:4518:501h 5m
23386Стандарт АСComratCongaz17:4518:050h 20m
16201Стандарт АСComratChisinau International Airport11:3014:002h 30m
24760Стандарт АСLeovaGotesti14:3515:351h 0m
24760Стандарт АСLeovaCantemir14:3515:000h 25m
24760Стандарт АСLeovaGiurgiulesti14:3517:252h 50m
24757Стандарт АСLeovaКишинів08:4510:201h 35m
24760Стандарт АСLeovaIsacs Vadul14:3516:452h 10m
24760Стандарт АСLeovaColibashi14:3517:052h 30m
24760Стандарт АСLeovaCahul14:3516:251h 50m
24757Стандарт АСGotestiКишинів07:3510:202h 45m
24757Стандарт АСCantemirКишинів08:1010:202h 10m
24760Стандарт АСGotestiIsacs Vadul15:4016:451h 5m
24760Стандарт АСGotestiColibashi15:4017:051h 25m
24760Стандарт АСGotestiCahul15:4016:250h 45m
24760Стандарт АСCantemirIsacs Vadul15:1016:451h 35m
24760Стандарт АСCantemirColibashi15:1017:051h 55m
24760Стандарт АСCantemirCahul15:1016:251h 15m
23387Стандарт АСVulcanestiComrat09:1511:101h 55m
24757Стандарт АСGiurgiulestiКишинів05:0510:205h 15m

ARIC AFS SRL Станції

CahulLeovaCongazКишинівVulcanestiGiurgiulestiBolhradChisinau International AirportCantemirColibashiIzmailIsacs VadulGotestiComrat