wt., 29 wrz
+ Dodaj powrót
2 podróżni

Nilufer Turizm

4.0
Opinie klientów: 11
  • O przewoźniku
  • Popularne Trasy
  • Stacje
  • Opinie
  • Plan i Rozkład

O Nilufer Turizm

Autobus to wygodny sposób podróżowania bez względu na to, czy potrzebujesz dojechać do sąsiedniego miasta oddalonego o kilka godzin, czy też wybrać się dalej, przemierzając cały kraj. Niezależnie od Twojego budżetu, autobusy zaspokoją Twoje potrzeby. Autobusy ekspresowe oferują najbardziej przystępną cenę biletu dla podróżnych, którzy mają bardzo ograniczoną ilość pieniędzy do wydania. Opcje VIP są skierowane do tych, którzy nie chcą rezygnować z komfortu. Zanim wsiądziesz do autobusu, upewnij się, że to rodzaj usługi, który najbardziej Ci odpowiada. W przypadku podróży długodystansowych poszukaj autokaru VIP lub pierwszej klasy, który zapewnia nieprzerwaną podróż do miejsca docelowego lub po prostu zatrzymuje się na niewielkiej ilości stacji po drodze. Autobusy ekspresowe lub lokalne w wielu przypadkach mogą okazać się akceptowalnym wyborem na krótsze podróże, ale dłuższe przejazdy często nie są najlepszym zakupem. Przed wyjazdem zapoznaj się z rozkładem jazdy, ponieważ wiele dalekobieżnych tras jest obsługiwanych przez autobusy nocne, a niektóre oferują szersze siedzenia lub miejsca do spania na takie podróże. Dokonaj rezerwacji online biletu autobusowego u Nilufer Turizm. W wyborze najlepszego biletu i klasy autokaru pomogą Ci opinie innych podróżnych.

Nilufer Turizm Popularne przystanki

Głowne przystanki Nilufer Turizm:

  • Istanbul Central Bus Station
  • Alibeykoy Bus Station
  • Izmir Bus Station
  • Bursa Bus Station
  • Nilufer Turizm Dudullu Terminal
  • Salihli Bus Station
  • Aksaray Bus Station
  • Manavgat Bus Station
  • Serik Bus Station
  • Turgutlu Bus Station
  • Akcay Bus Station
  • Corlu Bus Station
  • Isparta Bus Station
  • Orhangazi Bus Station
  • Ilgaz Bus Station
  • Atasehir Dudullu Bus Station
  • Kutahya Bus Station
  • Mugla Bus Station
  • Antalya Bus Station
  • Trabzon Bus Station
  • Beylikduzu
  • Cerkezkoy Bus Station
  • Ezine Bus Station
  • Gorele Bus Station
  • Osmancik Bus Station
  • Aydin Bus Station
  • Tirebolu Bus Station
  • Manisa Bus Station
  • Denizli Bus Station
  • Eskisehir Bus Station
  • Havsa Bus Station
  • Adapazari Bus Station
  • Ankara Asti Bus Station
  • Burdur Bus Station
  • Yalova Bus Station
  • Silivri Bus Station
  • Havza Bus Station
  • Afyon Bus Station
  • Akkuslar Bus Stop
  • Inegol Bus Station
  • Varna Central
  • Marmaris Bus Station
  • Gemlik Bus Station
  • Kusadasi Bus Station
  • Sofia Serdica Bus Station
  • Ordu Bus Station
  • Giresun Bus Station
  • Gelibolu Bus Station
  • Uzunkopru Bus Station
  • Haskovo Central Bus Station
  • Duzce Bus Station
  • Kirklareli Bus Station
  • Polatli Bus Station
  • Plovdiv South
  • Lapseki Ferry Pier
  • Altinoluk Bus Station
  • Silistra
  • Edirne Bus Station
  • Luleburgaz Bus Station
  • Bulancak Bus Station
  • Babaeski Bus Station
  • Kucukkuyu Bus Station
  • Kesan Bus Station
  • Karasu Bus Station
  • Karamursel Bus Station
  • Bolu Bus Station
  • Alanya Bus Station
  • Edremit Bus Station
  • Unye Bus Station
  • Izmit Bus Station
  • Gebze Bus Station
  • Nazilli Bus Station
  • Milas Bus Station
  • Cine Bus Station
  • Bingol Bus Station
  • Bansko Bus Station
  • Soke Bus Station
  • Ayvalik Bus Station
  • Bodrum Bus Station
  • Bozuyuk Bus Station
  • Samsun Bus Station
  • Carsamba Bus Station
  • Belek
  • Gumushane Bus Station
  • Golcuk Bus Station
  • Piraziz
  • Balikesir Bus Station
  • Merzifon Bus Station
  • Burgas Central West
  • Tekkekoy Bus Station

Nilufer Turizm Topowe kierunki

Autobusy Nilufer Turizm kursują na wielu trasach, a oto lista najpopularniejszych z nich:

Nilufer Turizm Ceny bietów i klasy autobusów

Jedną z najlepszych rzeczy w podróżowaniu autobusem jest to, że możesz niemal dostosować podróż do swoich wymagań w zakresie prywatności i komfortu. Różne klasy i typy autobusów zaspokajają różne potrzeby podróżnych. Najtańsze przejazdy standardowo oferują autobusy standardowej klasy. Można je nazwać lokalnymi, ekspresowymi lub zwykłymi. To dobry wybór na krótsze wycieczki. Miejsca sypialne lub autokary VIP są dobre zarówno na dłuższe, jak i nocne przejazdy. Mogą oferować kuszetki lub szerokie, miękkie rozkładane siedzenia, czasami z wbudowanymi opcjami masażu, kocami, napojami bezalkoholowymi i przekąskami lub bardziej obfitymi posiłkami na pokładzie lub podczas postojów na toaletę lub tankowanie. Podróżowanie autobusami nocnymi pozwala zaoszczędzić na pokoju hotelowym, jednak aby zapewnić sobie jak największy komfort podróży, należy rozsądnie wybrać klasę autobusu. Ceny zawsze zależą od odległości jakie pokonujesz oraz rodzaju autokaru. Na niektóre, nawet krótsze wyjazdy warto zainwestować dodatkowe pieniądze i wykupić miejsce w autobusie VIP, ponieważ zaoszczędzi to dwa razy więcej czasu niż podróżowanie standardowym autobusem.

Podróż autobusem: wady i zalety

Zalety podróżowania autobusem

  • Autobus to najlepszy wybór, aby dostać się do miejsc, które nie mają połączenia koleją ani samolotami. Sieć autobusów obejmuje często prawie cały kraj, a ich trasy są dobrze ugruntowane.
  • W przeciwieństwie do podróży samolotem, a czasami koleją, podróż autobusem nie wymaga przybycia na dworzec autobusowy z dużym wyprzedzeniem. Odprawa, nawet na trasach międzynarodowych, nie zajmuje dużo czasu. Limity bagażu są zazwyczaj bardzo przyjazne dla podróżujących, a opłata za dodatkowy bagaż, jeśli ustalono limity, zwykle nie jest bardzo wysoka.
  • Bilety autobusowe mogą być tańsze w porównaniu z biletami lotniczymi lub szybkimi pociągami. Zawsze istnieje wybór klas biletów dla wszystkich kieszeni. Tańsze standardowe opcje mogą być nieco wolniejsze i nie oferują najwyższego komfortu, ale są akceptowalne i doprowadzą Cię do celu. Na dłuższych trasach toalety lub przystanki toaletowe oraz przekąski, woda, a czasami kosmetyki i koce są prawie zawsze wliczone w cenę.
  • Jeśli jesteś gotowy wydać więcej, niektóre autokary klasy VIP oferują fotele porównywalne z klasą biznes w samolocie z szerokimi, miękkimi rozkładanymi siedzeniami, kocami, mniejszą liczbą pasażerów i wieloma innymi dodatkami, które uczynią Twoją podróż przyjemną.

Wady podróżowania autobusem

  • Nowsze terminale dla autobusów międzymiastowych są bardzo często zlokalizowane poza miastem, w pobliżu większych autostrad, aby autobusy mogły omijać miejskie korki. Niestety, może to również stwarzać dodatkowe wyzwania dla podróżnych. Dojazd do takiego terminala może być problematyczny, ponieważ w niektórych destynacjach obowiązują ograniczenia dotyczące wjazdu samochodów na terminal i trzeba będzie skorzystać ze specjalnych przewoźników, aby się tam dostać. Powoduje to wyższe koszty, ponieważ ceny mogą być zawyżone. Oblicz dodatkowy czas również wtedy gdy podróżujesz w godzinach szczytu, zwłaszcza jeśli nie znasz sytuacji na drodze w punkcie początkowym.
  • Autobusy to prawdopodobnie środek transportu, który kursuje częściej niż pociągi czy samoloty. Są one w dużym stopniu uzależnione od sytuacji drogowej, która czasami może być nieprzewidywalna – wypadków, robót drogowych, objazdów itp. Dotyczy to zwłaszcza podróży w weekendy, w szczycie sezonu lub w święta państwowe. Należy o tym pamiętać i nie planować ciasnych połączeń.
  • Podróż na niektórych trasach lub w najpopularniejszych okresach może wymagać wcześniejszej rezerwacji. Pamiętaj, że nie zawsze jest możliwe stawienie się na dworcu autobusowym i wskoczenie do następnego autobusu – bilety mogą być wyprzedane, więc odpowiednio zorganizuj swoją podróż.
Czytaj więcej

Nilufer Turizm Popularne Trasy

Samsun — Adapazarı
00:15, 21:15, 21:45, 23:15, 23:45
Kuşadası — Bursa
10:00, 12:00, 12:01, 13:00, 13:01, 22:00, 23:00, 23:30
Ordu — Gemlik
18:15, 20:45, 21:15, 23:45
Adapazarı — Giresun
00:30, 21:00, 21:45
Gebze — Izmir
01:15, 01:30, 02:00, 02:14, 02:29, 02:30, 13:30, 14:45, 15:15, 16:30, 17:00, 17:15, 17:30, 22:45
Gebze — Giresun
17:45, 20:45, 22:15
Stambuł — Bursa
Autobus Standard 2X2
18:00, 18:30, 20:30
Autobus Standard 2X1
00:29, 00:30, 00:45, 01:29, 01:44, 01:45, 03:30, 05:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:30, 12:45, 13:00, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 15:45, 16:00, 16:15, 16:30, 16:45, 17:00, 17:30, 18:00, 18:15, 18:30, 18:45, 19:00, 19:15, 19:30, 19:45, 20:00, 20:30, 20:45, 21:00, 21:15, 21:30, 21:45, 22:00, 22:30, 23:00, 23:29, 23:30, 23:59
Eskişehir — Orhangazi
12:30
Merzifon — Ordu
03:15, 03:30, 04:30, 05:00, 08:30
Ordu — Bolu
18:15, 20:45, 21:15
Kuşadası — Stambuł
10:00, 12:00, 12:01, 13:00, 13:01, 22:00, 23:00, 23:30
Izmit — Gebze
05:00, 07:00
Duzce — Gumushane
22:00
Adapazarı — Duzce
00:30, 18:45, 21:00, 21:45, 22:00, 22:30
Yalova — Bolu
19:00, 19:15, 21:20, 22:30
Ordu — Orhangazi
18:15, 20:45, 21:15
Ordu — Yalova
18:15, 21:15, 22:45
Izmit — Bursa
06:30, 08:30, 09:00, 09:30, 10:30, 11:00, 12:00
Gebze — Adapazarı
Autobus Standard 2X1
17:45, 20:45, 22:15
Autobus Standard 2X2
00:45
Stambuł — Antalya
21:00, 21:01, 21:30, 21:31, 22:00, 22:30
Izmit — Havza
18:15, 20:30, 23:59
Izmir — Gemlik
20:00
Eskişehir — Antalya
03:15, 04:15, 05:15
Antalya — Gebze
20:00, 22:00
Eskişehir — Stambuł
Autobus Standard 2X1
02:30, 04:30, 06:29, 10:00, 12:30, 16:30, 18:30
Autobus Standard 2X2
10:00, 12:30
Ordu — Merzifon
18:15, 20:45
Yalova — Izmit
18:00, 19:00, 19:15, 20:00, 20:30, 20:45, 21:00, 21:20, 21:30, 22:30, 22:45
Ordu — Giresun
07:15, 08:00, 09:00, 11:30, 12:30
Stambuł — Edirne
05:30, 07:00, 07:45, 08:00, 12:00, 12:15, 14:00, 14:15, 17:30, 18:45, 19:00, 19:15, 19:30, 20:45, 21:30
Adapazarı — Yalova
06:00, 08:00, 08:30, 09:00, 10:00

Nilufer Turizm Plan i Rozkład

KlasaStacja odjazduStacja docelowaWylotPrzybycieCzas podróży
Standard 2X1Bursa Bus StationIzmir Bus Station03:1508:155h 0m
Standard 2X1Bursa Bus StationIzmir Bus Station02:4507:455h 0m
Standard 2X1Bursa Bus StationIzmir Bus Station02:3007:305h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationNilufer Turizm Dudullu Terminal14:3021:307h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationNilufer Turizm Dudullu Terminal11:3018:307h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationNilufer Turizm Dudullu Terminal06:3013:307h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationNilufer Turizm Dudullu Terminal01:0008:007h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationNilufer Turizm Dudullu Terminal00:3007:307h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationNilufer Turizm Dudullu Terminal23:5906:597h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationNilufer Turizm Dudullu Terminal23:3006:307h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationNilufer Turizm Dudullu Terminal14:3121:317h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationNilufer Turizm Dudullu Terminal14:3021:307h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationNilufer Turizm Dudullu Terminal13:3120:317h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationNilufer Turizm Dudullu Terminal13:3020:307h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationNilufer Turizm Dudullu Terminal11:3018:307h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationNilufer Turizm Dudullu Terminal00:3007:307h 0m
Standard 2X2Izmir Bus StationNilufer Turizm Dudullu Terminal00:3007:307h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationAlibeykoy Bus Station14:3122:318h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationAlibeykoy Bus Station14:3022:308h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationAlibeykoy Bus Station13:3121:318h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationAlibeykoy Bus Station13:3021:308h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationAlibeykoy Bus Station11:3019:308h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationAlibeykoy Bus Station01:0009:008h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationAlibeykoy Bus Station00:3008:308h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationIstanbul Central Bus Station23:5908:599h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationIstanbul Central Bus Station23:3008:309h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationIstanbul Central Bus Station20:0005:009h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationIstanbul Central Bus Station14:3123:319h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationIstanbul Central Bus Station14:3023:309h 0m
Standard 2X1Izmir Bus StationIstanbul Central Bus Station13:3122:319h 0m

Stacje Nilufer Turizm

Salihli Bus StationAksaray Bus StationManavgat Bus StationSerik Bus StationTurgutlu Bus StationAkcay Bus StationCorlu Bus StationIsparta Bus StationOrhangazi Bus StationIlgaz Bus StationAtasehir Dudullu Bus StationIstanbul Central Bus StationKutahya Bus StationMugla Bus StationAntalya Bus StationTrabzon Bus StationBeylikduzuCerkezkoy Bus StationEzine Bus StationGorele Bus StationOsmancik Bus StationAydin Bus StationTirebolu Bus StationManisa Bus StationDenizli Bus StationEskisehir Bus StationHavsa Bus StationAdapazari Bus StationAnkara Asti Bus StationBurdur Bus StationYalova Bus StationSilivri Bus StationHavza Bus StationAfyon Bus StationAkkuslar Bus StopInegol Bus StationVarna CentralMarmaris Bus StationGemlik Bus StationTekkekoy Bus StationKusadasi Bus StationSofia Serdica Bus StationAlibeykoy Bus StationOrdu Bus StationGiresun Bus StationGelibolu Bus StationUzunkopru Bus StationHaskovo Central Bus StationDuzce Bus StationKirklareli Bus StationPolatli Bus StationPlovdiv SouthLapseki Ferry PierAltinoluk Bus StationSilistraEdirne Bus StationLuleburgaz Bus StationBulancak Bus StationBabaeski Bus StationKucukkuyu Bus StationKesan Bus StationKarasu Bus StationKaramursel Bus StationBolu Bus StationAlanya Bus StationEdremit Bus StationBurgas Central WestIzmir Bus StationBursa Bus StationUnye Bus StationIzmit Bus StationGebze Bus StationNazilli Bus StationMilas Bus StationCine Bus StationBingol Bus StationBansko Bus StationNilufer Turizm Dudullu TerminalSoke Bus StationAyvalik Bus StationBodrum Bus StationBozuyuk Bus StationSamsun Bus StationCarsamba Bus StationBelekGumushane Bus StationGolcuk Bus StationPirazizBalikesir Bus StationMerzifon Bus Station

Opinie o firmie Nilufer Turizm

M S
bus was late
Autobus Standard 2X1, Nilufer Turizm, 22 wrz 2022
D W
The driver was smoking; at one time took a call on his mobile; took his hands off the wheel a couple of times; crew member sitting on the steps next to him and continually sitting in my shoe ever time he got up and sat down again
Autobus Standard 2X1, Nilufer Turizm, 8 wrz 2022
K R
The bus didn't departed from declared bus stop.
Autobus Standard 2X2, Nilufer Turizm, 13 maj 2022
C C
We were very comfortable. The service was great. I truly recommend this. Thank you
Autobus Standard 2X1, Nilufer Turizm, 22 paź 2021
P F
Nice and comfortable ride. I can recommend this company. Thanks for helping me
Autobus Standard 2X1, Nilufer Turizm, 1 wrz 2021
R H
Autobus Standard 2X2, Nilufer Turizm, 4 lip 2025
S P
Autobus Standard 2X1, Nilufer Turizm, 15 lis 2022
H M
Autobus Standard 2X1, Nilufer Turizm, 11 paź 2022
S S
Autobus Standard 2X1, Nilufer Turizm, 5 kwi 2022
I D
Autobus Standard 2X1, Nilufer Turizm, 24 paź 2021
I R
Autobus Standard 2X1, Nilufer Turizm, 29 lip 2021
4.0
11 opinii klientów
5
55%
4
18%
3
0%
2
27%
1
0%
72.7% 11 podróżnych był prawdopodobnie zadowolony z usług Nilufer Turizm, ponieważ pozostawili dobrą opinię lub nie zostawili opinii