Арсхот
Гарлем
pt., 25 wrz
+ Dodaj powrót
2 podróżni

Flota Imbabura

4.7
Opinie klientów: 7
  • O przewoźniku
  • Popularne Trasy
  • Stacje
  • Opinie
  • Plan i Rozkład

O Flota Imbabura

Autobus to wygodny sposób podróżowania bez względu na to, czy potrzebujesz dojechać do sąsiedniego miasta oddalonego o kilka godzin, czy też wybrać się dalej, przemierzając cały kraj. Niezależnie od Twojego budżetu, autobusy zaspokoją Twoje potrzeby. Autobusy ekspresowe oferują najbardziej przystępną cenę biletu dla podróżnych, którzy mają bardzo ograniczoną ilość pieniędzy do wydania. Opcje VIP są skierowane do tych, którzy nie chcą rezygnować z komfortu. Zanim wsiądziesz do autobusu, upewnij się, że to rodzaj usługi, który najbardziej Ci odpowiada. W przypadku podróży długodystansowych poszukaj autokaru VIP lub pierwszej klasy, który zapewnia nieprzerwaną podróż do miejsca docelowego lub po prostu zatrzymuje się na niewielkiej ilości stacji po drodze. Autobusy ekspresowe lub lokalne w wielu przypadkach mogą okazać się akceptowalnym wyborem na krótsze podróże, ale dłuższe przejazdy często nie są najlepszym zakupem. Przed wyjazdem zapoznaj się z rozkładem jazdy, ponieważ wiele dalekobieżnych tras jest obsługiwanych przez autobusy nocne, a niektóre oferują szersze siedzenia lub miejsca do spania na takie podróże. Dokonaj rezerwacji online biletu autobusowego u Flota Imbabura. W wyborze najlepszego biletu i klasy autokaru pomogą Ci opinie innych podróżnych.

Flota Imbabura Popularne przystanki

Głowne przystanki Flota Imbabura:

  • Terminal Terrestre Tulcan
  • Terminal Terrestre Cuenca
  • Terminal Terrestre de Ibarra
  • Cuenca Bus Terminal
  • Flota Imbabura Tumbaco
  • Quito Valle Oficina Flota Imbabura
  • Terminal Terrestre Guayaquil
  • Terminal Quitumbe
  • Terminal de Carcelen
  • Terminal Terrestre de Manta
  • Flota Imbabura Quito Centro
  • Valle de los Chillos

Flota Imbabura Topowe kierunki

Flota Imbabura Ceny bietów i klasy autobusów

Jedną z najlepszych rzeczy w podróżowaniu autobusem jest to, że możesz niemal dostosować podróż do swoich wymagań w zakresie prywatności i komfortu. Różne klasy i typy autobusów zaspokajają różne potrzeby podróżnych. Najtańsze przejazdy standardowo oferują autobusy standardowej klasy. Można je nazwać lokalnymi, ekspresowymi lub zwykłymi. To dobry wybór na krótsze wycieczki. Miejsca sypialne lub autokary VIP są dobre zarówno na dłuższe, jak i nocne przejazdy. Mogą oferować kuszetki lub szerokie, miękkie rozkładane siedzenia, czasami z wbudowanymi opcjami masażu, kocami, napojami bezalkoholowymi i przekąskami lub bardziej obfitymi posiłkami na pokładzie lub podczas postojów na toaletę lub tankowanie. Podróżowanie autobusami nocnymi pozwala zaoszczędzić na pokoju hotelowym, jednak aby zapewnić sobie jak największy komfort podróży, należy rozsądnie wybrać klasę autobusu. Ceny zawsze zależą od odległości jakie pokonujesz oraz rodzaju autokaru. Na niektóre, nawet krótsze wyjazdy warto zainwestować dodatkowe pieniądze i wykupić miejsce w autobusie VIP, ponieważ zaoszczędzi to dwa razy więcej czasu niż podróżowanie standardowym autobusem.

Podróż autobusem: wady i zalety

Zalety podróżowania autobusem

  • Autobus to najlepszy wybór, aby dostać się do miejsc, które nie mają połączenia koleją ani samolotami. Sieć autobusów obejmuje często prawie cały kraj, a ich trasy są dobrze ugruntowane.
  • W przeciwieństwie do podróży samolotem, a czasami koleją, podróż autobusem nie wymaga przybycia na dworzec autobusowy z dużym wyprzedzeniem. Odprawa, nawet na trasach międzynarodowych, nie zajmuje dużo czasu. Limity bagażu są zazwyczaj bardzo przyjazne dla podróżujących, a opłata za dodatkowy bagaż, jeśli ustalono limity, zwykle nie jest bardzo wysoka.
  • Bilety autobusowe mogą być tańsze w porównaniu z biletami lotniczymi lub szybkimi pociągami. Zawsze istnieje wybór klas biletów dla wszystkich kieszeni. Tańsze standardowe opcje mogą być nieco wolniejsze i nie oferują najwyższego komfortu, ale są akceptowalne i doprowadzą Cię do celu. Na dłuższych trasach toalety lub przystanki toaletowe oraz przekąski, woda, a czasami kosmetyki i koce są prawie zawsze wliczone w cenę.
  • Jeśli jesteś gotowy wydać więcej, niektóre autokary klasy VIP oferują fotele porównywalne z klasą biznes w samolocie z szerokimi, miękkimi rozkładanymi siedzeniami, kocami, mniejszą liczbą pasażerów i wieloma innymi dodatkami, które uczynią Twoją podróż przyjemną.

Wady podróżowania autobusem

  • Nowsze terminale dla autobusów międzymiastowych są bardzo często zlokalizowane poza miastem, w pobliżu większych autostrad, aby autobusy mogły omijać miejskie korki. Niestety, może to również stwarzać dodatkowe wyzwania dla podróżnych. Dojazd do takiego terminala może być problematyczny, ponieważ w niektórych destynacjach obowiązują ograniczenia dotyczące wjazdu samochodów na terminal i trzeba będzie skorzystać ze specjalnych przewoźników, aby się tam dostać. Powoduje to wyższe koszty, ponieważ ceny mogą być zawyżone. Oblicz dodatkowy czas również wtedy gdy podróżujesz w godzinach szczytu, zwłaszcza jeśli nie znasz sytuacji na drodze w punkcie początkowym.
  • Autobusy to prawdopodobnie środek transportu, który kursuje częściej niż pociągi czy samoloty. Są one w dużym stopniu uzależnione od sytuacji drogowej, która czasami może być nieprzewidywalna – wypadków, robót drogowych, objazdów itp. Dotyczy to zwłaszcza podróży w weekendy, w szczycie sezonu lub w święta państwowe. Należy o tym pamiętać i nie planować ciasnych połączeń.
  • Podróż na niektórych trasach lub w najpopularniejszych okresach może wymagać wcześniejszej rezerwacji. Pamiętaj, że nie zawsze jest możliwe stawienie się na dworcu autobusowym i wskoczenie do następnego autobusu – bilety mogą być wyprzedane, więc odpowiednio zorganizuj swoją podróż.
Czytaj więcej

Flota Imbabura Popularne Trasy

Cuenca — Quito
19:30, 20:30, 21:00, 21:15, 21:45, 22:40, 23:00, 23:30
Quito — Cuenca
15:30, 17:00, 17:30, 19:00, 19:30, 20:10, 20:30, 21:15, 22:00, 22:30, 23:00
Quito — Guayaquil
08:45, 10:15, 16:15, 19:45, 20:00, 20:30, 21:15, 21:45, 21:50, 22:15, 22:30, 22:50, 23:15
Cuenca — Ibarra
21:00
Manta — Quito
22:30, 23:00
Tulcan — Cuenca
16:35
Ibarra — Guayaquil
18:05, 19:30, 20:50, 21:30
Cuenca — Tulcan
17:30
Guayaquil — Ibarra
15:00, 18:45, 20:00, 20:30, 21:00, 21:40, 22:50
Quito — Manta
22:00, 22:15, 22:30
Ibarra — Cuenca
20:00
Guayaquil — Quito
12:15, 15:00, 21:40, 22:10, 23:15, 23:40

Flota Imbabura Plan i Rozkład

KlasaStacja odjazduStacja docelowaWylotPrzybycieCzas podróży
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilQuito Valle Oficina Flota Imbabura21:4005:107h 30m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre de IbarraTerminal Terrestre Guayaquil21:3008:4011h 10m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre de IbarraTerminal Terrestre Guayaquil20:5008:0011h 10m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre de IbarraTerminal Terrestre Guayaquil19:3006:4011h 10m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre de IbarraTerminal Terrestre Guayaquil18:0505:1511h 10m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre de IbarraTerminal Terrestre Cuenca20:0008:0012h 0m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal Terrestre de Ibarra22:5010:0011h 10m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal Terrestre de Ibarra21:4008:5011h 10m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal Terrestre de Ibarra21:0008:1011h 10m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal Terrestre de Ibarra20:3007:4011h 10m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal Terrestre de Ibarra20:0007:1011h 10m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal Terrestre de Ibarra18:4505:5511h 10m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal Terrestre de Ibarra15:0002:1011h 10m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilFlota Imbabura Tumbaco22:1008:1010h 0m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal de Carcelen23:4008:409h 0m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal de Carcelen23:1508:159h 0m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal de Carcelen15:0000:009h 0m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal de Carcelen12:1521:159h 0m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal Quitumbe23:4008:409h 0m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal Quitumbe23:1508:159h 0m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal Quitumbe22:1007:109h 0m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal Quitumbe15:0000:009h 0m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre GuayaquilTerminal Quitumbe12:1521:159h 0m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre CuencaTerminal Terrestre de Ibarra21:0009:0012h 0m
Standard z klimatyzacjąTerminal Terrestre CuencaTerminal Terrestre Tulcan17:3007:3014h 0m
Standard z klimatyzacjąCuenca Bus TerminalQuito Valle Oficina Flota Imbabura21:0005:308h 30m
Standard z klimatyzacjąCuenca Bus TerminalQuito Valle Oficina Flota Imbabura20:3005:158h 45m
Standard z klimatyzacjąCuenca Bus TerminalTerminal Quitumbe23:3008:008h 30m
Standard z klimatyzacjąCuenca Bus TerminalTerminal Quitumbe23:0007:308h 30m
Standard z klimatyzacjąCuenca Bus TerminalTerminal Quitumbe21:4506:158h 30m

Stacje Flota Imbabura

Terminal Terrestre de MantaTerminal Terrestre TulcanTerminal Terrestre CuencaFlota Imbabura Quito CentroTerminal Terrestre de IbarraCuenca Bus TerminalValle de los ChillosFlota Imbabura TumbacoQuito Valle Oficina Flota ImbaburaTerminal Terrestre GuayaquilTerminal QuitumbeTerminal de Carcelen

Opinie o firmie Flota Imbabura

V
Autobus Standard z klimatyzacją, Flota Imbabura, 17 wrz 2023
V
Autobus Standard z klimatyzacją, Flota Imbabura, 16 wrz 2023
S R
Autobus Standard z klimatyzacją, Flota Imbabura, 23 sie 2023
V
Autobus Standard z klimatyzacją, Flota Imbabura, 19 sty 2023
V
Autobus Standard z klimatyzacją, Flota Imbabura, 18 sty 2023
V
Autobus Standard z klimatyzacją, Flota Imbabura, 8 sie 2022
V
Autobus Standard z klimatyzacją, Flota Imbabura, 7 sie 2022
4.7
7 opinii klientów
5
71%
4
29%
3
0%
2
0%
1
0%
100% 7 podróżnych był prawdopodobnie zadowolony z usług Flota Imbabura, ponieważ pozostawili dobrą opinię lub nie zostawili opinii