Wanaka naar Franz Josef

Wanaka naar Franz Josef

Wanaka
Franz Josef
ma 28 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe reizen van Wanaka naar Franz Josef

Reizen tussen Wanaka en Franz Josef is mogelijk per bus. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Wanaka van Franz Josef?

De afstand tussen Wanaka en Franz Josef is 305 km als u reist over land, maar is ongeveer 305 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Wanaka naar Franz Josef?

Reizen per bus tussen Wanaka en Franz Josef kan ongeveer 7 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Wanaka naar Franz Josef?

Tickets voor bus voor de route Wanaka - Franz Josef kosten u ongeveer USD 82.03. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Wanaka en Franz Josef?

Bussen van Wanaka naar Franz Josef rijden 1 maal per dag.

Handige tips wanneer u reist tussen Wanaka en Franz Josef per bus

Om te reizen van Wanaka naar Franz Josef is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Bus

Handige tips voor reizigers die per bus reizen:

  • Voor een meer comfortabele rit, kies voor een bus van een hogere klasse. Deze bussen beschikken vaak over zachte verstelbare stoelen en zijn uitgerust met airconditioning en hebben badkamers aan boord.
  • Water, snacks en een lichte maaltijd zijn mogelijk inclusief uw ticket.
  • Niet alle bussen beschikken over badkamers, maar wees niet ongerust want de bus stopt tijdens de reis voor plaspauzes.

Maatschappijen die busroutes aanbieden tussen Wanaka en Franz Josef

InterCity Group.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Wanaka naar Franz Josef per

bus?

We hebben bus tickets verkocht aan 503 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Wanaka naar Franz Josef

  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Vluchten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar