Rhodes naar Tilos

Rhodes naar Tilos

Rhodes
Tilos
do 24 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Schema voor Rhodes naar Tilos

TypeExploitantKlasseVertrektijdAankomsttijdPrijsRecensie
Ferry
Dodekanisos Seaways
Reserved Seat Reclining
08:00
09:50
US$ 33,31
Ferry
Saos Ferries
Airtype Economy Seat
08:00
11:45
US$ 16,08
Ferry
Saos Ferries
Zitplaats op bovendek
08:00
11:45
US$ 14,01
Ferry
Saos Ferries
Gereserveerde zitplaats
08:00
11:45
US$ 16,08
Ferry
Saos Ferries
Deck Space
08:00
11:45
US$ 14,01
Ferry
Dodekanisos Seaways
Standaardstoel
08:00
17:30
US$ 62,03
Ferry
Blue Star Ferries
Gereserveerde zitplaats
09:00
04:25
US$ 210,20
Ferry
Blue Star Ferries
Deck Space
09:00
04:25
US$ 198,71
Ferry
Dodekanisos Seaways
Reserved Seat Reclining
10:00
11:50
US$ 33,31
Ferry
Dodekanisos Seaways
Standaardstoel
10:00
11:50
US$ 33,31
Ferry
Blue Star Ferries
Economy
16:30
19:15
US$ 13,78
Ferry
Blue Star Ferries
Air Seat Lounge 3
16:30
19:15
US$ 16,08
Ferry
Blue Star Ferries
Air Seat Lounge 1
16:30
19:15
US$ 16,08
Ferry
Blue Star Ferries
Air Seat Lounge 2
16:30
19:15
US$ 16,08
Ferry
Blue Star Ferries
4 berth cabin Shared Outside
16:30
19:15
US$ 49,97
Ferry
Blue Star Ferries
Deck Space
16:30
19:15
US$ 13,78
Ferry
Blue Star Ferries
Gereserveerde zitplaats
16:30
19:15
US$ 16,08
Ferry
Blue Star Ferries
Deck Space
17:00
18:05
US$ 37,56
Ferry
Blue Star Ferries
Gereserveerde zitplaats
17:00
18:05
US$ 41,92

Hoe reizen van Rhodes naar Tilos

Reizen tussen Rhodes en Tilos is mogelijk per veerboot. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Rhodes van Tilos?

De afstand tussen Rhodes en Tilos is 92 km als u reist over land, maar is ongeveer 92 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Rhodes naar Tilos?

Reizen per veerboot tussen Rhodes en Tilos kan ongeveer 2 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Rhodes naar Tilos?

Tickets voor veerboot voor de route Rhodes - Tilos kosten u ongeveer USD 34.78. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Rhodes en Tilos?

Veerboten vertrekken van Rhodes naar Tilos 1 maal per dag.

Handige tips wanneer u reist tussen Rhodes en Tilos per veerboot

Om te reizen van Rhodes naar Tilos is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Veerboot

Handige tips voor reizigers die per veerboot reizen:

  • Veerboot-ritten kunnen worden afgeschaft bij wilde zee. Dit komt vooral voor tijdens het laag- of regenseizoen in vele landen.
  • Neem u medicatie tegen reisziekte voor u aan boord gaat van de veerboot.
  • Als u last heeft van zeeziekte, probeer dan dichterbij de neus van de boot te zitten. Het kan ook goed zijn om op het open dek te gaan.

Maatschappijen die veerbootroutes aanbieden tussen Rhodes en Tilos

Dodekanisos Seaways.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Rhodes naar Tilos per

veerboot?

We hebben veerboot tickets verkocht aan 541 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Rhodes naar Tilos

  • Veerboten
    $ 34.46
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Vluchten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Rhodes naar Tilos

Goedkoopste vervoerUS$ 35
Snelste vervoer1uur, 50m
Vroegste vertrek8:00 AM
Laatste vertrek8:00 AM
Vertrekken per dag1
Afstand92 kilometers
VervoersmaatschappijenDodekanisos Seaways