Orlando naar Washington DC

Orlando naar Washington DC

Orlando
Washington DC
di 29 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Schema voor Orlando naar Washington DC

TypeExploitantKlasseVertrektijdAankomsttijdPrijsRecensie
Flight
Frontier Airlines
Economy
06:00
21:59
US$ 328,58
Flight
Southwest
Economy
06:20
15:55
US$ 214,79
Flight
Southwest
Economy
06:40
13:55
US$ 274,47
Flight
Southwest
Economy
07:10
14:55
US$ 279,81
Flight
Southwest
Economy
07:35
17:30
US$ 274,47
Flight
Southwest
Economy
07:55
15:15
US$ 274,47
Flight
Southwest
Economy
08:20
15:55
US$ 274,47
Flight
Southwest
Economy
08:45
16:15
US$ 209,14
Flight
Southwest
Economy
09:10
11:25
US$ 199,45
Flight
Southwest
Economy
09:35
16:05
US$ 239,12
Flight
Southwest
Economy
10:10
18:05
US$ 274,47
Flight
Southwest
Economy
10:30
18:20
US$ 274,45
Flight
Southwest
Economy
10:55
18:00
US$ 309,11
Flight
Frontier Airlines
Economy
11:12
21:59
US$ 278,74
Flight
Southwest
Economy
11:30
18:20
US$ 274,47
Flight
Southwest
Economy
12:15
20:20
US$ 274,45
Flight
Southwest
Economy
12:35
20:05
US$ 274,47
Flight
Southwest
Economy
13:30
15:45
US$ 199,47
Flight
Southwest
Economy
14:00
20:20
US$ 239,14
Flight
Frontier Airlines
Economy
14:27
21:59
US$ 284,25

Hoe te reizen van Orlando naar Washington DC

Reizen tussen Orlando en Washington DC is mogelijk per Vlucht, bus en taxi. Vlucht garandeert de snelste reistijd op deze route. Taxi is de traagste optie.

Het duurste ticket kost USD 213.09 als u reist per vlucht; voor een budgetvriendelijke optie kies voor vlucht wat u amper USD 66.76 zal kosten.

Hoe lang duurt het om te reizen van Orlando to Washington DC?

De reistijd kan variëren van 3 en 24 uren tussen Orlando en Washington DC afhankelijk van het vervoermiddel dat u kiest.

Vlucht is de snelste manier om te reizen van Orlando naar Washington DC. Vlucht brengt u op uw bestemming in 2uur 17m. Taxi doet er veel trager over en neemt 23uur 49m in beslag om Washington DC te bereiken.

Hoeveel kost het om te reizen van Orlando naar Washington DC?

Reizen tussen Orlando en Washington DC kan zo goedkoop zijn als USD 66.76 als u kiest voor Frontier Airlines vlucht en zo duur zijn als USD 213.09 als u kiest voor Spirit Airlines vlucht.

Deze lijst toont hoeveel u kunt verwachten om te betalen voor elk vervoermiddel beschikbaar voor deze route.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Orlando en Washington DC?

  • 7 van Orlando naar Washington DC vertrekkende van 08:55 Orlando Airport tot 19:44 Orlando Airport

Kies hierboven voor een tijdschema voor de bus, trein, vlucht of veerboot van Orlando naar Washington DC.

Welk vervoermiddel is het beste voor mijn route?

Vluchten Vliegen is de snelste en vaak de duurste manier om te reizen van Orlando naar Washington DC, maar met een beetje geluk kunt uw een goede deal bekomen voor zo weinig als USD 67.00.

Waar u moet aan denken: Merk op dat sommige vliegmaatschappijen beperkingen kunnen hebben op het gewicht van ingecheckte bagage of extra geld vragen voor check-in, het kiezen van uw zitplaats of het transporteren van te grote bagage. Als u kiest voor een vlucht, bereken dan de tijd die nodig is om van en naar de luchthavens te reizen en ook de wachttijd voor uw vlucht, de douaneprocedure als het om een internationale vlucht gaat en uw ingecheckte bagage ophalen. In bepaalde gevallen kunnen deze procedures tot 5 uur toevoegen aan uw totale reistijd.

Vliegmaatschappijen die vliegen tussen Orlando en Washington DC Frontier Airlines, Spirit Airlines, United Airlines

Bus

Reizen van Orlando naar Washington DC over het vaste land zal meestal langer duren dan gepland, maar in de meeste gevallen is het de goedkoopste optie als u kiest voor een bus.

Waar u moet aan denken: Voor een comfortabelere rit, kies voor een bus van een hogere klasse als dat mogelijk is. Deze bussen beschikken vaak over zachte verstelbare stoelen en zijn uitgerust met airconditioning en badkamers.

De ticketprijs is vaak inclusief water, snacks of een lichte maaltijd en maken plaspauzes.

Maatschappijen die busroutes uitvoeren tussen Orlando en Washington DC FlixBus

Taxi

Sommige reizigers beschouwen reizen per taxi de handigste manier om over het vasteland te reizen dankzij de flexibele vertrekuren, de mogelijkheid om de grootte van de wagen te kiezen en een probleemloze deur-tot-deur service.

Waar u moet aan denken: Als u van plan bent om omwegen te maken tijdens uw reis, bespreek dit dan op voorhand met de bestuurder of dienstverlener omdat dit de prijs kan beïnvloeden.

Maatschappijen die charters aanbieden tussen Orlando en Washington DC Transferz

Wat is het populairste vervoermiddel om van Orlando naar Washington DC te reizen?

Er is een keuze van vervoermiddel op elk moment van de dag waarbij vlucht de meest geliefde keuze is dankzij de prijs en het comfort.

Uit 1000 reizigers die tickets kochten voor deze route

  • 100% verkozen om te vliegen.

Vervoer van Orlando naar Washington DC

Informatie over het vervoer van Orlando naar Washington DC

Goedkoopste vervoerUS$ 67
Snelste vervoer2uur, 17m
Vroegste vertrek8:15 AM
Laatste vertrek7:44 PM
Vertrekken per dag7
Afstand1191 kilometers
VervoersmaatschappijenFrontier Airlines, Spirit Airlines, United Airlines