Manilla naar Talisay

Manilla naar Talisay

Manilla
Talisay
vr 25 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe te reizen van Manilla naar Talisay

Reizen tussen Manilla en Talisay is mogelijk per Vlucht en veerboot. Vlucht garandeert de snelste reistijd op deze route. Vlucht is de traagste optie.

Het duurste ticket kost USD 318.48 als u reist per vlucht; voor een budgetvriendelijke optie kies voor vlucht wat u amper USD 74.50 zal kosten.

Hoe lang duurt het om te reizen van Manilla to Talisay?

De reistijd kan variëren van 2 en 27 uren tussen Manilla en Talisay afhankelijk van het vervoermiddel dat u kiest.

Vlucht is de snelste manier om te reizen van Manilla naar Talisay. Vlucht brengt u op uw bestemming in 1uur 20m. Vlucht doet er veel trager over en neemt 1d 2uur 20m in beslag om Talisay te bereiken.

Hoeveel kost het om te reizen van Manilla naar Talisay?

Reizen tussen Manilla en Talisay kan zo goedkoop zijn als USD 74.50 als u kiest voor Philippines AirAsia vlucht en zo duur zijn als USD 318.48 als u kiest voor CebGo vlucht.

Deze lijst toont hoeveel u kunt verwachten om te betalen voor elk vervoermiddel beschikbaar voor deze route.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Manilla en Talisay?

  • 177 van Manilla naar Talisay vertrekkende van 00:25 Manila Airport tot 23:15 Manila Airport

Kies hierboven voor een tijdschema voor de bus, trein, vlucht of veerboot van Manilla naar Talisay.

Welk vervoermiddel is het beste voor mijn route?

Vluchten Vliegen is de snelste en vaak de duurste manier om te reizen van Manilla naar Talisay, maar met een beetje geluk kunt uw een goede deal bekomen voor zo weinig als USD 74.51.

Waar u moet aan denken: Merk op dat sommige vliegmaatschappijen beperkingen kunnen hebben op het gewicht van ingecheckte bagage of extra geld vragen voor check-in, het kiezen van uw zitplaats of het transporteren van te grote bagage. Als u kiest voor een vlucht, bereken dan de tijd die nodig is om van en naar de luchthavens te reizen en ook de wachttijd voor uw vlucht, de douaneprocedure als het om een internationale vlucht gaat en uw ingecheckte bagage ophalen. In bepaalde gevallen kunnen deze procedures tot 5 uur toevoegen aan uw totale reistijd.

Vliegmaatschappijen die vliegen tussen Manilla en Talisay CebGo, CebGo, Cebu Pacific, Cebu Pacific, Cebu Pacific, Cebu Pacific, China Airlines, Philippine Airlines, Philippine Airlines, Philippines AirAsia, Philippines AirAsia, Philippines AirAsia, Sunlight Air

Veerboot

Reizen per veerboot kan een vermoeiende ervaring zijn vooral als u snel zeeziek wordt en vaak is het niet de goedkoopste optie beschikbaar, maar het zorgt altijd voor een pittoreske reis.

Waar u moet aan denken: Ritjes met de veerboot kunnen worden afgeschat bij woeste zee.

Maatschappijen die veerbootroutes uitvoeren tussen Manilla en Talisay 2GO

Wat is het populairste vervoermiddel om van Manilla naar Talisay te reizen?

Er is een keuze van vervoermiddel op elk moment van de dag waarbij vlucht de meest geliefde keuze is dankzij de prijs en het comfort.

Uit 1000 reizigers die tickets kochten voor deze route

  • 56% verkozen om te vliegen.
  • 44% reisen per veerboot.

Vervoer van Manilla naar Talisay

  • Vluchten
    $ 74.51
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Manilla naar Talisay

Goedkoopste vervoerUS$ 75
Snelste vervoer1uur, 20m
Vroegste vertrek12:25 AM
Laatste vertrek11:15 PM
Vertrekken per dag177
Afstand1134 kilometers
VervoersmaatschappijenChina Airlines, Philippine Airlines, Philippines AirAsia, Philippines AirAsia, Philippines AirAsia, Sunlight Air