Legazpi naar Manilla

Legazpi naar Manilla

Legazpi
Manilla
ma 28 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Legazpi naar Manilla Bestemmingsrecensies

JB
Jennifer B
Bus were on time.
Van Legazpi naar Manilla, Bus Seater 41, DLTBCo (DLTBCo), 27 mei 2025
LE
Leonardo E
De bus is van goede kwaliteit en op schema, maar ik moet op zoek naar een printer om mijn kaartje te printen!
Deze review werd automatisch vertaald
Van Legazpi naar Manilla, Bus Nieuwe normaal, DLTBCo (DLTBCo), 12 jan 2023
SM
Shella M
Vertraging bij vertrek van cubao naar iriga geen flits van vertrek in legazpi op scherm
Deze review werd automatisch vertaald
Van Legazpi naar Manilla, Bus Standaard-AC, DLTBCo (DLTBCo), 24 dec 2022
AJ
Ard J
Bus 1175 heeft een zeer kleine en krappe ruimte ... duidelijk alleen voor kleine passagiers ... de prijs is geen compensatie voor de kwaliteit van de reis van de passagier ... Ik hoop op een aantal aanpassingen aan de kwaliteit van de stoel of zelfs de prijs voor die kwestie ...
Deze review werd automatisch vertaald
Van Legazpi naar Manilla, Bus Nieuwe normaal, DLTBCo (DLTBCo), 12 dec 2022
SM
Sol M
Zelfs als we online boekten, moesten we bij het inchecken bij de balie van het busbedrijf de boekingspagina afdrukken, onnodig ongemak voor de klanten. Waarom heeft het bedrijf geen Bluetooth-printer? Ook al brengen ze ons kosten in rekening, het is beter dan naar buiten te gaan en het ergens anders te laten afdrukken. De Lazyboy-stoel was defect.
Deze review werd automatisch vertaald
Van Legazpi naar Manilla, Bus Lazyboy, DLTBCo (DLTBCo), 15 nov 2022
MO
Maureen O
Slecht. Hindi meegaand ung nasa counter ng DLTB. Niet comfortabel naging byahe namin dahil ung supposedly na lagayan namin ng bagahe inoccupy ng iba so kami ung nahirapan.
Deze review werd automatisch vertaald
Van Legazpi naar Manilla, Bus Standaard-AC, DLTBCo (DLTBCo), 4 nov 2022
AB
Al B
We paid for the premium rate for a Lazy Boy bus with a toilet because we expected a more comfortable and convenient experience, especially for a long-distance trip. Unfortunately, what we experienced was far worse than the ordinary bus service. During our trip to Bicol, the bus stopped four times because the engine needed to be worked on. On two occasions, we also smelled smoke inside the bus, which caused several passengers to shout and become concerned about their safety. As a result of these issues, our arrival was delayed by approximately three hours. We had also booked the same premium service for our return trip to Manila. However, upon arriving at the terminal, we were surprised to find that we were assigned the same bus. Instead of addressing and fixing the problems first, the bus was used again for the trip back to Manila. The situation became even worse when we reached Lucena, where we were made to wait for approximately two hours. It was only after a passenger complained that we were eventually transferred to an ordinary bus. This caused another delay, and we arrived in Manila approximately three hours later than expected. To make matters worse, instead of being able to rest during the long journey, passengers had to endure the loud snoring of another driver inside the bus, which made the already uncomfortable trip even more frustrating. We paid a premium fare specifically to receive a more comfortable, reliable, and convenient service. Unfortunately, we did not receive the service we paid for. Instead, we experienced repeated mechanical problems, the smell of smoke, significant delays, an unexpected transfer to an ordinary bus, and an overall disappointing and stressful journey. What is even more disappointing is that despite the many passengers who complained at the DLTB terminal in PITX, no immediate or meaningful action appeared to be taken to address the situation. We hope DLTB will take this complaint seriously, investigate what happened, and provide an appropriate explanation and resolution. Passengers who pay for premium service deserve to receive the quality, safety, comfort, and reliability that they were promised
Van Legazpi naar Manilla, Bus Lazyboy, DLTBCo (DLTBCo), 23 sep 2026
N
Nolan
Good service
Van Legazpi naar Manilla, Bus Skybus WC, Penafrancia Tours, 1 aug 2026
RL
Renato L
The Peñafrancia driver of bus no. 59 from Legazpi to Cubao was very rude to the passengers and should either go through a retraining. Also be given a driving test, his driving style is very uncomfortable. Jerks the bus going on drive. The only saving grace on this ride are the ticketing crew who were very pleasant most especially trainee Rona.
Van Legazpi naar Manilla, Bus Skybus WC, Penafrancia Tours, 8 jul 2026
JM
Jeanne M
Smooth and comfortable but wish there was more leg room when reclined.
Van Legazpi naar Manilla, Bus Elite, Isarog Line, 1 jul 2026
4.4
204 recensies van klanten
5
45%
4
24%
3
19%
2
11%
1
1%

Schema voor Legazpi naar Manilla

TypeExploitantKlasseVertrektijdAankomsttijdPrijsRecensie
Bus
Isarog Line
Elite
08:00
21:00
US$ 28,09
  4.0
Bus
DLTBCo
Standaard-AC
09:00
19:02
US$ 18,48
Bus
DLTBCo
Standaard-AC
14:30
00:31
US$ 16,63
  3.1
Bus
DLTBCo
Seater 41
14:30
00:31
US$ 18,39
  3.5
Bus
Isarog Line
Single Seater
16:45
02:46
US$ 25,56
Bus
Isarog Line
Single Seater
16:45
02:28
US$ 25,56
Bus
Isarog Line
Elite
17:00
06:00
US$ 28,09
  5.0
Bus
12Go Penafrancia Tours
Elite
17:15
06:15
US$ 26,46
Bus
Penafrancia Tours
Elite
17:15
06:15
US$ 28,09
  4.5
Bus
Isarog Line
Elite
17:30
06:30
US$ 28,09
  4.0
Bus
DLTBCo
Standaard-AC
18:00
04:01
US$ 16,63
  3.1
Bus
DLTBCo
Seater 41
18:00
04:01
US$ 18,39
  3.3
Bus
DLTBCo
Lazyboy
18:30
04:31
US$ 21,22
  3.8
Bus
DLTBCo
Seater 41
19:00
05:01
US$ 18,39
  3.4
Bus
DLTBCo
Reg AC with CR
19:00
05:02
US$ 20,43

Hoe te reizen van Legazpi naar Manilla

Reizen tussen Legazpi en Manilla is mogelijk per Vlucht en bus. Vlucht garandeert de snelste reistijd op deze route. Bus is de traagste optie.

Het duurste ticket kost USD 94.57 als u reist per vlucht; voor een budgetvriendelijke optie kies voor bus wat u amper USD 26.16 zal kosten.

Hoe lang duurt het om te reizen van Legazpi to Manilla?

De reistijd kan variëren van 1 en 13 uren tussen Legazpi en Manilla afhankelijk van het vervoermiddel dat u kiest.

Vlucht is de snelste manier om te reizen van Legazpi naar Manilla. Vlucht brengt u op uw bestemming in 1uur. Bus doet er veel trager over en neemt 13uur in beslag om Manilla te bereiken.

Hoeveel kost het om te reizen van Legazpi naar Manilla?

Reizen tussen Legazpi en Manilla kan zo goedkoop zijn als USD 26.16 als u kiest voor Penafrancia Tours bus en zo duur zijn als USD 94.57 als u kiest voor Philippine Airlines vlucht.

Deze lijst toont hoeveel u kunt verwachten om te betalen voor elk vervoermiddel beschikbaar voor deze route.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Legazpi en Manilla?

  • 6 van Legazpi naar Manilla vertrekkende van 06:35 Bicol International Airport tot 14:25 Bicol International Airport
  • 6 van Legazpi naar Manilla vertrekkende van 08:00 Legazpi Grand Central Terminal tot 18:00 Legazpi Grand Central Terminal

Kies hierboven voor een tijdschema voor de bus, trein, vlucht of veerboot van Legazpi naar Manilla.

Welk vervoermiddel is het beste voor mijn route?

Vluchten Vliegen is de snelste en vaak de duurste manier om te reizen van Legazpi naar Manilla, maar met een beetje geluk kunt uw een goede deal bekomen voor zo weinig als USD 63.89.

Waar u moet aan denken: Merk op dat sommige vliegmaatschappijen beperkingen kunnen hebben op het gewicht van ingecheckte bagage of extra geld vragen voor check-in, het kiezen van uw zitplaats of het transporteren van te grote bagage. Als u kiest voor een vlucht, bereken dan de tijd die nodig is om van en naar de luchthavens te reizen en ook de wachttijd voor uw vlucht, de douaneprocedure als het om een internationale vlucht gaat en uw ingecheckte bagage ophalen. In bepaalde gevallen kunnen deze procedures tot 5 uur toevoegen aan uw totale reistijd.

Vliegmaatschappijen die vliegen tussen Legazpi en Manilla PAL Express, Philippine Airlines

Bus

Reizen van Legazpi naar Manilla over het vaste land zal meestal langer duren dan gepland, maar in de meeste gevallen is het de goedkoopste optie als u kiest voor een bus.

Waar u moet aan denken: Voor een comfortabelere rit, kies voor een bus van een hogere klasse als dat mogelijk is. Deze bussen beschikken vaak over zachte verstelbare stoelen en zijn uitgerust met airconditioning en badkamers.

De ticketprijs is vaak inclusief water, snacks of een lichte maaltijd en maken plaspauzes.

Maatschappijen die busroutes uitvoeren tussen Legazpi en Manilla Isarog Line, Penafrancia Tours

Wat is het populairste vervoermiddel om van Legazpi naar Manilla te reizen?

Er is een keuze van vervoermiddel op elk moment van de dag waarbij Bus de meest geliefde keuze is dankzij de prijs en het comfort.

Uit 1000 reizigers die tickets kochten voor deze route

  • 99% verkozen de bus.
  • 1% Overige

Vervoer van Legazpi naar Manilla

Informatie over het vervoer van Legazpi naar Manilla

Goedkoopste vervoerUS$ 27
Snelste vervoer1uur
Vroegste vertrek6:35 AM
Laatste vertrek6:00 PM
Vertrekken per dag12
Afstand650 kilometers
VervoersmaatschappijenIsarog Line, PAL Express, Penafrancia Tours, Philippine Airlines