Kuala Lumpur Sentral naar Ipoh

Kuala Lumpur Sentral naar Ipoh

Kuala Lumpur Sentral
Ipoh
zo 27 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe te reizen van Kuala Lumpur Sentral naar Ipoh

Reizen tussen Kuala Lumpur Sentral en Ipoh is mogelijk per Bus en taxi. Taxi garandeert de snelste reistijd op deze route. Bus is de traagste optie.

Het duurste ticket kost USD 397.77 als u reist per taxi; voor een budgetvriendelijke optie kies voor bus wat u amper USD 4.90 zal kosten.

Hoe lang duurt het om te reizen van Kuala Lumpur Sentral to Ipoh?

De reistijd kan variëren van 3 en 6 uren tussen Kuala Lumpur Sentral en Ipoh afhankelijk van het vervoermiddel dat u kiest.

Taxi is de snelste manier om te reizen van Kuala Lumpur Sentral naar Ipoh. Taxi brengt u op uw bestemming in 2uur 10m. Bus doet er veel trager over en neemt 5uur 43m in beslag om Ipoh te bereiken.

Hoeveel kost het om te reizen van Kuala Lumpur Sentral naar Ipoh?

Reizen tussen Kuala Lumpur Sentral en Ipoh kan zo goedkoop zijn als USD 4.90 als u kiest voor Mayang Sari bus en zo duur zijn als USD 397.77 als u kiest voor Columbia Leisure taxi.

Deze lijst toont hoeveel u kunt verwachten om te betalen voor elk vervoermiddel beschikbaar voor deze route.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Kuala Lumpur Sentral en Ipoh?

  • 79 van Kuala Lumpur Sentral naar Ipoh vertrekkende van 00:30 TBS Kuala Lumpur tot 23:45 TBS Kuala Lumpur
  • 35 van Kuala Lumpur Sentral naar Ipoh vertrekkende van 00:00 Sultan Abdul Aziz Shah Airport tot 00:00 Sultan Abdul Aziz Shah Airport

Kies hierboven voor een tijdschema voor de bus, trein, vlucht of veerboot van Kuala Lumpur Sentral naar Ipoh.

Welk vervoermiddel is het beste voor mijn route?

Bus

Reizen van Kuala Lumpur Sentral naar Ipoh over het vaste land zal meestal langer duren dan gepland, maar in de meeste gevallen is het de goedkoopste optie als u kiest voor een bus.

Waar u moet aan denken: Voor een comfortabelere rit, kies voor een bus van een hogere klasse als dat mogelijk is. Deze bussen beschikken vaak over zachte verstelbare stoelen en zijn uitgerust met airconditioning en badkamers.

De ticketprijs is vaak inclusief water, snacks of een lichte maaltijd en maken plaspauzes.

Maatschappijen die busroutes uitvoeren tussen Kuala Lumpur Sentral en Ipoh Alisan Coach, Arwana Express, Arwana Express, Billion Stars Express, Cosmic Prestij, Ekspres Mutiara, Golden Silk Holidays, Inter Top Express, Kejora TBS, Konsortium, Mara Liner, Mayang Sari, Naik Selalu, Nini Express, Persada Travel, Plusliner, StarMart Express

Taxi

Sommige reizigers beschouwen reizen per taxi de handigste manier om over het vasteland te reizen dankzij de flexibele vertrekuren, de mogelijkheid om de grootte van de wagen te kiezen en een probleemloze deur-tot-deur service.

Waar u moet aan denken: Als u van plan bent om omwegen te maken tijdens uw reis, bespreek dit dan op voorhand met de bestuurder of dienstverlener omdat dit de prijs kan beïnvloeden.

Maatschappijen die charters aanbieden tussen Kuala Lumpur Sentral en Ipoh Columbia Leisure, Daytrip private transfer with English speaking driver, DTY Holidays, Dusky Leaf Adventure, FQD Travel, Khaimal Travel and Tours, THS Transportation, Travelex Tour, ZMT Enterprise

Wat is het populairste vervoermiddel om van Kuala Lumpur Sentral naar Ipoh te reizen?

Er is een keuze van vervoermiddel op elk moment van de dag waarbij Bus de meest geliefde keuze is dankzij de prijs en het comfort.

Uit 1000 reizigers die tickets kochten voor deze route

  • 99% verkozen de bus.
  • 1% Overige

Vervoer van Kuala Lumpur Sentral naar Ipoh

Informatie over het vervoer van Kuala Lumpur Sentral naar Ipoh

Goedkoopste vervoerUS$ 5
Snelste vervoer2uur, 10m
Vroegste vertrek12:30 AM
Laatste vertrek11:45 PM
Vertrekken per dag114
Afstand109 kilometers
VervoersmaatschappijenAlisan Coach, Arwana Express, Arwana Express, Billion Stars Express, Columbia Leisure, Cosmic Prestij, DTY Holidays, Dusky Leaf Adventure, Ekspres Mutiara, FQD Travel, Golden Silk Holidays, Inter Top Express, Kejora TBS, Khaimal Travel and Tours, Konsortium, Mara Liner, Mayang Sari, Naik Selalu, Nini Express, Persada Travel, Plusliner, StarMart Express, THS Transportation, Travelex Tour, ZMT Enterprise