Dubbo naar Orange, NSW

Dubbo naar Orange, NSW

Dubbo
Orange, NSW
di 29 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Schema voor Dubbo naar Orange, NSW

TypeExploitantKlasseVertrektijdAankomsttijdPrijsRecensie
Flight
Regional Express
Economy
06:30
17:05
US$ 377,03
Bus
NSW TrainLinkBus
Standard Bus
09:00
11:10
US$ 9,74
Flight
Regional Express
Economy
10:05
17:05
US$ 338,30
Bus
NSW TrainLinkBus
Standard Bus
14:00
16:05
US$ 14,22
Train
NSW TrainLink
Economy Class
14:18
15:56
US$ 17,78
Train
NSW TrainLink
Economy Class
14:34
16:12
US$ 10,48
Flight
Regional Express
Economy
17:10
17:05
US$ 351,97
Flight
Regional Express
Economy
18:30
09:00
US$ 530,81

Hoe te reizen van Dubbo naar Orange, NSW

Reizen tussen Dubbo en Orange, NSW is mogelijk per Vlucht, bus en trein. Trein garandeert de snelste reistijd op deze route. Vlucht is de traagste optie.

Het duurste ticket kost USD 377.03 als u reist per vlucht; voor een budgetvriendelijke optie kies voor bus wat u amper USD 11.14 zal kosten.

Hoe lang duurt het om te reizen van Dubbo to Orange, NSW?

De reistijd kan variëren van 2 en 23 uren tussen Dubbo en Orange, NSW afhankelijk van het vervoermiddel dat u kiest.

Trein is de snelste manier om te reizen van Dubbo naar Orange, NSW. Trein brengt u op uw bestemming in 1uur 37m. Vlucht doet er veel trager over en neemt 22uur 35m in beslag om Orange, NSW te bereiken.

Hoeveel kost het om te reizen van Dubbo naar Orange, NSW?

Reizen tussen Dubbo en Orange, NSW kan zo goedkoop zijn als USD 11.14 als u kiest voor NSW TrainLinkBus bus en zo duur zijn als USD 377.03 als u kiest voor Regional Express vlucht.

Deze lijst toont hoeveel u kunt verwachten om te betalen voor elk vervoermiddel beschikbaar voor deze route.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Dubbo en Orange, NSW?

  • 4 van Dubbo naar Orange, NSW vertrekkende van 14:15 Dubbo tot 14:15 Dubbo
  • 3 met vlucht van Dubbo naar Orange, NSW vertrekkende van 17:10 Dubbo Airport tot 18:30 Dubbo Airport
  • 2 van Dubbo naar Orange, NSW vertrekkende van 09:00 Dubbo tot 09:00 Dubbo

Kies hierboven voor een tijdschema voor de bus, trein, vlucht of veerboot van Dubbo naar Orange, NSW.

Welk vervoermiddel is het beste voor mijn route?

Bus

Reizen van Dubbo naar Orange, NSW over het vaste land zal meestal langer duren dan gepland, maar in de meeste gevallen is het de goedkoopste optie als u kiest voor een bus.

Waar u moet aan denken: Voor een comfortabelere rit, kies voor een bus van een hogere klasse als dat mogelijk is. Deze bussen beschikken vaak over zachte verstelbare stoelen en zijn uitgerust met airconditioning en badkamers.

De ticketprijs is vaak inclusief water, snacks of een lichte maaltijd en maken plaspauzes.

Maatschappijen die busroutes uitvoeren tussen Dubbo en Orange, NSW NSW TrainLinkBus

Trein

De trein is vaak een goede keuze voor lange afstand reizen vooral als u kiest voor een slaaptrein met slaapplaatsen waar u de hele reis kunt slapen. Om het meeste uit uw treinreis te halen, wees voorzichtig bij het kiezen van uw ticketklasse.

Merk op dat er wagons zijn met airconditioning en met alleen ventilators, private compartimenten voor 2 of 4 en harde en zachte stoelen.
U kunt genieten van een comfortabelere reis in de hogere klasse, maar vaak zijn slaapwagons met airconditioning of alleen ventilators in tweede klasse een goede manier om geld te besparen.

Wat is het populairste vervoermiddel om van Dubbo naar Orange, NSW te reizen?

Er is een keuze van vervoermiddel op elk moment van de dag waarbij Trein de meest geliefde keuze is dankzij de prijs en het comfort.

Uit 1000 reizigers die tickets kochten voor deze route

  • 75% namen de trein
  • 13% verkozen de Bus+Trein
  • 12% verkozen de bus.

Vervoer van Dubbo naar Orange, NSW

Informatie over het vervoer van Dubbo naar Orange, NSW

Goedkoopste vervoerUS$ 12
Snelste vervoer1uur, 37m
Vroegste vertrek9:00 AM
Laatste vertrek6:30 PM
Vertrekken per dag9
Afstand81 kilometers
VervoersmaatschappijenRegional Express