Civitavecchia naar Arbatax

Civitavecchia naar Arbatax

Civitavecchia
Arbatax
wo 30 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Schema voor Civitavecchia naar Arbatax

TypeExploitantKlasseVertrektijdAankomsttijdPrijsRecensie
Ferry
Grimaldi Lines
Gereserveerde zitplaats
20:00
05:00
US$ 50,68
Ferry
Grimaldi Lines
Hogesnelheidsboot
20:00
05:00
US$ 51,26

Hoe reizen van Civitavecchia naar Arbatax

Reizen tussen Civitavecchia en Arbatax is mogelijk per veerboot. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Civitavecchia van Arbatax?

De afstand tussen Civitavecchia en Arbatax is 450 km als u reist over land, maar is ongeveer 450 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Civitavecchia naar Arbatax?

Reizen per veerboot tussen Civitavecchia en Arbatax kan ongeveer 9 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Civitavecchia naar Arbatax?

Tickets voor veerboot voor de route Civitavecchia - Arbatax kosten u ongeveer USD 52.33. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Civitavecchia en Arbatax?

Veerboten vertrekken van Civitavecchia naar Arbatax 1 maal per dag.

Handige tips wanneer u reist tussen Civitavecchia en Arbatax per veerboot

Om te reizen van Civitavecchia naar Arbatax is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Veerboot

Handige tips voor reizigers die per veerboot reizen:

  • Veerboot-ritten kunnen worden afgeschaft bij wilde zee. Dit komt vooral voor tijdens het laag- of regenseizoen in vele landen.
  • Neem u medicatie tegen reisziekte voor u aan boord gaat van de veerboot.
  • Als u last heeft van zeeziekte, probeer dan dichterbij de neus van de boot te zitten. Het kan ook goed zijn om op het open dek te gaan.

Maatschappijen die veerbootroutes aanbieden tussen Civitavecchia en Arbatax

Grimaldi Lines.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Civitavecchia naar Arbatax per

veerboot?

We hebben veerboot tickets verkocht aan 507 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Civitavecchia naar Arbatax

  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Vluchten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar