Saruaha naar Bhaktapur

Saruaha naar Bhaktapur

Saruaha
Bhaktapur
ma 28 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Schema voor Saruaha naar

TypeExploitantKlasseVertrektijdAankomsttijdPrijsRecensie
Bus
Chaudhari Travel
EV
04:00
10:00
US$ 4,44
Bus
Thapa Travels
EV
04:00
10:00
US$ 4,44
Bus
Mahadev Micro Sewa
EV
04:00
10:00
US$ 4,44
Bus
Sangita Travel
EV
04:30
11:30
US$ 3,80
Bus
Shuvayatri Travels
EV
05:00
11:00
US$ 4,44
Bus
Dhakal Travels
EV
06:00
11:00
US$ 4,44
Bus
New Road Travels
VIP-zitbank
07:00
13:00
US$ 5,70
Bus
Kasara Tours
Airco
07:15
13:15
US$ 4,75
Bus
Sanjog Travels
2x2 Sofa Seater
07:25
13:25
US$ 5,39
Bus
Century Adventure
Tourist 2X2 Sofa Seater
07:25
13:25
US$ 5,07
Bus
Baba Adventure
2x2 Sofa Seater
07:30
13:30
US$ 5,70
Bus
Chitwan Safari 2x2 Sofa
Toeristenbus
07:30
13:30
US$ 5,70
Bus
Sharada Tours Sofa Seater
Toeristenbus
07:30
13:30
US$ 5,70
Bus
Baba Travels
2x2 Sofa Seater
07:30
13:30
US$ 5,70
Bus
Sai Baba
Toeristenbus
07:30
13:30
US$ 5,70

Hoe reizen van Saruaha naar Bhaktapur

Reizen tussen Saruaha en Bhaktapur is mogelijk per vlucht. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Saruaha van Bhaktapur?

De afstand tussen Saruaha en Bhaktapur is 355 km als u reist over land, maar is ongeveer 355 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Saruaha naar Bhaktapur?

Reizen per vlucht tussen Saruaha en Bhaktapur kan ongeveer 1 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Saruaha naar Bhaktapur?

Tickets voor vlucht voor de route Saruaha - Bhaktapur kosten u ongeveer USD 265.13. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Saruaha en Bhaktapur?

Vluchten van Saruaha naar Bhaktapur worden uitgevoerd 14 per dag.

Handige tips wanneer u reist tussen Saruaha en Bhaktapur per vlucht

Om te reizen van Saruaha naar Bhaktapur is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Vluchten

Handige tips voor reizigers die per vliegtuig reizen:

  • Merk op dat bepaalde vliegmaatschappijen beperkingen hebben op het gewicht van ingecheckte bagage of bijkomende kosten hebben om in te checken, uw stoeltje te kiezen of voor het transporteren van te grote bagage.
  • Denk eraan om uw tijd om van en naar de luchthaven te reizen en uw wachttijd voor uw vlucht, de tijd om door de douane te geraken en uw ingecheckte bagage op te halen goed uit te rekenen.
  • In bepaalde gevallen kunnen deze procedures bijna 5 uur toevoegen aan uw totale reistijd.

Vliegmaatschappijen die reizen tussen Saruaha en Bhaktapur

Buddha Air, Hahn Air Systems.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Saruaha naar Bhaktapur per

vlucht?

We hebben vlucht tickets verkocht aan 564 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Saruaha naar Bhaktapur

  • Vluchten
    $ 108.09
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Saruaha naar Bhaktapur

Goedkoopste vervoerUS$ 109
Snelste vervoer25m
Vroegste vertrek7:35 AM
Laatste vertrek3:05 PM
Vertrekken per dag14
Afstand355 kilometers
VervoersmaatschappijenBuddha Air