Baclaran naar Siem Reap

Baclaran naar Siem Reap

Baclaran
Siem Reap
ma 28 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe reizen van Baclaran naar Siem Reap

Reizen tussen Baclaran en Siem Reap is mogelijk per vlucht. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Baclaran van Siem Reap?

De afstand tussen Baclaran en Siem Reap is 5455 km als u reist over land, maar is ongeveer 5455 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Baclaran naar Siem Reap?

Reizen per vlucht tussen Baclaran en Siem Reap kan ongeveer 20 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Baclaran naar Siem Reap?

Tickets voor vlucht voor de route Baclaran - Siem Reap kosten u ongeveer USD 251.44. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Baclaran en Siem Reap?

  • 6 met vlucht van Baclaran naar Siem Reap vertrekkende van 09:05 Manila Airport tot 22:45 Manila Airport

Handige tips wanneer u reist tussen Baclaran en Siem Reap per vlucht

Om te reizen van Baclaran naar Siem Reap is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Baclaran naar Siem Reap per

vlucht?

We hebben vlucht tickets verkocht aan 586 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Baclaran naar Siem Reap

  • Vluchten
    $ 128.83
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Baclaran naar Siem Reap

Goedkoopste vervoerUS$ 129
Snelste vervoer6uur, 25m
Vroegste vertrek9:05 утра
Laatste vertrek10:45 вечера
Vertrekken per dag6
Afstand5455 kilometers
VervoersmaatschappijenPhilippines AirAsia, Thai AirAsia