Apahida naar Mehedinti

Apahida naar Mehedinti

Apahida
Mehedinti
ma 28 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe reizen van Apahida naar Mehedinti

Reizen tussen Apahida en Mehedinti is mogelijk per trein. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Apahida van Mehedinti?

De afstand tussen Apahida en Mehedinti is 858 km als u reist over land, maar is ongeveer 858 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Apahida naar Mehedinti?

Reizen per trein tussen Apahida en Mehedinti kan ongeveer 18 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Apahida naar Mehedinti?

Tickets voor trein voor de route Apahida - Mehedinti kosten u ongeveer USD 53.70. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Apahida en Mehedinti?

  • 1 met Trein van Apahida naar Mehedinti vertrekkende van 09:38 Apahida tot 09:38 Apahida

Handige tips wanneer u reist tussen Apahida en Mehedinti per trein

Om te reizen van Apahida naar Mehedinti is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Apahida naar Mehedinti per

trein?

We hebben trein tickets verkocht aan 595 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Apahida naar Mehedinti

  • Treinen
    $ 53.71
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Vluchten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Apahida naar Mehedinti

Goedkoopste vervoerUS$ 54
Snelste vervoer17uur, 9m
Vroegste vertrek9:38 上午
Laatste vertrek9:38 上午
Vertrekken per dag1
Afstand858 kilometers
Vervoersmaatschappijen