Afyonkarahisar naar Burdur

Afyonkarahisar naar Burdur

Afyonkarahisar
Burdur
do 24 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Schema voor Afyonkarahisar naar Burdur

TypeExploitantKlasseVertrektijdAankomsttijdPrijsRecensie
Bus
Topcam
Standard 2X2
00:45
04:45
US$ 7,17
Bus
Buzlu Turizm
Standaard 2X1
01:30
05:30
US$ 7,17
Bus
Guney Akdeniz Seyahat
Standaard 2X1
02:00
06:00
US$ 10,25
Bus
Balikesir Uludag
Standard 2X2
02:30
06:30
US$ 9,22
Bus
Guney Akdeniz Seyahat
Standaard 2X1
03:00
08:00
US$ 7,79
Bus
Guney Akdeniz Seyahat
Standaard 2X1
03:30
09:30
US$ 10,25
Bus
Balikesir Uludag
Standard 2X2
04:00
09:00
US$ 7,17
Bus
Guney Akdeniz Seyahat
Standard 2X2
04:30
10:30
US$ 10,25
Bus
Guney Akdeniz Seyahat
Standaard 2X1
05:00
11:00
US$ 10,25
Bus
Isparta Petrol
Standaard 2X1
05:30
08:30
US$ 4,92
Bus
Guney Akdeniz Seyahat
Standaard 2X1
06:30
10:30
US$ 10,25
Bus
Buzlu Turizm
Standaard 2X1
08:30
13:30
US$ 9,22
Bus
Buzlu Turizm
Standaard 2X1
09:45
13:45
US$ 7,17
Bus
Luks Karadeniz
Standaard 2X1
10:25
14:25
US$ 6,66
Bus
Baskent Turizm
Standard 2X2
10:45
14:45
US$ 8,20
Bus
Baskent Turizm
Standaard 2X1
12:15
17:15
US$ 7,17
Bus
Baskent Turizm
Standaard 2X1
12:45
17:45
US$ 6,74
Bus
Baskent Turizm
Standaard 2X1
13:15
18:15
US$ 6,74
Bus
Isparta Petrol
Standaard 2X1
13:45
18:45
US$ 7,17
Bus
Varan Turizm
Standaard 2X1
14:30
18:30
US$ 9,63

Hoe reizen van Afyonkarahisar naar Burdur

Reizen tussen Afyonkarahisar en Burdur is mogelijk per bus. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Afyonkarahisar van Burdur?

De afstand tussen Afyonkarahisar en Burdur is 150 km als u reist over land, maar is ongeveer 150 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Afyonkarahisar naar Burdur?

Reizen per bus tussen Afyonkarahisar en Burdur kan ongeveer 5 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Afyonkarahisar naar Burdur?

Tickets voor bus voor de route Afyonkarahisar - Burdur kosten u ongeveer USD 7.99. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Afyonkarahisar en Burdur?

Bussen van Afyonkarahisar naar Burdur rijden 21 maal per dag.

Handige tips wanneer u reist tussen Afyonkarahisar en Burdur per bus

Om te reizen van Afyonkarahisar naar Burdur is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Bus

Handige tips voor reizigers die per bus reizen:

  • Voor een meer comfortabele rit, kies voor een bus van een hogere klasse. Deze bussen beschikken vaak over zachte verstelbare stoelen en zijn uitgerust met airconditioning en hebben badkamers aan boord.
  • Water, snacks en een lichte maaltijd zijn mogelijk inclusief uw ticket.
  • Niet alle bussen beschikken over badkamers, maar wees niet ongerust want de bus stopt tijdens de reis voor plaspauzes.

Maatschappijen die busroutes aanbieden tussen Afyonkarahisar en Burdur

Ali Osman Ulusoy, Baskent Turizm, Buzlu Turizm, Es Turizm, Guney Akdeniz Seyahat, Isparta Petrol, Luks Erova, Luks Karadeniz, Niksarkale Turizm, Ozkaymak, Topcam, Varan Turizm.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Afyonkarahisar naar Burdur per

bus?

We hebben bus tickets verkocht aan 507 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Afyonkarahisar naar Burdur

  • Bussen
    $ 4.92
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Vluchten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Afyonkarahisar naar Burdur

Goedkoopste vervoerUS$ 5
Snelste vervoer3uur
Vroegste vertrek1:00 ص
Laatste vertrek9:30 م
Vertrekken per dag21
Afstand150 kilometers
VervoersmaatschappijenAli Osman Ulusoy, Baskent Turizm, Buzlu Turizm, Es Turizm, Guney Akdeniz Seyahat, Isparta Petrol, Luks Erova, Luks Karadeniz, Niksarkale Turizm, Ozkaymak, Topcam, Varan Turizm