Abha naar Hamala

Abha naar Hamala

Abha
Hamala
za 26 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe reizen van Abha naar Hamala

Reizen tussen Abha en Hamala is mogelijk per vlucht. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Abha van Hamala?

De afstand tussen Abha en Hamala is 10697 km als u reist over land, maar is ongeveer 10697 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Abha naar Hamala?

Reizen per vlucht tussen Abha en Hamala kan ongeveer 19 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Abha naar Hamala?

Tickets voor vlucht voor de route Abha - Hamala kosten u ongeveer USD 251.10. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Abha en Hamala?

  • 3 met vlucht van Abha naar Hamala vertrekkende van 08:35 Abha Airport tot 18:55 Abha Airport

Handige tips wanneer u reist tussen Abha en Hamala per vlucht

Om te reizen van Abha naar Hamala is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Abha naar Hamala per

vlucht?

We hebben vlucht tickets verkocht aan 522 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Abha naar Hamala

  • Vluchten
    $ 242.33
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Abha naar Hamala

Goedkoopste vervoerUS$ 243
Snelste vervoer12uur, 35m
Vroegste vertrek8:35 AM
Laatste vertrek6:55 PM
Vertrekken per dag3
Afstand10697 kilometers
VervoersmaatschappijenFlyDubai, Gulf Air Bahrain