Bussen van Vang Vieng naar Don Det

Bussen van Vang Vieng naar Don Det

Vang Vieng
Don Det
zo 27 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Vang Vieng naar Don Det Bestemmingsrecensies

RM
Roisin M
Na transfer vanuit vang vieng moesten we contact opnemen met operator omdat het onduidelijk was waar we opgehaald moesten worden voor de volgende bus, bedjes klein maar verwacht
Deze review werd automatisch vertaald
Van Vang Vieng naar Don Det, Bus Slaaptrein, Soutchai Travel (ບໍລິສັດ ສຸດໃຈທ່ອງທ່ຽວ ຈໍາກັດຜູ້ດຽວ), 26 feb 2024
HB
Helena B
first of all, the communication was horrendous, we stopped in vientiane at about 3pm but nobody told us that this would be the last opportunity to get something to eat. the staff on the sleeper bus had their phones on full volume and flash switched on until about 11pm even though 3 different customers asked him to turn it down as it was disturbing sleep. the bus didn’t stop at all for anyone to have a break and the toilets were used by staff and customers to smoke. the bed was dirty and there was no snacks or drinks offered at any point which is crazy for a nearly 24 hour trip.
Van Vang Vieng naar Don Det, Bus Standaard, Family Service (Family Service), 21 feb 2025
4.4
3 recensies van klanten
5
0%
4
34%
3
33%
2
33%
1
0%

Schema voor Vang Vieng naar Don Det via Bus

ExploitantKlasseVertrektijdAankomsttijdPrijsRecensie
Family Service
Taxi + Sleeping Bus
08:30
11:00
US$ 33,49
  2.0
Family Service
Standaard
09:00
11:30
US$ 33,49
Family Service
Taxi + Sleeping Bus
11:30
11:00
US$ 33,49
  2.0
Family Service
Standaard
12:00
11:30
US$ 33,49
Soutchai Travel
Slaaptrein
13:00
12:00
US$ 37,80
  4.0
Family Service
Taxi + Sleeping Bus
13:30
11:00
US$ 33,49
  2.0
Exploring Laos
Sleeper Bus
14:00
11:00
US$ 38,00
Family Service
Standaard
14:00
11:30
US$ 33,49
Chanthachone Transportation
Sleeping Bus + Ferry
14:00
10:00
US$ 39,13

Vervoer van Vang Vieng naar Don Det

  • Vans
    $ 59.28
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Vluchten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar