uto, 29. ruj
+ Dodaj povratak
2 putnika

Tufesa Internacional

0.0
0 recenzija kupaca
  • O prijevozniku
  • Popularne Rute
  • Postaje
  • Raspored i vozni red

O prijevozniku Tufesa Internacional

Autobus je zgodan način putovanja bez obzira na to trebate li doći do susjednog grada udaljenog nekoliko sati ili se odvažiti dalje prelazeći cijelu zemlju. Bez obzira na vaš budžet, pokrit će putovanje autobusom. Ekspresni autobusi nude najpovoljnije cijene karata za putnike koji imaju vrlo malo novca. VIP opcije su usmjerene prema onima koji ne žele kompromise u pogledu udobnosti. Prije nego uskočite u autobus, svakako odaberite vrstu usluge koja vam najviše odgovara. Za dugo putovanje potražite VIP ili autobus prve klase koji nudi non-stop uslugu do vašeg odredišta ili samo staje na manjem broj stanica na putu. Ekspresni ili lokalni autobusi u mnogim se slučajevima mogu pokazati prihvatljivim izborom za kraća putovanja, ali dulje vožnje često nisu najbolja kupovina. Proučite vozni red prije polaska, jer mnoga dugolinijska odredišta prometuju noćnim autobusima, a neka nude šira sjedala ili ležajeve za takva putovanja. Napravite online rezervaciju autobusne karte kod Tufesa Internacional. Recenzije drugih putnika pomoći će vam da odaberete najbolju kartu i klasu autobusa.

Tufesa Internacional Popularne stanice

Glavne stanice koje pokrivaju Tufesa Internacional autobusi uključuju:

  • Huntington Park
  • Los Angeles Downtown
  • Nogales N Grand Ave
  • El Paso South Santa Fe St
  • Garden City W Chinden Blvd
  • Los Angeles S Downey Rd
  • Deming Mcdonalds W Pine St
  • San Diego Bus Station
  • Tijuana Blvd Insurgentes
  • Sacramento Franklin Blvd
  • West Valley City 3500 South
  • West Haven W 2100 S St
  • Las Vegas West Owens Ave
  • Pomona Tufesa
  • Gilroy Monterey
  • San Jose Tufesa
  • Saint George N 800 E St
  • Ontario Shell Hydrogen Truck Fuel Station Bus Stop
  • San Jose E Santa Clara St
  • Las Cruces Hickory Dr
  • Stockton Bus Station
  • Tucson
  • Provo E300 South St
  • Indio Monroe St
  • Bakersfield Tufesa Central
  • Bloomington Valley Blvd
  • Cedar City West 200 North
  • Phoenix Bus Station
  • Modesto Bus Station
  • Fresno California
  • Delano High St
  • Los Banos California
  • El Monte Valley Blvd
  • Los Angeles East
  • Kingman US Travel Center
  • Orem Boost Mobile Store
  • Merced Bus Station
  • Barstow East Main Street 1611
  • Bakersfield Chambela
  • LA Laurel Canyon Blvd

Tufesa Internacional Glavna odredišta

Autobusi Tufesa Internacional prometuju na nekoliko ruta, a ovdje je popis nekih od najpopularnijih:

Tufesa Internacional Cijene karata i klase autobusa

Jedna od najboljih stvari vezanih uz putovanje autobusom jest ta da možete gotovo skrojiti svoje putovanje prilagođavajući ga svojim zahtjevima za privatnošću i udobnošću. Različite klase i tipovi autobusa zadovoljavaju različite potrebe putnika. Najjeftinija putovanja obično se nude autobusima standardne klase. Mogu se zvati lokalni, brzi ili obični. Oni su dobar izbor za kraća putovanja. Autobusi za spavanje ili VIP autobusi dobri su i za duža putovanja i putovanja s noćenjem. Mogu ponuditi ležajeve ili široka, meka sjedala s naslonom, ponekad s ugrađenim masažnim opcijama, deke, bezalkoholna pića i grickalice ili obilnije obroke na putu ili tijekom toaleta ili zaustavljanja za točenje goriva. Putovanje noćnim autobusima omogućuje vam uštedu na hotelskoj sobi, ali kako biste osigurali najudobniju vožnju, mudro odaberite klasu svog autobusa. Cijene uvijek ovise o udaljenosti koju prelazite i vrsti autobusa. Za neka, čak i kraća putovanja, isplati se dodatno uložiti novac i kupiti mjesto u VIP autobusu jer možete uštedjeti dvostruko više vremena nego što ga provedete putujući običnim autobusom.

Putovanje autobusom: prednosti i mane

Prednosti putovanja autobusom

  • Autobus je najbolji izbor za dolazak do odredišta koja nisu povezana željeznicom ili avionom. Mreža autobusa često pokriva gotovo cijelu zemlju, a njihove rute su dobro i odavno uhodane.
  • Za razliku od putovanja zrakoplovom i ponekad željeznicom, autobus ne zahtijeva dolazak na autobusni kolodvor puno unaprijed. Prijava, čak ni na međunarodnim linijama, ne oduzima puno vremena. Dopuštena količina prtljage obično je vrlo prilagođena putnicima, a naknada za dodatnu prtljagu, ako su postavljena ograničenja, obično nije jako visoka.
  • Autobusne karte mogu biti pristupačnije u usporedbi s kartama za zrakoplov ili brzi vlak. Uvijek postoji izbor klasa karata za sve džepove. Jeftinije standardne opcije možda su malo sporije i ne nude vrhunsku udobnost, ali su prihvatljive i dovode vas na odredište. Na duljim rutama, WC ili WC postaje, kao i grickalice, voda, a ponekad i toaletne potrepštine i deke gotovo su uvijek uključeni u cijenu.
  • Ako ste spremni potrošiti više, neki VIP autobusi nude sjedala usporediva s poslovnom klasom u avionu sa širokim, mekim, spustivim sjedalima, dekama, manjim brojem putnika i mnogim drugim pogodnostima koje će vaše putovanje učiniti ugodnim.

Nedostaci putovanja autobusom

  • Novi međugradski autobusni terminali vrlo su često smješteni izvan grada blizu većih autocesta, kako bi autobusi izbjegli gradsku gužvu. Nažalost, to može stvoriti dodatne izazove i za putnike. Dolazak do takvog terminala može predstavljati problem, jer na nekim odredištima postoje ograničenja za vozila koja smiju ući na terminal, a do tamo ćete morati koristiti posebne prijevoznike. To rezultira većim troškovima jer cijene mogu biti prenapuhane. Također, izračunajte dodatno vrijeme ako putujete tijekom špica, posebno ako niste upoznati s prometnom situacijom na početnoj točki.
  • Autobusi su vjerojatno prijevozno sredstvo koje češće izlazi iz voznog reda nego vlakovi ili avioni. Oni uvelike ovise o situaciji na cesti koja ponekad može biti nepredvidiva – nesreće, radovi na izgradnji ceste, zaobilaznice, itd. Ovo posebno vrijedi za putovanja tijekom vikenda, vrhunca sezone ili državnih praznika. Imajte to na umu i nemojte planirati presjedanja točno u minutu.
  • Putovanje određenim rutama ili tijekom najpopularnijih razdoblja može zahtijevati prethodnu rezervaciju. Imajte na umu da nije uvijek moguće pojaviti se na autobusnom kolodvoru i uskočiti u sljedeći autobus – karte bi mogle biti rasprodane, stoga organizirajte svoje putovanje u skladu s tim.
Pročitaj više

Tufesa Internacional Popularne Rute

San Diego — Ontario California
06:30, 11:30
Bakersfield — Ontario California
07:00, 18:00
Phoenix — Empalme
Autobus Plus
04:30, 14:30, 18:30, 23:00, 23:55
Autobus Međunarodni
06:45, 20:00
Fontana — Fresno
Autobus Međunarodni
05:15
Autobus Plus
09:00
Deming — Indio
19:40
Stockton — Guamuchil
08:00
San Diego — Los Angeles
06:30, 10:45, 11:30, 20:20
Bakersfield — Los Angeles
Autobus Plus
07:00, 07:30, 12:45, 18:00
Autobus Međunarodni
11:00, 22:00
Reid–Hillview Airport — Culiacan
12:30, 12:45
Bakersfield — Indio
07:00, 12:45, 18:00
Gilroy — Ciudad Obregon
13:15
Kingman — Hermosillo
12:30, 18:30
Bakersfield — Tijuana
10:15, 11:00, 21:00, 22:00
Phoenix — Las Vegas
Autobus Međunarodni
00:30, 16:30, 20:40
Autobus Plus
14:10, 16:20
San Diego — Tijuana
03:30, 05:00, 06:45, 17:00, 17:35
Provo — Salt Lake City
03:55, 04:10
Ontario California — Phoenix
Autobus Međunarodni
00:15, 23:45
Autobus Plus
11:30, 17:00
Las Vegas — Cedar City
22:00
Las Vegas — Heroica Nogales
10:30, 17:30
Phoenix — Fontana
Autobus Međunarodni
00:30
Autobus Plus
03:30, 06:30, 07:30, 10:40, 12:45, 17:15
Sacramento — Modesto
07:00
Gilroy — Fontana
13:15
Reid–Hillview Airport — Guaymas
12:30, 12:45
Tucson — Los Angeles
Autobus Plus
01:20, 04:00, 08:40, 10:45, 14:00, 22:00, 23:00
Autobus Međunarodni
22:00
Indio — Culiacan
13:30, 19:10, 23:59
Kingman — Heroica Nogales
12:30, 18:30
Phoenix — Tepic
04:30, 06:00, 09:00, 17:00, 23:00, 23:20, 23:55
Bakersfield — Los Mochis
07:00, 07:30, 12:45, 18:00
Gilroy — Bakersfield
Autobus Međunarodni
18:05
Autobus Plus
13:15
Las Cruces — Fresno
18:45

Tufesa Internacional Raspored i Satnica

KlasaPolazišteOdredištePolazakDolazakVrijeme putovanja
MeđunarodniLos Angeles DowntownTijuana International Airport14:1517:303h 15m
MeđunarodniLos Angeles DowntownTijuana International Airport13:3018:305h 0m
MeđunarodniLos Angeles DowntownTijuana International Airport04:0007:153h 15m
MeđunarodniLos Angeles DowntownTijuana International Airport02:1505:303h 15m
MeđunarodniHuntington ParkTijuana International Airport14:3017:303h 0m
MeđunarodniHuntington ParkTijuana International Airport14:1518:304h 15m
MeđunarodniHuntington ParkTijuana International Airport04:1507:153h 0m
MeđunarodniHuntington ParkTijuana International Airport02:3005:303h 0m
MeđunarodniHuntington ParkTijuana International Airport00:4504:103h 25m
PlusNogales N Grand AveTepic Tufesa09:1506:1020h 55m
PlusNogales N Grand AveTepic Tufesa07:3005:5022h 20m
PlusNogales N Grand AveTepic Tufesa03:0001:2022h 20m
PlusNogales N Grand AveTepic Tufesa02:4000:4022h 0m
PlusNogales N Grand AveTepic Tufesa02:0023:5921h 59m
PlusNogales N Grand AveMichoacan Av Erandeni09:1513:2028h 5m
PlusNogales N Grand AveNavojoa Tufesa23:5907:307h 31m
PlusNogales N Grand AveNavojoa Tufesa21:3007:109h 40m
PlusNogales N Grand AveNavojoa Tufesa09:1518:309h 15m
PlusNogales N Grand AveNavojoa Tufesa07:3017:3010h 0m
PlusNogales N Grand AveNavojoa Tufesa03:0013:2010h 20m
PlusNogales N Grand AveNavojoa Tufesa02:4012:309h 50m
PlusNogales N Grand AveNavojoa Tufesa02:0011:509h 50m
PlusNogales N Grand AveGuasave Tufesa23:5911:2011h 21m
PlusNogales N Grand AveGuasave Tufesa21:3010:4013h 10m
PlusNogales N Grand AveGuasave Tufesa20:0008:2012h 20m
PlusNogales N Grand AveGuasave Tufesa12:0001:1013h 10m
PlusNogales N Grand AveGuasave Tufesa09:1522:1012h 55m
PlusNogales N Grand AveGuasave Tufesa07:3021:1013h 40m
PlusNogales N Grand AveGuasave Tufesa03:0017:0014h 0m
PlusNogales N Grand AveGuasave Tufesa02:4016:2013h 40m

Tufesa Internacional Postaje

El Paso South Santa Fe StGarden City W Chinden BlvdLos Angeles S Downey RdDeming Mcdonalds W Pine StSan Diego Bus StationTijuana Blvd InsurgentesHuntington ParkSacramento Franklin BlvdWest Valley City 3500 SouthWest Haven W 2100 S StLas Vegas West Owens AvePomona TufesaGilroy MontereySan Jose TufesaSaint George N 800 E StOntario Shell Hydrogen Truck Fuel Station Bus StopSan Jose E Santa Clara StLas Cruces Hickory DrStockton Bus StationLos Angeles DowntownTucsonProvo E300 South StIndio Monroe StBakersfield Tufesa CentralBloomington Valley BlvdCedar City West 200 NorthPhoenix Bus StationModesto Bus StationFresno CaliforniaDelano High StLos Banos CaliforniaEl Monte Valley BlvdLos Angeles EastNogales N Grand AveKingman US Travel CenterOrem Boost Mobile StoreMerced Bus StationBarstow East Main Street 1611Bakersfield ChambelaLA Laurel Canyon Blvd