čet, 1. lis
+ Dodaj povratak
2 putnika

Transito Livre

0.0
0 recenzija kupaca
  • O prijevozniku
  • Popularne Rute
  • Postaje
  • Raspored i vozni red

O prijevozniku Transito Livre

Autobus je zgodan način putovanja bez obzira na to trebate li doći do susjednog grada udaljenog nekoliko sati ili se odvažiti dalje prelazeći cijelu zemlju. Bez obzira na vaš budžet, pokrit će putovanje autobusom. Ekspresni autobusi nude najpovoljnije cijene karata za putnike koji imaju vrlo malo novca. VIP opcije su usmjerene prema onima koji ne žele kompromise u pogledu udobnosti. Prije nego uskočite u autobus, svakako odaberite vrstu usluge koja vam najviše odgovara. Za dugo putovanje potražite VIP ili autobus prve klase koji nudi non-stop uslugu do vašeg odredišta ili samo staje na manjem broj stanica na putu. Ekspresni ili lokalni autobusi u mnogim se slučajevima mogu pokazati prihvatljivim izborom za kraća putovanja, ali dulje vožnje često nisu najbolja kupovina. Proučite vozni red prije polaska, jer mnoga dugolinijska odredišta prometuju noćnim autobusima, a neka nude šira sjedala ili ležajeve za takva putovanja. Napravite online rezervaciju autobusne karte kod Transito Livre. Recenzije drugih putnika pomoći će vam da odaberete najbolju kartu i klasu autobusa.

Transito Livre Popularne stanice

Glavne stanice koje pokrivaju Transito Livre autobusi uključuju:

  • Taguatinga
  • Anapolis
  • Correntina Bus Station
  • Petrolina Bus Station
  • Jacobina Bus Station
  • Belo Horizonte Central
  • Tabocas Brejo Velho Bus Station
  • Salgueiro Bus Station
  • Cajazeiras
  • Brasilia Bus Station
  • Goiania Bus Station
  • Santa Maria da Vitoria Bus Station
  • Salvador Bus Station
  • Seabra Bus Station
  • Aracaju Bus Station
  • Osasco
  • Trindade Bus Station
  • Senhor do Bonfim
  • Montes Claros Bus Station
  • Vitoria Da Conquista
  • Natal
  • Luis Eduardo Magalhaes
  • Juazeiro Bus Station
  • Salvador Bus Station
  • Uberlandia Bus Station
  • Luziania Bus Station
  • Aracaju
  • Taguatinga
  • Salinas Bus Station
  • Pocoes Bus Station
  • Osasco Bus Station
  • Uberaba Bus Station
  • Campinas Bus Station
  • Barreiras
  • Rodoviaria Tiete
  • Itaberaba Bus Terminal
  • Joao Pessoa
  • Brejo Santo
  • Feira de Santana
  • Recife
  • Ribeirao Preto Bus Station
  • Araguari
  • Fortaleza Bus Station
  • Maceio Bus Station

Transito Livre Glavna odredišta

Autobusi Transito Livre prometuju na nekoliko ruta, a ovdje je popis nekih od najpopularnijih:

Transito Livre Cijene karata i klase autobusa

Jedna od najboljih stvari vezanih uz putovanje autobusom jest ta da možete gotovo skrojiti svoje putovanje prilagođavajući ga svojim zahtjevima za privatnošću i udobnošću. Različite klase i tipovi autobusa zadovoljavaju različite potrebe putnika. Najjeftinija putovanja obično se nude autobusima standardne klase. Mogu se zvati lokalni, brzi ili obični. Oni su dobar izbor za kraća putovanja. Autobusi za spavanje ili VIP autobusi dobri su i za duža putovanja i putovanja s noćenjem. Mogu ponuditi ležajeve ili široka, meka sjedala s naslonom, ponekad s ugrađenim masažnim opcijama, deke, bezalkoholna pića i grickalice ili obilnije obroke na putu ili tijekom toaleta ili zaustavljanja za točenje goriva. Putovanje noćnim autobusima omogućuje vam uštedu na hotelskoj sobi, ali kako biste osigurali najudobniju vožnju, mudro odaberite klasu svog autobusa. Cijene uvijek ovise o udaljenosti koju prelazite i vrsti autobusa. Za neka, čak i kraća putovanja, isplati se dodatno uložiti novac i kupiti mjesto u VIP autobusu jer možete uštedjeti dvostruko više vremena nego što ga provedete putujući običnim autobusom.

Putovanje autobusom: prednosti i mane

Prednosti putovanja autobusom

  • Autobus je najbolji izbor za dolazak do odredišta koja nisu povezana željeznicom ili avionom. Mreža autobusa često pokriva gotovo cijelu zemlju, a njihove rute su dobro i odavno uhodane.
  • Za razliku od putovanja zrakoplovom i ponekad željeznicom, autobus ne zahtijeva dolazak na autobusni kolodvor puno unaprijed. Prijava, čak ni na međunarodnim linijama, ne oduzima puno vremena. Dopuštena količina prtljage obično je vrlo prilagođena putnicima, a naknada za dodatnu prtljagu, ako su postavljena ograničenja, obično nije jako visoka.
  • Autobusne karte mogu biti pristupačnije u usporedbi s kartama za zrakoplov ili brzi vlak. Uvijek postoji izbor klasa karata za sve džepove. Jeftinije standardne opcije možda su malo sporije i ne nude vrhunsku udobnost, ali su prihvatljive i dovode vas na odredište. Na duljim rutama, WC ili WC postaje, kao i grickalice, voda, a ponekad i toaletne potrepštine i deke gotovo su uvijek uključeni u cijenu.
  • Ako ste spremni potrošiti više, neki VIP autobusi nude sjedala usporediva s poslovnom klasom u avionu sa širokim, mekim, spustivim sjedalima, dekama, manjim brojem putnika i mnogim drugim pogodnostima koje će vaše putovanje učiniti ugodnim.

Nedostaci putovanja autobusom

  • Novi međugradski autobusni terminali vrlo su često smješteni izvan grada blizu većih autocesta, kako bi autobusi izbjegli gradsku gužvu. Nažalost, to može stvoriti dodatne izazove i za putnike. Dolazak do takvog terminala može predstavljati problem, jer na nekim odredištima postoje ograničenja za vozila koja smiju ući na terminal, a do tamo ćete morati koristiti posebne prijevoznike. To rezultira većim troškovima jer cijene mogu biti prenapuhane. Također, izračunajte dodatno vrijeme ako putujete tijekom špica, posebno ako niste upoznati s prometnom situacijom na početnoj točki.
  • Autobusi su vjerojatno prijevozno sredstvo koje češće izlazi iz voznog reda nego vlakovi ili avioni. Oni uvelike ovise o situaciji na cesti koja ponekad može biti nepredvidiva – nesreće, radovi na izgradnji ceste, zaobilaznice, itd. Ovo posebno vrijedi za putovanja tijekom vikenda, vrhunca sezone ili državnih praznika. Imajte to na umu i nemojte planirati presjedanja točno u minutu.
  • Putovanje određenim rutama ili tijekom najpopularnijih razdoblja može zahtijevati prethodnu rezervaciju. Imajte na umu da nije uvijek moguće pojaviti se na autobusnom kolodvoru i uskočiti u sljedeći autobus – karte bi mogle biti rasprodane, stoga organizirajte svoje putovanje u skladu s tim.
Pročitaj više

Transito Livre Popularne Rute

Campinas — Araguari
Autobus Leito
14:30, 17:00
Autobus Convencional
16:30, 19:00
Autobus Executivo
16:30, 19:00
Goiania — Campinas
20:20
Sao Paulo — Pirapora
21:00
Tabocas do Brejo Velho — Brazilija
Autobus Executivo
16:30
Autobus Leito Premium
16:30
Luis Eduardo Magalhaes — Brazilija
Autobus Cama
22:30
Autobus Leito
20:30, 22:30
Autobus Leito Individual
20:30
Autobus Cama Individual
22:30
Autobus Leito Premium
20:30, 22:30
Autobus Convencional
21:20
Autobus Executivo
21:20
Montes Claros — Sao Paulo
15:15, 16:15, 21:27
Campinas — Uberlandia
23:25
Petrolina — Jacobina
20:10
Vitoria da Conquista — Sao Paulo
19:10
Sao Paulo — Uberaba
Autobus Executivo
14:00, 17:00, 21:00
Autobus Leito
15:00
Maceio — Seabra
23:05
Sao Paulo — Uberlandia
Autobus Leito Individual
12:30, 15:00
Autobus Executivo
12:00, 14:00, 17:00, 21:00
Autobus Leito Premium
12:30, 15:00
Autobus Convencional
14:00, 15:00, 17:00
Autobus Leito
12:30, 15:00
Joao Pessoa — Maceio
Autobus Executivo
11:00, 14:00, 21:45
Autobus Leito Premium
21:45
Autobus Convencional
14:00
Santa Maria da Vitoria — Goiania
Autobus Leito
21:00
Autobus Convencional
19:00
Autobus Executivo
14:20, 19:00, 21:00
Feira de Santana — Campinas
23:20, 23:40
Recife — Fortaleza
Autobus Leito Premium
19:00, 19:30, 21:00
Autobus Executivo
19:00
Autobus Leito
19:30, 21:00
Senhor do Bomfim — Petrolina
15:05
Brazilija — Talisma
19:20
Montes Claros — Salvador
Autobus Convencional
19:00
Autobus Executivo
19:00
Brazilija — Itaberaba
17:00
Brazilija — Pau dos Ferros
Autobus Convencional
13:00
Autobus Executivo
13:00
Campinas — Salinas MG
23:25
Aracaju — Recife
Autobus Convencional
15:40
Autobus Executivo
15:40
Autobus Leito Individual
23:59
Autobus Leito
23:59
Sao Paulo — Seabra
14:00, 17:00
Maceio — Uberlandia
20:40, 23:05
Sao Paulo — Jequie
12:00, 21:00
Brazilija — Sao Paulo
Autobus Leito
10:30, 15:00, 18:45, 20:00
Autobus Leito Premium
15:00, 18:45, 20:00
Autobus Executivo
14:55, 20:00
Autobus Leito Individual
15:00, 18:45
Brazilija — Ribeirao Preto
Autobus Executivo
14:55
Autobus Leito
15:00, 20:00
Salvador — Aracaju
Autobus Leito Individual
18:45, 21:00
Autobus Convencional
18:45
Autobus Leito Premium
21:00
Autobus Leito
18:45, 21:00
Fortaleza — Natalni
Autobus Leito
19:00, 19:30, 21:00
Autobus Leito Individual
19:30, 21:00
Autobus Executivo
19:00
Autobus Leito Premium
19:00, 19:30, 21:00

Transito Livre Raspored i Satnica

KlasaPolazišteOdredištePolazakDolazakVrijeme putovanja
Leito PremiumBelo Horizonte CentralBrasilia Bus Station19:3007:3012h 0m
Leito PremiumBelo Horizonte CentralBrasilia Bus Station19:1507:4412h 29m
Leito PremiumBelo Horizonte CentralBrasilia Bus Station19:0007:2912h 29m
ConvencionalTaguatingaAlvorada Do Norte Bus Terminal22:0002:004h 0m
Cama IndividualTaguatingaAlvorada Do Norte Bus Terminal20:3000:304h 0m
CamaTaguatingaAlvorada Do Norte Bus Terminal20:3000:304h 0m
Leito PremiumTaguatingaAlvorada Do Norte Bus Terminal22:0003:455h 45m
Leito PremiumTaguatingaAlvorada Do Norte Bus Terminal20:3000:304h 0m
Leito IndividualTaguatingaAlvorada Do Norte Bus Terminal22:0003:455h 45m
Cama IndividualTaguatingaBelo Horizonte Central18:3006:3012h 0m
CamaTaguatingaBelo Horizonte Central18:3006:3012h 0m
Leito PremiumTaguatingaBelo Horizonte Central18:3006:3012h 0m
ExecutivoTabocas Brejo Velho Bus StationBrasilia Bus Station16:3003:5511h 25m
Leito PremiumTabocas Brejo Velho Bus StationBrasilia Bus Station16:3003:5511h 25m
ExecutivoSanta Maria da Vitoria Bus StationAnapolis21:0009:0012h 0m
ExecutivoSanta Maria da Vitoria Bus StationAnapolis19:0006:5511h 55m
ExecutivoSanta Maria da Vitoria Bus StationAnapolis14:2004:0013h 40m
LeitoSanta Maria da Vitoria Bus StationAnapolis21:0009:0012h 0m
LeitoSanta Maria da Vitoria Bus StationAnapolis19:0006:5511h 55m
ConvencionalSanta Maria da Vitoria Bus StationGoiania Bus Station19:0007:5512h 55m
ExecutivoSanta Maria da Vitoria Bus StationGoiania Bus Station21:0010:3013h 30m
ExecutivoSanta Maria da Vitoria Bus StationGoiania Bus Station19:0007:5512h 55m
ExecutivoSanta Maria da Vitoria Bus StationGoiania Bus Station14:2005:0014h 40m
LeitoSanta Maria da Vitoria Bus StationGoiania Bus Station21:0010:3013h 30m
ExecutivoSalgueiro Bus StationCajazeiras23:1504:155h 0m
ExecutivoSalgueiro Bus StationMorro do Chapeu Bus Station15:4503:4011h 55m
ExecutivoSalgueiro Bus StationJuazeiro Nord Bus Station23:1501:552h 40m
ExecutivoSalgueiro Bus StationBrasilia Bus Station15:4501:2033h 35m
ExecutivoJacobina Bus StationPetrolina Bus Station13:0018:505h 50m
ExecutivoCorrentina Bus StationBrasilia Bus Station22:0006:158h 15m

Transito Livre Postaje

Salvador Bus StationSeabra Bus StationAracaju Bus StationTaguatingaOsascoAnapolisTrindade Bus StationSenhor do BonfimMontes Claros Bus StationVitoria Da ConquistaNatalCorrentina Bus StationPetrolina Bus StationLuis Eduardo MagalhaesJuazeiro Bus StationSalvador Bus StationJacobina Bus StationUberlandia Bus StationLuziania Bus StationBelo Horizonte CentralTabocas Brejo Velho Bus StationAracajuTaguatingaSalinas Bus StationPocoes Bus StationOsasco Bus StationSalgueiro Bus StationCajazeirasUberaba Bus StationCampinas Bus StationBarreirasRodoviaria TieteItaberaba Bus TerminalJoao PessoaBrejo SantoFeira de SantanaRecifeBrasilia Bus StationRibeirao Preto Bus StationAraguariFortaleza Bus StationMaceio Bus StationGoiania Bus StationSanta Maria da Vitoria Bus Station