Ngawi
پکالوگان
čet, 24. ruj
+ Dodaj povratak
2 putnika

Dodekanisos Seaways

4.7
3 recenzija kupaca
  • O prijevozniku
  • Popularne Rute
  • Postaje
  • Recenzije
  • Raspored i vozni red

O prijevozniku Dodekanisos Seaways

Dok se do nekih otoka sada može doći avionom ili su s kopnom povezani mostom, trajekti ostaju jedini način da se stigne do nekih od najljepših i najčudesnijih otoka, skrivenih plaža ili drugih morskih odredišta. Veći i sporiji trajekti prevoze vozila i putnike diljem svijeta, ali u određenim slučajevima morat ćete se odlučiti za manji, ali brži brzi gliser ili katamaran da stignete na odredište. Iako vam potonje štedi vrijeme, treba biti oprezan ako ste skloni morskoj bolesti. Kada je more nemirno, brzi brodovi koji zapravo režu valove bolja su opcija od katamarana koji umjesto toga jašu valove i tako vaše putovanje pretvaraju u rock and roll putovanje. Kako biste spriječili ili pobijedili mučninu putovanja, preporučujemo uzimanje posebnih lijekova – posavjetujte se s liječnikom prije putovanja. Dok ste na brodu, zgrabite mjesto na otvorenoj palubi gdje god je to moguće.

Putovanja trajektom koja nudi Dodekanisos Seaways mogu se rezervirati online – na jednostavan i bezbrižan način, bez gubljenja vremena na posjet uredu za rezervacije.

Dodekanisos Seaways Glavni pristaništa

Ovdje je popis nekih od glavnih pristaništa do kojih možete doći trajektima Dodekanisos Seaways. Prije polaska provjerite cijeli vodič po stanicama:

  • Kos Luka
  • Rod Luka
  • Niziron Luka
  • Pythagorion Luka
  • Leros Luka
  • Kalimnos Luka
  • Symi Pristaniste
  • Tilos Luka
  • Meyisti Luka
  • Agios Kirykos Pristaniste
  • Agathonisi Pristaniste
  • Astypalea Pristaniste
  • Arki Pristaniste
  • Patmos Luka
  • Lipsi Luka
  • Chalki Luka
  • Panormitis Luka
  • Agia Marina Luka
  • Nisyros Pier
  • Astypalea Pier

Dodekanisos Seaways Popularna odredišta

Najpopularnije brodske rute koje pokriva Dodekanisos Seaways uključuju, ali nisu ograničene na:

Dodekanisos Seaways Vrste trajekata i cijene karata

Brzi trajekti uvijek najviše pogađaju vaš džep. Ako trebate uštedjeti novac, provjerite jesu li na vašoj ruti dostupne neke sporije opcije – obično su cijene mnogo pristupačnije. Osnovno je pravilo provjeriti duljinu putovanja prije rezervacije. Na dužim rutama razlika u vremenu putovanja može biti ogromna. Imajte na umu da nisu sve cijene ili klase karata uvijek dostupne na bilo kojoj ruti. Tijekom vrhunca sezone dobro je rezervirati unaprijed, jer je dostupnost skupljih privatnih kabina često ograničena. Odabir karata za ulaz na najpopularnijim rutama tijekom ovih razdoblja može dovesti do dugih čekanja. Neka odredišta imaju više od jednog pristaništa ili različita pristaništa za različite trajektne tvrtke, stoga je preporuka da provjerite pristanište s kojeg silazite ili na kojem pristajete prije putovanja. Ostavite dovoljno vremena prije polaska da pronađete svoj brod i prijavite se. Ovi postupci mogu trajati do nekoliko sati na međunarodnim rutama. Posljednje, ali ne i najmanje važno, neka pristaništa nameću vlastitu 'naknadu za pristanište' svim putnicima koji dolaze. Ova naknada obično nije uključena u cijenu karte – imajte to na umu.

Putovanje trajektom: prednosti i mane

Prednosti putovanja trajektom

  • Brodom možete doći do nekih otoka, plaža ili morskih odredišta do kojih inače ne možete doći. Dok putovanja trajektom mogu oduzeti puno vremena i ponekad uzrokovati da patite od morske bolesti, mogućnost posjeta najrajskim, tajnovitim, zabačenim odredištima na koja vas dovedu obično to kompenzira.
  • Karte za trajekt možete rezervirati online. Štedi vam vrijeme i osigurava da vaš itinerar putovanja ide prema planu. Napredna opcija rezervacije posebno je prikladna kada putujete tijekom razdoblja vrhunca sezone, državnih praznika ili dugih vikenda kada postoji velika potražnja za kartama i na rutama koje opslužuje ograničen broj plovila.
  • Na nekim rutama možete odabrati klasu karte ili kabinu. Postoje privatni odjeljci ili standardne kabine s uključenim ili neubrojenim dodacima. Uvijek provjerite uvjete svoje cijene karte kako biste iskoristili veći dio svog putovanja.
  • Putovanje trajektom uvijek je zabavno. Omogućuje vam da vidite mjesta koja posjećujete ili kojima samo prolazite iz drugog kuta. Većina mjesta izgleda sjajno – i potpuno drugačije! – kada se gleda s vode. Jedrenje pruža izvrsnu priliku za snimanje lijepih i jedinstvenih slika i videa – uskočite u to!

Nedostaci putovanja trajektom

  • Glavna briga tijekom putovanja vodom je mučnina kretanja, koja je vrlo iritantna i neugodna stvar. Čak i ako to nikada prije niste iskusili, nema jamstva da će i sljedeće putovanje trajektom proći bez problema. Uzburkano more i putovanja gliserom mogu natjerati i najjače želuce da mole za milost. Slijedite naše gore navedene preporuke i uzmite lijek pola sata prije puta. Uzimanje laganog obroka prije putovanja također pomaže – veće su šanse da dobijete morsku bolest s praznim želucem.
  • Kašnjenja i otkazivanja uobičajena su za putovanja trajektima, jer uvelike ovise o vremenskim uvjetima i uvjetima na moru. To se posebno odnosi na putovanja tijekom mjeseci polusezone ili izvan sezone. Kiše, more obraslo mahovinom i olujno vrijeme mogu ometati vaš plan putovanja – pokušajte ga održati fleksibilnim i nemojte planirati tijesne zračne veze čak ni tijekom sezone "uobičajeno dobrog vremena".
Pročitaj više

Dodekanisos Seaways Popularne Rute

Kos — Symi
15:00, 15:05, 15:30
Rhodes — Leros
08:00
Kos — Rhodes
13:35, 14:40, 15:00, 15:05, 15:30, 15:50, 16:05, 16:10
Astypalea — Kos
12:05
Symi — Kos
08:50, 08:55
Samos — Rhodes
08:15
Samos — Ikaria
08:15
Patmos — Rhodes
09:55, 10:45, 12:45, 13:05, 13:15
Halki — Rhodes
15:55
Leipsoi — Kos
11:10, 14:15
Rhodes — Agathonisi
08:00
Kalymnos — Leros
11:05, 11:35, 12:55, 13:45, 14:40
Leros — Leipsoi
11:55, 13:45, 14:35, 15:30
Kos — Ikaria
13:05
Rhodes — Leipsoi
08:00
Tilos — Rhodes
16:20
Kos — Tilos
13:35
Rhodes — Nisyros
08:00, 10:00
Agathonisi — Kalymnos
13:35
Kos — Kalymnos
10:25, 10:55, 12:15, 13:05, 14:00
Kalymnos — Kos
11:35, 12:25, 14:20, 14:25, 14:50, 15:30
Patmos — Samos
15:25
Patmos — Kalymnos
09:55, 12:45
Leipsoi — Astypalea
10:20
Symi — Leros
08:55
Leros — Kos
10:45, 11:35, 13:30, 13:35, 14:40
Kos — Samos
12:15, 13:05, 14:00
Kos — Patmos
10:25, 11:30, 12:15, 13:05, 14:00
Agathonisi — Samos
15:35
Rhodes — Kos
Trajekt Reserved Seat Reclining
08:00, 10:00
Trajekt Deck Space
08:00
Kalymnos — Kos
11:35, 12:25, 14:20, 15:10, 15:30
Kalymnos — Samos
14:40
Halki — Kos
11:15
Halki — Tilos
09:15
Patmos — Kos
12:45
Rhodes — Kalymnos
08:00
Agathonisi — Marathos Island
08:55
Kos — Kalymnos
10:25, 12:15, 13:05, 14:00, 14:30
Kos — Marathos Island
14:00
Symi — Kos
08:55
Agathonisi — Rhodes
13:35
Rhodes — Leros
08:00
Kos — Symi
15:00, 15:05, 15:50
Kos — Leros
10:25, 11:30, 14:00
Rhodes — Symi
08:00, 08:30, 12:00, 15:30, 16:30
Kos — Rhodes
13:35, 15:00, 15:50, 16:10
Kos — Samos
14:00
Kos — Nisyros
15:00
Rhodes — Patmos
08:00
Rhodes — Kos
08:00
Kos — Patmos
10:25, 11:30, 14:00
Samos — Kos
08:15
Symi — Rhodes
10:15, 13:45, 16:35, 17:15
Astypalea — Rhodes
12:05
Leros — Kos
10:45, 13:35, 14:40
Kos — Astypalea
10:10
Patmos — Rhodes
09:55, 12:45
Kalymnos — Symi
14:20
Leros — Leipsoi
11:55, 14:35
Kalymnos — Rhodes
12:25, 15:30

Dodekanisos Seaways Raspored i Satnica

Trajekt brojKlasaPolazišteOdredištePolazakDolazakVrijeme putovanja
Reserved Seat RecliningKos LukaSymi Pristaniste15:0516:301h 25m
Reserved Seat RecliningKos LukaSymi Pristaniste15:0016:251h 25m
DODEKANISOS EXPRESSSjedalo u standardnoj klasiRod LukaKos Luka08:0011:253h 25m
DODEKANISOS EXPRESSSjedalo u standardnoj klasiKos LukaRod Luka16:1018:152h 5m
DODEKANISOS EXPRESSSjedalo u standardnoj klasiKos LukaRod Luka15:5018:102h 20m
DODEKANISOS EXPRESSSjedalo u standardnoj klasiKos LukaRod Luka15:0018:303h 30m
DODEKANISOS PRIDESjedalo u standardnoj klasiKos LukaRod Luka13:3517:053h 30m
Reserved Seat RecliningKos LukaRod Luka16:1018:152h 5m
Reserved Seat RecliningKos LukaRod Luka16:0518:152h 10m
Reserved Seat RecliningKos LukaRod Luka15:5018:102h 20m
Reserved Seat RecliningKos LukaRod Luka15:0517:252h 20m
Reserved Seat RecliningKos LukaRod Luka15:0018:303h 30m
Reserved Seat RecliningKos LukaRod Luka14:4018:153h 35m
Reserved Seat RecliningKos LukaRod Luka13:3517:053h 30m
Reserved Seat RecliningSymi PristanisteRod Luka18:1519:401h 25m
Reserved Seat RecliningSymi PristanisteRod Luka17:1518:401h 25m
Reserved Seat RecliningSymi PristanisteRod Luka16:3517:250h 50m
Reserved Seat RecliningSymi PristanisteRod Luka16:3017:200h 50m
Reserved Seat RecliningSymi PristanisteRod Luka13:4515:101h 25m
Reserved Seat RecliningSymi PristanisteRod Luka10:1511:401h 25m
Reserved Seat RecliningRod LukaKos Luka10:0012:052h 5m
Reserved Seat RecliningRod LukaKos Luka08:0010:202h 20m
Reserved Seat RecliningTilos LukaRod Luka16:2018:151h 55m
Reserved Seat RecliningTilos LukaKos Luka09:5511:251h 30m
Reserved Seat RecliningNiziron LukaKos Luka12:4013:300h 50m
Reserved Seat RecliningNiziron LukaKos Luka10:4011:250h 45m
Reserved Seat RecliningKalimnos LukaPythagorion Luka14:4018:003h 20m
Reserved Seat RecliningKalimnos LukaLeros Luka13:4514:300h 45m
Reserved Seat RecliningKalimnos LukaLeros Luka12:5513:400h 45m
Reserved Seat RecliningKalimnos LukaLeros Luka11:0511:500h 45m

Dodekanisos Seaways Postaje

Kos LukaMeyisti LukaRod LukaNiziron LukaPythagorion LukaAgios Kirykos PristanisteAgathonisi PristanisteLeros LukaKalimnos LukaSymi PristanisteAstypalea PristanisteArki PristanistePatmos LukaLipsi LukaTilos LukaChalki LukaPanormitis LukaAgia Marina LukaNisyros PierAstypalea Pier

Dodekanisos Seaways Recenzije tvrtke

G C
Trajekt Reserved Seat Reclining, Dodekanisos Seaways, 15. lip 2025.
W T
Trajekt Reserved Seat Reclining, Dodekanisos Seaways, 8. svi 2025.
Y A
Trajekt Reserved Seat Reclining, Dodekanisos Seaways, 19. svi 2024.
4.7
3 recenzija kupaca
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
100% od ukupno 3 putnika ostavilo je dobru ili nikakvu recenziju, pa su vjerojatno bili zadovoljni s prijevoznikom Dodekanisos Seaways