uto, 29. ruj
+ Dodaj povratak
2 putnika

Azerbaijan Airlines

5.0
2 recenzija kupaca
  • O prijevozniku
  • Popularne Rute
  • Postaje
  • Recenzije
  • Raspored i vozni red

O prijevozniku Azerbaijan Airlines

Putovanje zrakoplovom očito je najbrži način da stignete do odredišta. Prošla su vremena kada je neizbježno bilo vrlo skupo. S uvođenjem niskotarifnih zrakoplovnih prijevoznika diljem svijeta, putovanje avionom postalo je mnogo pristupačnije nego prije. Čak i ako imate ograničen budžet, nemojte zanemariti avionske karte, jer cijene avionskih karata sada nisu više od onih koje plaćate za putovanje vlakom ili autobusom. Kada rezervirate let, uvijek provjerite polaznu i dolaznu zračnu luku, jer neka od odredišta, i veća i srednja, imaju više od jedne zračne luke ili imaju nekoliko terminala unutar iste zračne luke, koji se mogu nalaziti daleko jedan od drugog. Proučavanje rasporeda i recenzija drugih putnika pomoći će vam da isplanirate svoje putovanje, kako biste izbjegli pogreške i razočaranja. Prije leta ne zaboravite pročitati pravila putovanja i zahtjeve vaše zrakoplovne tvrtke, koja se mogu uvelike razlikovati od jedne do druge zrakoplovne tvrtke. Izračunajte vrijeme koje vam je potrebno da stignete do terminala zračne luke i prođete check-in i sigurnosne formalnosti, a u slučaju međunarodnih letova, osigurajte da sa sobom nosite valjanu putovnicu.

Azerbaijan Airlines nudi jednostavne i izravne online rezervacije za letove do raznih odredišta. Provjerite još jednom datum i cijenu prije nego potvrdite svoju rezervaciju.

Azerbaijan Airlines Popularne zračne luke

Azerbaijan Airlines vam može pomoći da putujete između međunarodnih ili domaćih zračnih luka diljem zemlje. Ovo su glavne zračne luke koje prevoznik koristi:

  • Zračna luka Delhi
  • Zračna luka Baku
  • Zračna luka Lahore
  • Zračna luka Jeddah
  • Zračna luka Tbilisi
  • Islamabad Airport
  • Zračna luka Taškent
  • Dalaman Zracna luka
  • Ankara Zracna luka
  • Bartletts Airport
  • Zračna luka Aktau
  • Dammam Airport
  • Vnukovo Airport
  • Zračna luka London Gatwick
  • Zračna luka Nursultan Nazarbayev
  • Dushanbe Airport
  • Domodedovo Airport
  • Zračna luka Male
  • Zračna luka Batumi
  • Zračna luka Charles de Gaulle
  • Sabiha Gokcen Zracna luka
  • Zračna luka Barcelona
  • Gazipasa Zracna luka
  • Milas Bodrum Zracna luka
  • Zračna luka Heathrow
  • Zračna luka Sharm el Sheikh
  • Zračna luka Suvarnabhumi
  • Zračna luka Benazir Bhutto
  • Zračna luka Shymkent
  • Kars Zracna luka
  • Sofija Zracna luka
  • Zračna luka Berlin Brandenburg
  • Istanbul New Zracna luka
  • Zračna luka Manama
  • Izmir Zracna luka
  • Zračna luka Doha
  • Zračna luka Henri Coanda
  • Zračna luka Urgench
  • Zračna luka Frankfurt
  • Zračna luka Peking
  • Zračna luka Bruxelles
  • Tabriz Airport
  • Fergana Airport
  • Zračna luka Riyadh
  • Zračna luka Ahmedabad
  • Zračna luka Samarkand
  • Ganja Airport
  • Zračna luka Aktobe
  • Trabzon Zracna luka
  • Zračna luka Riga
  • Zračna luka Ben Gurion
  • Atyrau Airport
  • Zračna luka Tehran Imam Khomeini
  • Zračna luka Chisinau
  • Nakhichevan Airport
  • Zračna luka Almaty
  • Zračna luka Bishkek
  • Belgrade Airport
  • Zračna luka Milan Malpensa
  • Prag Zracna luka
  • Tivat Zracna luka
  • Zračna luka Karachi
  • Cukurova Airport
  • Antalya Zracna luka
  • Zračna luka Dubai International
  • Zračna luka Mumbai
  • Zračna luka Medina
  • Bec Zracna luka
  • Zračna luka Kuwait City
  • Saint Petersburg Airport
  • Makhachkala Airport

Azerbaijan Airlines Glavna odredišta

Ovdje je popis ruta Azerbaijan Airlines koje uživaju najveću popularnost među putnicima
i uvijek su u velikoj potražnji:

Azerbaijan Airlines Cijene karata i klase letova

Cijena karte ovisi o klasi sjedala, vremenu polaska i danu u tjednu, duljini rute i potražnji. Očito, najjeftinija mjesta rasprodaju se vrlo brzo, a prethodna rezervacija je obavezna da biste jedno osigurali. Mnogi zračni prijevoznici provode promocije –da biste dobili najbolje ponude, pretplatite se na račune zrakoplovnih kompanija na društvenim mrežama i postanite član njihovih programa za česte putnike. Neki zračni prijevoznici dopuštaju članovima takvih programa da dobiju karte s popustom ili pristup najboljim ponudama nekoliko dana prije nego što takve karte budu dostupne svim putnicima.

Molimo imajte na umu da neke klase karata ne uključuju ništa osim samog putovanja. Od vas se može tražiti da dodatno platite za izvanmrežnu prijavu i odabir sjedala, prtljage i obroka. Možda izgleda nezgodno, ali ako ste spremni putovati s malo prtljage, možete preživjeti nekoliko sati bez jela u zrakoplovu, spremni ste za polazak ili dolazak izvan prometnih gužvi te do i od manje dostupnih zračnih luka, takve cijene pružaju dobru priliku za uštedu nešto novca na daljnjim putovanjima.

Putovanje zrakoplovom: prednosti i mane

Prednosti putovanja zrakoplovom

  • Bez sumnje, zrakoplovi su najbolji izbor za duga putovanja koja pokrivaju
    udaljenosti između dva odredišta u najkraćem mogućem vremenu. Čak i ako
    dodajete vrijeme za dolazak i odlazak iz zračne luke i vrijeme potrebno za
    prođete sve formalnosti u zračnoj luci i dalje dobivate na vremenu. Ponekad je to i jedini način da dođete do odredišta bez puno presjedanja.
  • Uz mnoge jeftine zrakoplovne prijevoznike koji uvode domaće i međunarodne rute, letenje postaje sve pristupačnije. Ponekad će vas zrakoplovna karta koštati čak i manje od karte za vlak ili autobus. Provjerite svoje mogućnosti, čak i ako ste navikli na putovanja autobusom ili željeznicom, osobito ako putujete u zemlji.
  • Iako vrlo često postoji dovoljno opcija u smislu vremena polaska i dolaska, cijene i klase karata za odabir s izravnim letovima, povezujući letovi nude još veći izbor i mogu se pokazati boljom opcijom za zgrabiti.

Nedostaci putovanja avionom

  • Putovanje do i od zračne luke može potrajati dosta vremena jer se vrlo često nalaze na periferiji ili izvan grada. Ne mogu se sve zračne luke pohvaliti jednostavnim i izravnim prijevoznim rješenjima za putnike da dođu zračne luke i pođu iz nje. Provjerite svoje mogućnosti prije nego što rezervirate kartu, jer u nekim slučajevima ovo putovanje do zračne luke može biti čak i skuplje od same zrakoplovne karte.
  • Sve zračne tvrtke zahtijevaju da stignete dovoljno unaprijed kako biste se prijavili, registrirali svoju prtljagu i prošli sigurnosne provjere. Za letove na kratkim udaljenostima ove formalnosti mogu rezultirati dužim vremenom putovanja od onog koje nude autobusi ili vlakovi.
  • Postoje ljudi koji pate od aerofobije i letenje može biti stresno iskustvo za njih, osobito ako lete u zemlji manjim zrakoplovima sklonim turbulencijama.
Pročitaj više

Azerbaijan Airlines Popularne Rute

Ad Dawhah — Baku
07:15, 07:50, 07:55, 14:40
Baku — Rawalpindi
21:10, 21:30, 21:35, 21:40, 22:05, 22:45
Kišinjev — Dubai
13:15
Tbilisi — Astana
02:00, 21:20
Paris — Baku
11:55
Taškent — Antalya
02:20, 03:10, 03:30
Rawalpindi — Vienna
02:15
Antalya — Atyrau
08:55, 11:00
Baku — Burdur
06:25, 08:30
Dalaman — Istanbul
10:45
Batumi — London
18:00
Rijad — Peking
00:40
Aktau — Dubai
02:55
Baku — Cardak
19:45
Jeddah — Baku
13:10
Tivat — Batumi
12:25
Istanbul — Lahore
12:00, 13:30, 14:25, 14:30, 15:55, 22:05, 22:50, 23:00
Astana — Biškek
03:00
Dushanbe — Istanbul
02:25
Samarkand — Taškent
02:55
Baku — Auckland
12:45
Kišinjev — Soke
13:15
Tbilisi — Rawalpindi
21:20
Baku — Madurai
19:30
Baku — Kuala Lumpur
07:20, 12:30, 12:55, 14:25, 18:50, 19:10, 19:30, 20:30, 21:00, 21:10, 21:20, 21:30, 21:35, 22:35, 22:45
Tbilisi — Bombay
02:00, 09:40, 10:15, 21:20
Taškent — Lahore
02:20, 03:10, 03:30, 13:40
Tbilisi — Rijad
08:50, 11:40, 17:50, 23:00
Aktau — Batumi
02:55
Astana — Sharm El Sheikh
03:00
Almaty — Sharm El Sheikh
02:35
Baku — Ženeva
19:10, 23:50
Baku — Aktau
01:30, 21:20, 23:50
Tbilisi — Ankara
02:00, 03:00, 08:50, 09:40, 10:15, 11:40, 11:50, 12:40, 14:00, 14:10, 14:40, 14:45, 16:40, 17:50, 21:15, 21:20, 21:55, 22:00, 22:55, 23:00
Izmir — Prag
12:50
Ramla — Tbilisi
00:50, 11:25, 11:30, 11:35, 12:30, 12:45, 13:10, 13:25, 13:30, 14:30, 14:40, 14:45, 16:00, 23:00, 23:15, 23:50, 23:55
Frankfurt — Taškent
16:50, 17:05, 17:10
Ramla — Milan
00:50, 12:30, 12:45, 14:40, 16:00, 23:00, 23:15, 23:55
Batumi — Baku
16:50, 17:00, 17:30, 18:00, 18:25
Jeddah — London
13:10
Antalya — Kišinjev
09:00, 11:00, 17:25, 17:40, 18:00, 18:10
Prag — Kišinjev
13:00
Kišinjev — Berlin
11:55, 13:15
Frankfurt — Almaty
16:50, 17:10
Ramla — Londonska zračna luka Gatwick
00:50, 12:30, 12:45, 14:40, 23:00, 23:55
Rijad — Dubai
01:05
Rijad — Londonska zračna luka Gatwick
00:40
Tbilisi — Tokyo
10:15
Prag — Rijad
12:15, 13:00
Biškek — Almaty
03:30, 04:05, 04:40
Tbilisi — Peking
02:00, 09:30, 09:40, 10:15, 11:40, 14:00, 16:40, 18:30, 21:20
Taškent — Bombay
02:20, 03:10, 03:30
Taškent — Dubai
03:10, 03:30
Taškent — Almaty
Let Ekonomska klasa
02:20, 03:10, 03:30, 07:35, 13:40
Let Poslovna
02:20
Bombay — Dubai
04:05
Tbilisi — Almaty
02:00, 03:00, 08:50, 09:30, 09:40, 10:15, 11:40, 14:00, 16:40, 17:50, 18:30, 21:20, 23:00
Tbilisi — Baku
02:00, 03:00, 08:50, 09:20, 09:30, 09:40, 10:15, 11:40, 11:50, 12:40, 14:00, 14:10, 14:40, 14:45, 16:40, 17:50, 18:30, 21:15, 21:20, 21:55, 22:00, 22:55, 23:00
Taškent — Batumi
02:20, 03:10
Baku — Balice
07:20, 08:30, 12:55, 14:30, 16:15, 19:00, 19:45, 23:50
Tbilisi — Istanbul
02:00, 03:00, 08:50, 09:20, 09:30, 09:40, 10:15, 11:40, 11:50, 12:40, 14:00, 14:10, 14:40, 14:45, 16:40, 17:50, 18:30, 21:15, 21:20, 21:55, 22:00, 22:55, 23:00

Azerbaijan Airlines Raspored i Satnica

Let brojKlasaPolazišteOdredištePolazakDolazakVrijeme putovanja
J28237-LH2559-LH762Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Delhi23:5020:2520h 35m
J257Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Delhi22:3502:404h 5m
J2531-HY421Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Delhi22:2504:2530h 0m
J2531-HY425Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Delhi21:3522:1524h 40m
J257Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Delhi21:3001:454h 15m
J211-AI930Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Delhi10:0013:3527h 35m
J211-AI4210Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Delhi09:0019:3010h 30m
J26352-QR1190Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Jeddah21:2510:1012h 45m
J26352-QR1190Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Jeddah20:5510:1013h 15m
J26354-QR1184Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Jeddah14:4003:2012h 40m
J26354-QR1184Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Jeddah14:1003:2013h 10m
J26354-QR1184Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Jeddah14:0503:2013h 15m
J21091Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Jeddah08:2512:404h 15m
J21091Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Jeddah07:5012:505h 0m
J2145Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Lahore21:3001:053h 35m
J2145Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Lahore21:1000:453h 35m
J211-EK622Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Lahore10:0000:4014h 40m
J2143Ekonomska klasaZračna luka BakuIslamabad Airport21:4000:453h 5m
J2143Ekonomska klasaZračna luka BakuIslamabad Airport21:3500:403h 5m
J2143Ekonomska klasaZračna luka BakuIslamabad Airport21:1000:153h 5m
J211-EK614Ekonomska klasaZračna luka BakuIslamabad Airport09:0000:1515h 15m
J28215Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Tbilisi23:5001:3525h 45m
J2521Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Tbilisi22:3011:0012h 30m
J28049Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Tbilisi22:0017:2019h 20m
J2531Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Tbilisi21:3511:2513h 50m
J2321Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Tbilisi21:2520:5023h 25m
J253Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Tbilisi21:2022:2025h 0m
J28225Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Tbilisi20:5022:001h 10m
J28257Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Tbilisi20:4521:551h 10m
J28003Ekonomska klasaZračna luka BakuZračna luka Tbilisi20:1501:455h 30m

Azerbaijan Airlines Postaje

Zračna luka DelhiZračna luka TaškentDalaman Zracna lukaAnkara Zracna lukaBartletts AirportZračna luka AktauDammam AirportVnukovo AirportZračna luka London GatwickZračna luka Nursultan NazarbayevDushanbe AirportDomodedovo AirportZračna luka MaleZračna luka BatumiZračna luka Charles de GaulleSabiha Gokcen Zracna lukaZračna luka BarcelonaZračna luka BakuGazipasa Zracna lukaMilas Bodrum Zracna lukaZračna luka HeathrowZračna luka Sharm el SheikhZračna luka SuvarnabhumiZračna luka Benazir BhuttoZračna luka ShymkentKars Zracna lukaSofija Zracna lukaZračna luka Berlin BrandenburgIstanbul New Zracna lukaZračna luka ManamaIzmir Zracna lukaZračna luka DohaZračna luka Henri CoandaZračna luka UrgenchZračna luka FrankfurtZračna luka PekingZračna luka BruxellesTabriz AirportFergana AirportZračna luka RiyadhZračna luka AhmedabadZračna luka SamarkandGanja AirportZračna luka AktobeTrabzon Zracna lukaZračna luka RigaZračna luka Ben GurionAtyrau AirportZračna luka Tehran Imam KhomeiniZračna luka ChisinauNakhichevan AirportZračna luka AlmatyZračna luka BishkekBelgrade AirportZračna luka LahoreZračna luka Milan MalpensaPrag Zracna lukaTivat Zracna lukaZračna luka KarachiCukurova AirportAntalya Zracna lukaZračna luka Dubai InternationalZračna luka JeddahZračna luka TbilisiZračna luka MumbaiZračna luka MedinaBec Zracna lukaZračna luka Kuwait CitySaint Petersburg AirportMakhachkala AirportIslamabad Airport

Azerbaijan Airlines Recenzije tvrtke

S M
Let Ekonomska klasa, Azerbaijan Airlines (Azərbaycan Hava Yolları), 16. ruj 2025.
5.0
2 recenzija kupaca
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
100% od ukupno 2 putnika ostavilo je dobru ili nikakvu recenziju, pa su vjerojatno bili zadovoljni s prijevoznikom Azerbaijan Airlines