バレイリー
ジャイプール
Πέμ 24 Σεπ
+ Προσθήκη επιστροφής
2 ταξιδιώτες

Air Busan

5.0
3 κριτικές πελατών
  • Σχετικά με τον πάροχο
  • Δημοφιλείς Διαδρομές
  • Σταθμοί
  • Κριτικές
  • Πρόγραμμα και Δρομολόγια

Σχετικά με τον Air Busan

Τα αεροπορικά ταξίδια είναι προφανώς ο γρηγορότερος τρόπος για να φτάσετε στον προορισμό σας. Πέρασαν οι εποχές που ήταν αναπόφευκτα πολύ ακριβό. Με την εισαγωγή αεροπορικών εταιρειών χαμηλού κόστους παγκοσμίως, τα αεροπορικά ταξίδια έχουν γίνει επίσης πολύ πιο προσιτά από πριν. Ακόμα κι αν έχετε προϋπολογισμό, μην παραβλέπετε τα αεροπορικά εισιτήρια, καθώς οι αεροπορικοί ναύλοι δεν είναι πλέον υψηλότεροι από αυτούς που πληρώνετε για ένα ταξίδι με τρένο ή λεωφορείο. Κατά την κράτηση μιας πτήσης, ελέγχετε πάντα το αεροδρόμιο αναχώρησης και άφιξης, καθώς ορισμένοι από τους προορισμούς, τόσο μεγαλύτερους όσο και μεσαίου μεγέθους, εξυπηρετούνται από περισσότερους από έναν σταθμούς ή έχουν αρκετούς τερματικούς σταθμούς μέσα στο ίδιο αεροδρόμιο που μπορούν να βρίσκονται πολύ μακριά ο ένας από τον άλλο. Η μελέτη του προγράμματος και των κριτικών άλλων ταξιδιωτών θα σας βοηθήσει να σχεδιάσετε το ταξίδι σας για να αποφύγετε λάθη και απογοήτευση. Πριν πετάξετε, θυμηθείτε να διαβάσετε τους ταξιδιωτικούς κανόνες και τις απαιτήσεις της αεροπορικής σας εταιρείας, οι οποίοι μπορεί να διαφέρουν σημαντικά από τη μία αεροπορική εταιρεία στην άλλη. Υπολογίστε το χρόνο που χρειάζεστε για να φτάσετε στον τερματικό σταθμό του αεροδρομίου και να περάσετε από τους ελέγχους check-in και ασφάλειας και στην περίπτωση διεθνών πτήσεων βεβαιωθείτε ότι έχετε μαζί σας έγκυρο διαβατήριο.

Το Air Busan προσφέρει εύκολες και απλές online κρατήσεις για πτήσεις προς διάφορους προορισμούς. Ελέγξτε ξανά την ημερομηνία και την τιμή πριν επιβεβαιώσετε την κράτησή σας.

Air Busan Δημοφιλή αεροδρόμια

Air Busan μπορούν να σας βοηθήσουν να ταξιδέψετε μεταξύ διεθνών ή εγχώριων αεροδρομίων σε όλη τη χώρα. Εδώ είναι τα κύρια αεροδρόμια που χρησιμοποιεί ο αερομεταφορέας:

  • Μπουσάν Αεροδρόμιο
  • Ίντσον Αεροδρόμιο
  • Γκίμπο Αεροδρόμιο
  • Ναρίτα Αεροδρόμιο
  • Φουκουόκα Αεροδρόμιο
  • Αεροδρόμιο Καοσιούνγκ
  • Διεθνές Αεροδρόμιο Κανσάι
  • Σουβαρναμπούμι Αεροδρόμιο
  • Αεροδρόμιο Κινγκντάο Λιουτίνγκ
  • Ταογιουάν Αεροδρόμιο
  • Ξιάν Ξιανγκγιάνγκ Αεροδρόμιο
  • Ντα Νανγκ Αεροδρόμιο
  • Ulsan Airport
  • Χονγκ Κονγκ Αεροδρόμιο
  • Κότα Κινάμπαλου Αεροδρόμιο
  • Τζέτζου Αεροδρόμιο
  • Καμ Ρανχ Αεροδρόμιο
  • Λάπου Λάπου Αεροδρόμιο
  • Μακάο Αεροδρόμιο
  • Σανυά Αεροδρόμιο
  • Zhangjiajie Airport
  • Μποχόλ Πανγκλάο Αεροδρόμιο
  • Chinggis Khaan Airport
  • Βιεντιάνε Αεροδρόμιο
  • Νέο Αεροδρόμιο Χιτόζε
  • Τακαμάτσου Αεροδρόμιο
  • Καλίμπο Αεροδρόμιο
  • Αεροδρόμιο Ματσουγιάμα
  • Αεροδρόμιο Καγκοσίμα
  • Ανόι Νόι Μπάι Αεροδρόμιο
  • Αεροδρόμιο νήσου Σαϊπάν
  • Yanji Airport
  • Ναγκασάκι Αεροδρόμιο
  • Γκουανγκζού Μπαιγιούν Αεροδρόμιο
  • Shizuoka Airport
  • Τσιάνγκ Μάι Αεροδρόμιο
  • Ντενπασάρ Αεροδρόμιο
  • Hagatna Airport

Air Busan Κορυφαίοι προορισμοί

Εδώ είναι η λίστα με τα δρομολόγια των Air Busan που απολαμβάνουν τη μεγαλύτερη δημοτικότητα στους ταξιδιώτες και έχουν πάντα μεγάλη ζήτηση:

Air Busan Τιμές εισιτηρίων & Κατηγορίες πτήσεων

Η τιμή του εισιτηρίου εξαρτάται από την κατηγορία θέσης, ώρα αναχώρησης και ημέρα της εβδομάδας, το μήκος της διαδρομής και την ζήτηση. Προφανώς, οι φθηνότερες θέσεις εξαντλούνται πολύ γρήγορα και μια κράτηση εκ των προτέρων είναι απαραίτητη για να εξασφαλίσετε μία θέση. Πολλές αεροπορικές εταιρείες εκτελούν προσφορές, να εγγραφούν στους λογαριασμούς κοινωνικών μέσων της airlines και να γίνουν μέλη των προγραμμάτων συχνών πτήσεων. Ορισμένες αεροπορικές εταιρείες επιτρέπουν στα μέλη τέτοιων προγραμμάτων να λαμβάνουν μειωμένα εισιτήρια ή πρόσβαση στις καλύτερες προσφορές μερικές ημέρες πριν από τη διάθεση τέτοιων εισιτηρίων σε όλους τους ταξιδιώτες.

Παρακαλείστε να σημειώσετε ότι ορισμένες κατηγορίες εισιτηρίων δεν περιλαμβάνουν τίποτα άλλο εκτός από το ίδιο το ταξίδι. Μπορεί να σας ζητηθεί να πληρώσετε επιπλέον για το check-in και την επιλογή της θέσης, των αποσκευών και των γευμάτων σας. Μπορεί να φαίνεται άβολο, αλλά αν είστε έτοιμοι να ταξιδέψετε γρήγορα, μπορείτε να επιβιώσετε μερικές ώρες χωρίς να φάτε στο αεροσκάφος, είστε έτοιμοι να αναχωρήσετε ή να φτάσετε εκτός ωρών αιχμής και από και προς λιγότερο βολικά αεροδρόμια, τέτοιοι ναύλοι παρέχουν μια καλή ευκαιρία να εξοικονομήσετε χρήματα για τα περαιτέρω ταξίδια σας.

Ταξίδια με αεροπλάνο: Θετικά και αρνητικά

Τα θετικά του ταξιδιού με αεροπλάνο

  • Χωρίς αμφιβολία, τα αεροπλάνα είναι η καλύτερη επιλογή για ταξίδια μεγάλων αποστάσεων που καλύπτουν την απόσταση μεταξύ των δύο προορισμών στο συντομότερο δυνατό χρονικό διάστημα. Ακόμη και αν προσθέσετε το χρόνο για να φτάσετε από και προς το αεροδρόμιο και το χρόνο που απαιτείται για να περάσετε από όλο το αεροδρομίο, εξακολουθείτε να κερδίζετε από άποψη χρόνου. Μερικές φορές είναι επίσης ο μόνος τρόπος για να φτάσετε στον προορισμό σας χωρίς πολλές στάσεις. Μερικές φορές ένα αεροπορικό εισιτήριο θα σας κοστίσει ακόμη λιγότερο από ένα εισιτήριο τρένου ή λεωφορείου. Ελέγξτε τις επιλογές σας ακόμα κι αν είστε συνηθισμένοι σε λεωφορεία ή σιδηροδρομικά ταξίδια, ειδικά αν ταξιδεύετε στο εσωτερικό.
  • Ενώ πολύ συχνά υπάρχουν αρκετές επιλογές με την έννοια των ωρών αναχώρησης και άφιξης, της τιμής και της κατηγορίας εισιτηρίου για να διαλέξετε με απευθείας πτήσεις, οι πτήσεις ανταπόκρισης προσφέρουν ακόμη μια ευρύτερη επιλογή και μπορεί να αποδειχθούν μια καλύτερη επιλογή.

Τα αρνητικά του ταξιδιού με αεροπλάνο

  • Ταξιδεύοντας από και προς το αεροδρόμιο μπορεί να πάρει αρκετό χρόνο, καθώς πολύ συχνά βρίσκονται στα περίχωρα ή έξω από την πόλη. Δεν μπορούν όλα τα αεροδρόμια να διαθέτουν εύκολες και απλές λύσεις μεταφοράς για τους ταξιδιώτες να μεταβαίνουν από και προς το αεροπορικό καταφύγιο. Ελέγξτε τις επιλογές σας πριν κλείσετε το εισιτήριο, καθώς σε ορισμένες περιπτώσεις αυτό το ταξίδι στο αεροδρόμιο μπορεί να είναι ακόμη πιο ακριβό από το ίδιο το αεροπορικό σας εισιτήριο.
  • Όλες οι αεροπορικές εταιρείες απαιτούν να φτάσετε πολύ νωρίτερα για να κάνετε check-in, να καταχωρήσετε τις αποσκευές σας και να περάσετε από ελέγχους ασφαλείας. Για πτήσεις μικρών αποστάσεων, αυτή η διαδικασία μπορεί να οδηγήσει σε μεγαλύτερο χρόνο ταξιδιού από αυτόν που προσφέρουν τα λεωφορεία ή τα τρένα.
  • Υπάρχουν άνθρωποι που πάσχουν από αεροφοβία και η πτήση μπορεί να είναι μια αγχωτική εμπειρία για αυτούς, ειδικά εάν πετούν στο εσωτερικό με μικρότερα αεροπλάνα επιρρεπή σε αναταράξεις.
Διαβάστε περισσότερα

Air Busan Δημοφιλείς Διαδρομές

Από Φουκουόκα προς Μπουσάν
09:25, 09:30, 09:55, 10:55, 11:50, 11:55, 16:00, 19:55
Από Σεούλ προς Τζεζού
06:50, 07:05, 07:10, 07:20, 07:50, 08:05, 08:40, 11:15, 15:15, 17:40, 18:05, 18:45
Από Ταϊπέι προς Μπουσάν
03:15, 03:20, 13:25, 13:30, 16:35, 16:40, 17:40
Από Να Τρανγκ προς Σεούλ
21:50, 23:20
Από Τζεζού προς Μπουσάν
08:30, 08:45, 09:10, 09:30, 09:45, 09:50, 10:05, 10:40, 12:10, 12:55, 13:15, 13:20, 14:35, 15:00, 15:45, 16:30, 17:05, 17:10, 17:20, 18:00, 18:05, 18:30, 18:35, 18:45, 18:50, 19:05, 19:10, 19:30, 19:35, 19:40, 19:55, 20:00
Από Σεούλ προς Κανσάι Αεροδρόμιο
09:10, 09:40, 12:40, 14:50, 15:05
Από Σεούλ προς Φουκουόκα
07:15, 07:20, 11:10, 11:15
Από Σεούλ προς Αεροδρόμιο Χονγκ Κονγκ
21:30
Από Μπουσάν προς Καοσιούνγκ
11:25
Από Σεούλ προς Τόκιο
07:10, 07:35, 15:35, 16:15
Από Τόκιο προς Σεούλ
11:10, 19:05, 19:55
Από Κανσάι Αεροδρόμιο προς Μπουσάν
11:00, 14:00, 18:50, 18:55
Από Τσινγκτάο προς Μπουσάν
12:30, 12:35
Από Μπουσάν προς Τσινγκτάο
10:30
Από Μπουσάν προς Ταϊπέι
10:50, 14:15, 14:55, 15:00, 22:05, 22:10
Από Μπανγκόκ προς Σεούλ
22:20
Από Σεούλ προς Μπανγκόκ
16:50
Από Μπουσάν προς Macau Airport
21:55, 22:00
Από Αεροδρόμιο Χονγκ Κονγκ προς Σεούλ
01:25
Από Σεούλ προς Να Τρανγκ
17:10, 19:00
Από Μπουσάν προς Μπανγκόκ
18:00
Από Μπουσάν προς Μπαλί
17:00
Από Τζεζού προς Σεούλ
09:10, 09:30, 09:45, 13:15, 13:20, 16:15, 16:55, 19:20, 19:30, 20:00, 20:05, 20:40, 21:15
Από Μπουσάν προς Σεούλ
07:20, 08:50, 09:00, 09:25, 09:55, 10:40, 10:50, 11:00, 12:30, 12:40, 13:40, 14:40, 15:00, 16:00, 16:05, 17:00, 17:05, 18:20, 19:00, 19:30, 20:20, 20:30
Από Φουκουόκα προς Σεούλ
10:00, 13:55, 14:00
Από Μπουσάν προς Φουκουόκα
07:30, 08:10, 09:05, 09:55, 10:00, 14:00, 17:55, 18:05
Από Σεμπού προς Μπουσάν
01:10, 01:30
Από Μπουσάν προς Τόκιο
07:50, 08:20, 08:30, 09:55
Από Μπουσάν προς Σεμπού
19:50, 21:10
Από Μπουσάν προς Τζεζού
06:45, 06:50, 06:55, 07:20, 07:30, 07:35, 07:50, 07:55, 08:00, 09:00, 09:25, 11:10, 11:30, 11:40, 12:30, 13:25, 13:55, 14:30, 15:00, 16:20, 16:50, 17:00, 17:15, 17:30, 17:35, 17:50, 18:10, 18:15, 19:30
Από Μπουσάν προς Τόκιο
07:20, 07:50, 08:20, 08:50, 09:55, 10:50, 12:40, 13:40, 15:00, 16:05, 17:00, 18:20, 20:20
Από Τόκιο προς Καοσιούνγκ
10:55
Από Ντα Νανγκ προς Κανσάι Αεροδρόμιο
00:45
Από Τζεζού προς Φουκουόκα
08:30, 09:10, 09:30, 09:45, 10:05, 13:15, 13:20, 15:00, 16:30, 17:05, 17:10, 18:30, 18:35, 19:30, 19:35, 19:55
Από Νέο Αεροδρόμιο Χιτόζε προς Μπουσάν
12:30, 12:40
Από Τζεζού προς Τόκιο
09:45, 10:05, 13:15, 13:20, 15:00, 16:30, 17:05, 17:10, 17:20, 18:30, 18:35, 18:50, 19:30, 19:35, 19:55
Από Μπουσάν προς Φουκουόκα
07:30, 08:50, 09:55, 10:00, 10:50, 12:40, 13:40, 14:00, 15:00, 16:05, 17:00, 17:55, 18:00, 18:20, 19:00, 20:20
Από Ξιάν προς Μπουσάν
02:10
Από Σεμπού προς Μπουσάν
01:10, 01:30, 01:40
Από Σεμπού προς Τσιάνγκ Μάι
01:40
Από Μπαλί προς Macau Airport
00:05
Από Ντα Νανγκ προς Τζεζού
00:45
Από Τσινγκτάο προς Μπανγκόκ
12:30
Από Μπανγκόκ προς Μπουσάν
22:50, 22:55
Από Μπουσάν προς Γκουανγκζού
22:00
Από Μπουσάν προς Σιζουόκα
09:05
Από Κανσάι Αεροδρόμιο προς Μπανγκόκ
11:00, 14:00
Από Τσιάνγκ Μάι προς Κανσάι Αεροδρόμιο
00:10, 00:50, 23:40
Από Κανσάι Αεροδρόμιο προς Σεούλ
11:00, 12:00, 12:50, 14:00, 15:40, 16:00, 18:00, 18:10, 18:55
Από Μπουσάν προς Κανσάι Αεροδρόμιο
07:20, 08:30, 08:50, 09:55, 10:50, 11:25, 11:30, 12:40, 13:40, 15:00, 15:05, 16:05, 16:30, 17:00, 18:20, 19:00, 20:20
Από Μπουσάν προς Οκαγιάμα
17:20
Από Καοσιούνγκ προς Μπαλί
14:15
Από Τόκιο προς Μπουσάν
10:55, 11:25, 14:00
Από Σέργκελεν προς Μπουσάν
01:50
Από Macau Airport προς Κανσάι Αεροδρόμιο
01:55
Από Σεμπού προς Καοσιούνγκ
01:30
Από Σιζουόκα προς Σεούλ
11:50
Από Ντα Νανγκ προς Φουκουόκα
00:45
Από Ταϊπέι προς Τζεζού
13:30, 16:35, 16:40
Από Ξιάν προς Καοσιούνγκ
02:10
Από Σεούλ προς Τασκένδη
17:10
Από Κανσάι Αεροδρόμιο προς Χαϊνάν
12:50, 16:00, 18:10
Από Τόκιο προς Φρανκφούρτη
11:10, 19:55
Από Τόκιο προς Φουκουόκα
11:10, 19:55
Από Κανσάι Αεροδρόμιο προς Παμπάνγκα
12:50, 16:00, 18:10
Από Κανσάι Αεροδρόμιο προς Κιέν Γιάνγκ
11:00, 18:55
Από Ταϊπέι προς Οκινάουα
13:30, 16:35, 16:40
Από Τσινγκτάο προς Ταϊπέι
12:30, 12:35
Από Τόκιο προς Αεροδρόμιο Τσενγκντού Τιανφού
11:10, 19:55
Από Κανσάι Αεροδρόμιο προς Κουάλα Λουμπούρ
18:10
Από Καοσιούνγκ προς Νέο Αεροδρόμιο Χιτόζε
14:15, 15:00
Από Μπουσάν προς Ναγκασάκι
08:30, 11:30, 16:30
Από Νέο Αεροδρόμιο Χιτόζε προς Μπουσάν
12:30, 12:40
Από Κανσάι Αεροδρόμιο προς Τζάνγκσου
12:50, 16:00, 18:10
Από Τόκιο προς Όιτα
11:10, 19:55
Από Μπουσάν προς Λιάονινγκ
10:30
Από Μπουσάν προς Μελβούρνη
18:00
Από Ζάνγκτζιατζιε προς Μπουσάν
13:10
Από Ουλσάν προς Τόκιο
11:20, 17:50
Από Ζάνγκτζιατζιε προς Σαγκάη
12:20, 13:10
Από Σιζουόκα προς Τόκιο
11:50
Από Σεμπού προς Μπανγκόκ
01:10, 01:30
Από Σεούλ προς Τζεολαναμ Ντο
07:05, 07:10, 15:15, 17:40
Από Να Τρανγκ προς Μπουσάν
23:20, 23:40
Από Φουκουόκα προς Λιάονινγκ
10:00
Από Μπουσάν προς Ουμπόν Ρατσατάνι
18:00
Από Μπαλί προς Πεκίνο
00:05
Από Φουκουόκα προς Σεούλ
09:25, 09:30, 10:00, 11:50, 11:55, 13:50, 13:55, 14:00, 16:00, 19:55
Από Κανσάι Αεροδρόμιο προς Χιροσίμα
12:50, 16:00, 18:10
Από Macau Airport προς Τζεζού
01:55
Από Μπουσάν προς Macau Airport
21:55

Air Busan Πρόγραμμα και Δρομολόγια

Πτήση αριθμόςΚλάσηΣταθμός αναχώρησηςΣταθμός άφιξηςΑναχώρησηΆφιξηΧρόνος ταξιδιού
BX8826-BX158ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο20:2013:0016h 40m
BX8824-BX158ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο19:0013:0018h 0m
BX8822-BX156ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο18:2008:5514h 35m
BX515ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο18:0018:550h 55m
BX144ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο17:5518:551h 0m
BX8820-BX158ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο17:0013:0020h 0m
BX8818-BX158ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο16:0513:0020h 55m
BX8816-BX158ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο15:0013:0022h 0m
BX509ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο14:0015:001h 0m
BX8812-BX158ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο13:4013:0023h 20m
BX8808-BX158ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο12:4013:0024h 20m
BX8806-BX158ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο10:5013:0026h 10m
BX505ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο10:0010:550h 55m
BX8872-BX156ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο09:5508:5523h 0m
BX8804-BX156ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο08:5008:5524h 5m
BX148ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΦουκουόκα Αεροδρόμιο07:3008:301h 0m
BX166ΟικονομικόΊντσον ΑεροδρόμιοΝαρίτα Αεροδρόμιο16:1518:552h 40m
BX265ΟικονομικόΊντσον ΑεροδρόμιοΝαρίτα Αεροδρόμιο15:3518:102h 35m
BX223ΟικονομικόΊντσον ΑεροδρόμιοΝαρίτα Αεροδρόμιο07:3510:152h 40m
BX164ΟικονομικόΊντσον ΑεροδρόμιοΝαρίτα Αεροδρόμιο07:1010:103h 0m
BX516ΟικονομικόΦουκουόκα ΑεροδρόμιοΜπουσάν Αεροδρόμιο19:5521:001h 5m
BX510ΟικονομικόΦουκουόκα ΑεροδρόμιοΜπουσάν Αεροδρόμιο16:0017:051h 5m
BX157-BX8807ΟικονομικόΦουκουόκα ΑεροδρόμιοΜπουσάν Αεροδρόμιο14:0010:1020h 10m
BX506ΟικονομικόΦουκουόκα ΑεροδρόμιοΜπουσάν Αεροδρόμιο11:5513:001h 5m
BX141ΟικονομικόΦουκουόκα ΑεροδρόμιοΜπουσάν Αεροδρόμιο11:5013:001h 10m
BX155-BX8809ΟικονομικόΦουκουόκα ΑεροδρόμιοΜπουσάν Αεροδρόμιο10:0012:0026h 0m
BX147ΟικονομικόΦουκουόκα ΑεροδρόμιοΜπουσάν Αεροδρόμιο09:3010:301h 0m
BX502ΟικονομικόΦουκουόκα ΑεροδρόμιοΜπουσάν Αεροδρόμιο09:2510:251h 0m
BX8826ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΓκίμπο Αεροδρόμιο20:2021:251h 5m
BX8824ΟικονομικόΜπουσάν ΑεροδρόμιοΓκίμπο Αεροδρόμιο19:0020:051h 5m

Air Busan Σταθμοί

Αεροδρόμιο ΚαοσιούνγκΔιεθνές Αεροδρόμιο ΚανσάιΜπουσάν ΑεροδρόμιοΣουβαρναμπούμι ΑεροδρόμιοΑεροδρόμιο Κινγκντάο ΛιουτίνγκΤαογιουάν ΑεροδρόμιοΊντσον ΑεροδρόμιοΞιάν Ξιανγκγιάνγκ ΑεροδρόμιοΝτα Νανγκ ΑεροδρόμιοΓκίμπο ΑεροδρόμιοUlsan AirportΧονγκ Κονγκ ΑεροδρόμιοΝαρίτα ΑεροδρόμιοΚότα Κινάμπαλου ΑεροδρόμιοΤζέτζου ΑεροδρόμιοΦουκουόκα ΑεροδρόμιοΚαμ Ρανχ ΑεροδρόμιοΛάπου Λάπου ΑεροδρόμιοΜακάο ΑεροδρόμιοΣανυά ΑεροδρόμιοZhangjiajie AirportΜποχόλ Πανγκλάο ΑεροδρόμιοChinggis Khaan AirportΒιεντιάνε ΑεροδρόμιοΝέο Αεροδρόμιο ΧιτόζεΤακαμάτσου ΑεροδρόμιοΚαλίμπο ΑεροδρόμιοΑεροδρόμιο ΜατσουγιάμαΑεροδρόμιο ΚαγκοσίμαΑνόι Νόι Μπάι ΑεροδρόμιοΑεροδρόμιο νήσου ΣαϊπάνYanji AirportΝαγκασάκι ΑεροδρόμιοΓκουανγκζού Μπαιγιούν ΑεροδρόμιοShizuoka AirportΤσιάνγκ Μάι ΑεροδρόμιοΝτενπασάρ ΑεροδρόμιοHagatna Airport

Air Busan Εταιρικές κριτικές

J
Nice smooth trip. About 45 minutes fly time
πτηση Οικονομικό, Air Busan, 30 Νοε 2019
C B
πτηση Οικονομικό, Air Busan, 8 Σεπ 2026
J J
πτηση Οικονομικό, Air Busan, 27 Ιουν 2023
5.0
3 κριτικές πελατών
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
100% των 3 ταξιδιωτών ήταν πιθανώς ευχαριστημένοι με τον Air Busan καθώς άφησαν καλή ή καθόλου κριτική