Пак Бара до Samut Prakan

Пак Бара до Samut Prakan

Пак Бара
Samut Prakan
пн, 28 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Як дістатися з Пак Бара до Samut Prakan

Для подорожі між Пак Бара та Samut Prakan можливо обрати таксі. На даний момент це єдиний доступний варіант для цього маршруту.

Як далеко Пак Бара від Samut Prakan?

Для подорож по суші між Пак Бара та Samut Prakan відстань складає 750 км, в той час як це складає приблизно 750 км по повітрю.

Скільки часу потрібно, щоб дістатися з Пак Бара до Samut Prakan?

таксі між Пак Бара та Samut Prakan, подорожує приблизно 15 годин.

Скільки коштує дістатися з Пак Бара до Samut Prakan?

Білети на таксі для маршруту Пак Бара - Samut Prakan складатиме приблизно USD 635.73. Щоб забезпечити найкращу ціну, купуйте квитки заздалегідь.

Скільки поїздок на день між Пак Бара та Samut Prakan?

Таксі - це завжди привабливий варіант, оскільки Ви можете забронювати машину, що відвезе Вас від Пак Бара до Samut Prakan у будь-який час доби.

Корисні поради для подорожей між Пак Бара та Samut Prakan, якщо обирати таксі

Щоб дістатися з Пак Бара до Samut Prakan ваш вибір обмежений одним варіантом транспортування, але це не означає, що ви не можете зробити свою поїздку максимально комфортною.
Перевірте наші прості поради, щоб уникнути розчарувань під час подорожі.

Таксі

Корисні поради подорожуючим:

  • Якшо Ви плануєте відхилитись від прямого маршрута, попередньо обговоріть це з водієм чи надавачем послуг, оскільки це може вплинути на вартість поїздки.
  • Якщо у Вас є спеціальні побажання, такі як сидіння для Вашої дитини, повідомте оператора завчасно.

Компаній, що пропонують чартери на маршруті між Пак Бара та Samut Prakan

King Travel (บริษัท คิงบิซิเนส จำกัด).

Скільки мандрівників обирають таксі, щоб дістатися з Пак Бара до Samut Prakan?

Ми продали білети на таксі для 591 пасажирів. Деякі з них залишили відгуки про свою подорож вище на цій сторінці. Перевірте відгуки мандрівників, щоб підготуватися до подорожі. Вони завжди є найбільш корисним і надійним джерелом інформації.

Перевезення з Пак Бара до Samut Prakan

  • Таксі
    $ 565.20
  • Потяги недоступні
  • Автобуси недоступні
  • Пороми недоступні
  • Лiтаки недоступні
  • Мінівени недоступні

Факти про транспорт з Пак Бара в Samut Prakan

Найдешевший транспорт565 USD
Найшвидший транспорт15год
Найраніше відправлення12:00 AM
Останнє відправлення12:00 AM
Відправлень в день2
Відстань750 кілометрів
Транспортні компаніїKing Travel