Маніла до Рохас Сіті

Маніла до Рохас Сіті

Маніла
Рохас Сіті
ср, 30 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Розклад з Маніла до Рохас Сіті

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Flight
Philippine Airlines
Економ
04:50
06:10
64,93 USD
Flight
Cebu Pacific
Економ
05:10
06:25
177,45 USD
Flight
Cebu Pacific
Економ
05:50
07:05
25,16 USD
Flight
Cebu Pacific
Економ
06:10
07:25
54,98 USD
Bus
Alabang Transit
Сидiння з конд.
11:00
08:00
23,26 USD
Flight
Cebu Pacific
Економ
11:30
12:40
132,73 USD
Flight
Cebu Pacific
Економ
12:45
13:55
78,52 USD
Flight
Cebu Pacific
Економ
13:55
15:05
25,85 USD
Flight
Cebu Pacific
Економ
14:30
15:40
117,08 USD
Flight
Cebu Pacific
Економ
14:55
16:10
35,39 USD
Flight
Cebu Pacific
Економ
15:20
16:30
23,03 USD

Як дістатися з Маніла до Рохас Сіті

Для подорожі між Маніла та Рохас Сіті можливо обрати Політ, Автобус і Пором. Політ гарантує найшвидшу подорож обраним маршрутом. Автобус є найповільнійшим варіантом.

Найдорожчі квитки будуть коштувати USD 83.73, якщо обрати Політ; щоб зробити подорож бюджетною, оберіть Політ, ціна якого складатиме приблизно USD 28.66.

Скільки часу потрібно, щоб дістатися з Маніла до Рохас Сіті?

Вам може знадобитися від 2 до 21годин, щоб дістатися з Маніла до Рохас Сіті, це буде залежити від засобу пересування, який ви оберете.

Політ є найшвидшим засобом, щоб дістатися з Маніла до Рохас Сіті. Політ доставить вас до пункту призначення за 1год 5хв. Автобус є повільнішим та подорож складе приблизно 21год щобб добратися до Рохас Сіті.

Скільки коштує добратися з Маніла до Рохас Сіті?

Вартість подорожі між Маніла та Рохас Сіті може складати від USD 28.66, якщо обрати Політ від Philippines AirAsia,та до USD 83.73, якщо обрати квиток на Політ від PAL Express.

Ми маємо перелік цін, на які ві можете розраховувати при оплаті за проїздкожним транспортним засобом, доступним для цього маршруту.

Скільки поїздок на день між Маніла та Рохас Сіті ?

  • 12 від Маніла до Рохас Сіті починаючи з 08:10 Manila Airport до 18:00 Manila Airport
  • 3 від Маніла до Рохас Сіті починаючи з 15:00 Batangas Terminal до 15:00 Batangas Terminal

Перевірте вище розклад автобусів, поїздів та поромів з Маніла до Рохас Сіті.

Який вид транспорту найкращий для мого маршруту?

Літаки

Літати - це найшвидший і часто найдорожчий спосіб подорожувати з Маніла до Рохас Сіті, але вам потрібно трішечки удачі, щоб знайти вигідні пропозиції та купити квиток за USD 28.66.

Варто пам’ятати: Зверніть увагу, що деякі авіакомпанії можуть мати обмеження щодо ваги зареєстрованого багажу або потребують додаткової оплати за реєстрацію, вибір місць або перевезення негабаритного багажу.

Якщо ви обираєте рейс, обчисліть час, який ви витратите на прибуття до та з аеропортів, а також час очікування перед рейсом, прохід через прикордонний контроль, у разі міжнародного рейсу та повернення зареєстрованого багажу.

У деяких випадках усі ці процедури можуть додати не менше 5 годин до вашого загального часу в дорозі.

Авіалінії, що літають між Маніла та Рохас Сіті

PAL Express, Philippine Airlines, Philippine Airlines, Philippines AirAsia, Philippines AirAsia, Philippines AirAsia

Автобус

Подорож від Маніла до Рохас Сіті наземним шляхом неодмінно займе більше часу, проте у більшості випадків це найдешевший варіант якщо Ви оберете автобус.

Необзідно пам'ятати: Для найзручнішої поїздки обирайте автобус найвищого класу, коли це можливо. Такі автобуси переважно мають м'які сидіння, що опускаються, та обладнані кондиціонерами та туалетами на борту.

Вони зазвичай включають воду, снеки чи легкий обід у вартість квитка, та роблять зупинки по дорозі.

Компаній, що пропонують автобусні перевезення між Маніла та Рохас Сіті

Alabang Transit

Пором

Пором може бути втомливим, особливо якщо Ви схильні до морської хвороби, і часто є не найдешевшим доступним варіантом, проте практично завжди зробить подорож дуже мальовничою.

Необхідно пам'ятати: Пороми часто можуть бути відмінені через штормливі води.

Компаній, що надають перевезення поромом між Маніла та Рохас Сіті

Starlite Ferries

Який транспорт є найпопулярнішим, щоб дістатися з Маніла до Рохас Сіті?

Існує можливість вибору транспортного засобу в будь-який час доби,але Пором залишається найпопулярнішим варіантом через розумну ціни та комфорт.

З 1000 мандрівників, які придбали квитки на цей маршрут

  • 91% подорожували поромом
  • 8% обрали автобус
  • 1% Інший

Перевезення з Маніла до Рохас Сіті

Факти про транспорт з Маніла в Рохас Сіті

Найдешевший транспорт29 USD
Найшвидший транспорт1год і 5хв
Найраніше відправлення8:10 早上
Останнє відправлення6:00 晚上
Відправлень в день15
Відстань1050 кілометрів
Транспортні компаніїAlabang Transit, PAL Express, Philippine Airlines, Philippine Airlines, Philippines AirAsia, Philippines AirAsia, Philippines AirAsia, Starlite Ferries