Крабі до Сураттхані

Крабі до Сураттхані

Крабі
Сураттхані
чт, 24 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Крабі - Сураттхані Відгуки про пункт призначення

KT
Kaspar T
Я запізнився на автобус, або автобус запізнився на мене. Я чекав на місці висадки і не бачив, щоб хтось приїхав до місця призначення
Цей відгук був перекладений автоматично
Крабі — Сураттхані, Мiнiвен Van + Bus, Sapthaweephol Tour and Travel (ทรัพย์ทวีผลทัวร์แอนด์ทราเวล), 16 лют. 2024 р.
LR
Lukas R
Спочатку у мене не було впевненості, що бронювання спрацювало! Джентльмен не зрозумів мене за номером! Однак наступного дня впевненість! Вчасно до хвилини і фургон, де у нас не було кінця простору! Безумовно, це коштує грошей
Цей відгук був перекладений автоматично
Крабі — Сураттхані, таксі Економ 3 пас., Ramon Transport Private (รมณ ทรานสปอร์ต), 17 квіт. 2023 р.
DL
Dana L
Водій приїхав раніше, що дозволило нам раніше прибути на залізничний вокзал
Цей відгук був перекладений автоматично
Крабі — Сураттхані, таксі Економ 3 пас., King Travel (บริษัท คิงบิซิเนส จำกัด), 23 груд. 2022 р.
TN
Tomer N
It said the bus would leave in 11:10 but it left in 11:00. Lucky we got to the station half an hour before.
Крабі — Сураттхані, Автобус Автобус, Phichet Transport (Phichet Transport), 11 лип. 2026 р.
D
Doğa
Nice ride, everything ok
Крабі — Сураттхані, Мiнiвен Мінiвен, Phantip 1970 (พันทิพย์ 1970), 1 лип. 2026 р.
WS
William S
Driver showed up on time in a minivan, we stopped at 7-eleven a couple of times on the way
Крабі — Сураттхані, Мiнiвен Мiнiвен, Black Tiger Tour, 24 черв. 2026 р.
VM
Vince M
I booked to go to Surat Thani train station and was dropped off at phantips office in town told id have to pay another 100 baht (no big deal) but would have to wait an hour so took a private taxi for 300 baht, the low mark is mainly for the journey, was seriously flung up and down for most of the way due to the driver going too fast on poor road condition, my back was in bits another 300baht for a massage , seriously, the suspension or something more serious will probably collapse on vehicle if not addressed 🙏
Крабі — Сураттхані, Мiнiвен Мінiвен, Phantip 1970 (พันทิพย์ 1970), 26 лют. 2026 р.
SK
Sidney K
Zero communication on pick up from hotel. I called, texted, zero answer or reply. I finally jumped in a Grab and drove over to the office. When there is was told to wait 20 mins. 30 mins later I was told to wait 10 mins. I was piked up finally at their office. The drive from here in went fine. Not sure if I would have been picked up at the hotel.
Крабі — Сураттхані, Мiнiвен Мiнiвен, Black Tiger Tour, 22 лют. 2026 р.
L
Leonard
I booked 3 seats instead of 2, as we had 2 hefty rucksacks as well as 2 cases. The extra space wasn’t expensive, and it was a wise move, as it gave us both plenty of room. It would have been quite ‘snug’ otherwise.
Крабі — Сураттхані, Мiнiвен Мінiвен, Phantip 1970 (พันทิพย์ 1970), 18 лют. 2026 р.
TL
Thomas L
An old bus, noisy and uncomfortable. Stopped a lot of times för people going on and off. The driver was good!
Крабі — Сураттхані, Автобус Автобус, Phichet Transport (Phichet Transport), 27 січ. 2026 р.
4.6
79 відгуків клієнтів
5
75%
4
15%
3
6%
2
4%
1
0%

Розклад з Крабі до Сураттхані

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Taxi
KrabiShuttle
Позашляховик 4 пас
Any time
+2h 30m
72,02 USD
Bus
Phichet Transport
Автобус
05:30
08:30
6,30 USD
  3.6
Van
Black Tiger Tour
Мiнiвен
06:00
08:30
18,31 USD
Van
Black Tiger Tour
Мiнiвен
06:30
09:00
21,01 USD
  5.0
Van
Black Tiger Tour
Мiнiвен
07:00
09:00
21,01 USD
Van
Phantip 1970
Мінiвен
09:00
12:00
6,90 USD
  4.8
Van
Phantip 1970
Мінiвен
10:30
13:30
6,90 USD
  4.8
Van
Black Tiger Tour
Мiнiвен
11:00
13:30
21,01 USD
  5.0
Van
Krabi Sea Pearl
Мінiвен
11:20
16:45
13,65 USD
Van
Phantip 1970
Мінiвен
12:00
15:00
6,90 USD
  4.8
Van
Phantip 1970
Мінiвен
13:30
16:30
6,90 USD
  4.8
Van
Phantip 1970
Мінiвен
15:00
18:00
6,90 USD
  4.8
Van
Udomrat Tour
Мiнiвен
15:30
18:30
7,50 USD
Van
Sapthaweephol Tour and Travel
Van + Bus
16:00
19:00
4,80 USD
  5.0
Van
Phantip 1970
Мінiвен
16:30
19:30
6,90 USD
  4.8
Van
Black Tiger Tour
Мiнiвен
17:00
20:30
21,01 USD
  5.0
Van
Black Tiger Tour
Мiнiвен
17:30
20:30
21,01 USD
Van
Van2Travel
Мiнiвен
18:00
21:00
15,00 USD

Як дістатися з Крабі до Сураттхані

Для подорожі між Крабі та Сураттхані можливо обрати Автобус, Пором, Потяг, Мiнiвен і таксі. таксі гарантує найшвидшу подорож обраним маршрутом. Автобус+Пором+Мiнiвен є найповільнійшим варіантом.

Найдорожчі квитки будуть коштувати USD 144.25, якщо обрати таксі; щоб зробити подорож бюджетною, оберіть Мiнiвен, ціна якого складатиме приблизно USD 27.73.

Скільки часу потрібно, щоб дістатися з Крабі до Сураттхані?

Вам може знадобитися від 2 до 8годин, щоб дістатися з Крабі до Сураттхані, це буде залежити від засобу пересування, який ви оберете.

таксі є найшвидшим засобом, щоб дістатися з Крабі до Сураттхані. таксі доставить вас до пункту призначення за 1год 40хв. Автобус+Пором+Мiнiвен є повільнішим та подорож складе приблизно 7год 30хв щобб добратися до Сураттхані.

Скільки коштує добратися з Крабі до Сураттхані?

Вартість подорожі між Крабі та Сураттхані може складати від USD 27.73, якщо обрати Мiнiвен від Black Tiger Tour,та до USD 144.25, якщо обрати квиток на таксі від Kanokwan Travel (บริษัท กนกวรรณ ทราเวล จำกัด).

Ми маємо перелік цін, на які ві можете розраховувати при оплаті за проїздкожним транспортним засобом, доступним для цього маршруту.

Скільки поїздок на день між Крабі та Сураттхані ?

  • 17 від Крабі до Сураттхані починаючи з 06:00 Klong Muang Transfer до 07:00 Krabi Airport
  • 12 таксі+Мiнiвен від Крабі до Сураттхані починаючи з 00:00 Krabi Airport до 00:00 Krabi Airport
  • 56 від Крабі до Сураттхані починаючи з 00:00 Krabi Town Hotel Transfer до 00:00 Krabi Town Hotel Transfer

Перевірте вище розклад автобусів, поїздів та поромів з Крабі до Сураттхані.

Який вид транспорту найкращий для мого маршруту?

Автобус

Подорож від Крабі до Сураттхані наземним шляхом неодмінно займе більше часу, проте у більшості випадків це найдешевший варіант якщо Ви оберете автобус.

Необзідно пам'ятати: Для найзручнішої поїздки обирайте автобус найвищого класу, коли це можливо. Такі автобуси переважно мають м'які сидіння, що опускаються, та обладнані кондиціонерами та туалетами на борту.

Вони зазвичай включають воду, снеки чи легкий обід у вартість квитка, та роблять зупинки по дорозі.

Компаній, що пропонують автобусні перевезення між Крабі та Сураттхані

Nara Travel (นรา ทราเวล)

Таксі

Деякі мандрівники важають таксі найзручнішою формою наземного транспорта завдяки гнучкому часу відправлення, можливістю обрати розмір автомобіля, який Вам потрібен, та безтурботному сервісу від вдерей до дверей.

Необхідно пам'ятати: Якшо Ви плануєте відхилитись від прямого маршрута, попередньо обговоріть це з водієм чи надавачем послуг, оскільки це може вплинути на вартість поїздки.

Компаній, що пропонують чартери між Крабі та Сураттхані

Andaman Taxis, Kanokwan Travel (บริษัท กนกวรรณ ทราเวล จำกัด), Kim Transfers Thailand (Thailand Taxi Airport and Travel), Koh Ngai Camping (เกาะไหง แคมป์ปิ้ง), Krabi Limousine, Ramon Transport Private (รมณ ทรานสปอร์ต), RTC Transport, Torch X (ทอช)

Пором

Пором може бути втомливим, особливо якщо Ви схильні до морської хвороби, і часто є не найдешевшим доступним варіантом, проте практично завжди зробить подорож дуже мальовничою.

Необхідно пам'ятати: Пороми часто можуть бути відмінені через штормливі води.

Компаній, що надають перевезення поромом між Крабі та Сураттхані

Krabi Transport and Travel, Lomprayah (ลมพระยา), Nopphayar Trans and Tour, Phangan Tour 2000

Поїзд

Поїзд є часто хорошим вибором для подорожей на дальні відстані, особливо якщо Ви оберете нічний спальний поїзд з полицями, що дозволять Вам спати впродовж усієї поїдки. Для отримання максимального задоволення від подорожі поїздом, з увагою підійдіть до вибору класу Вашого квитка.

Зауважте, що бувають кондиціоновані вагони та вагони з вентилятором; купе на 2 та 4 осіб; жорсткі та м'які сидіння.
Не зважаючи на те, що чим вищий клас, тим зручнішою буде поїздка, часто кондиціоновані вагони другого класу чи вагони з вентилятором можуть стати заощадливою альтернативою.

Мінівен

Мінівени є чудовою альтернативою, а в деяких випадках - єдиним варіантом, якщо Вам потрібно подорожувати в середині однієї провінції чи сусідніми провінціями чи штатами. Мінівени також курсують дорогами між Крабі та Сураттхані.

Необхідно пам'ятати: Подорожуючи мінівеном з великим багажем, бронювання додаткового місця буде хорошою ідеєю. Не очікуйте просторого багажника в мінмівені, його там взагалі не буде, і Ваші сусіди навряд будуть раді Вашому багажеві в них під ногами.

Компаній, що надають послуги мінівенів між Крабі та Сураттхані

Black Tiger Tour

Який транспорт є найпопулярнішим, щоб дістатися з Крабі до Сураттхані?

Існує можливість вибору транспортного засобу в будь-який час доби,але Пором+Мiнiвен залишається найпопулярнішим варіантом через розумну ціни та комфорт.

З 1000 мандрівників, які придбали квитки на цей маршрут

  • 38% обрали Пором+Мiнiвен
  • 37% подорожували поромом
  • 8% обрали Автобус+Пором
  • 4% обрали автобус
  • 4% обрали Автобус+Мiнiвен
  • 2% обрали таксі+Пором+Мiнiвен
  • 2% поїхали мінівеном
  • 1% Інший

Перевезення з Крабі до Сураттхані

Факти про транспорт з Крабі в Сураттхані

Найдешевший транспорт12 USD
Найшвидший транспорт1год і 40хв
Найраніше відправлення12:00 AM
Останнє відправлення1:30 PM
Відправлень в день85
Відстань84 кілометрів
Транспортні компаніїA and T Travel, Andaman Shuttle, Andaman Taxis, Black Tiger Tour, Kanokwan Travel, Kim Transfers Thailand, Koh Ngai Camping, Krabi Limousine, Krabi Transport and Travel, Lomprayah, Nara Travel, Nopphayar Trans and Tour, Phangan Tour 2000, Phantip 1970, Raja Ferry, Ramon Transport, Ramon Transport Private, RTC Transport, Thubthim Siam Travel, Torch X