Ivanja Reka до Pupnat

Ivanja Reka до Pupnat

Ivanja Reka
Pupnat
ср, 30 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Як дістатися з Ivanja Reka до Pupnat

Для подорожі між Ivanja Reka та Pupnat можливо обрати Автобус. На даний момент це єдиний доступний варіант для цього маршруту.

Як далеко Ivanja Reka від Pupnat?

Для подорож по суші між Ivanja Reka та Pupnat відстань складає 509 км, в той час як це складає приблизно 509 км по повітрю.

Скільки часу потрібно, щоб дістатися з Ivanja Reka до Pupnat?

Автобус між Ivanja Reka та Pupnat, подорожує приблизно 11 годин.

Скільки коштує дістатися з Ivanja Reka до Pupnat?

Білети на Автобус для маршруту Ivanja Reka - Pupnat складатиме приблизно USD 47.39. Щоб забезпечити найкращу ціну, купуйте квитки заздалегідь.

Скільки поїздок на день між Ivanja Reka та Pupnat?

Автобуси з Ivanja Reka до Pupnat їздять 3 разів на день.

Корисні поради для подорожей між Ivanja Reka та Pupnat, якщо обирати Автобус

Щоб дістатися з Ivanja Reka до Pupnat ваш вибір обмежений одним варіантом транспортування, але це не означає, що ви не можете зробити свою поїздку максимально комфортною.
Перевірте наші прості поради, щоб уникнути розчарувань під час подорожі.

Автобус

Корисні поради для мандрівників автобусами:

  • Для більш комфортної поїздки виберіть автобус вищого класу, де це можливо. Ці автобуси зазвичай мають м'які відкидні сидіння та обладнані кондиціонерами та бортовими туалетами.
  • У вартість квитка може бути включена вода, закуски або легкий обід.
  • Не всі автобуси мають туалети на борту, але це не лякає, бо вони роблять зупинки у по дорозі в спеціально обладнаних місцях.

Компанії, які здійснюють автобусні маршрути між Ivanja Reka та Pupnat

Autotrans by Arriva.

Скільки мандрівників обирають Автобус, щоб дістатися з Ivanja Reka до Pupnat?

Ми продали білети на Автобус для 591 пасажирів. Деякі з них залишили відгуки про свою подорож вище на цій сторінці. Перевірте відгуки мандрівників, щоб підготуватися до подорожі. Вони завжди є найбільш корисним і надійним джерелом інформації.

Перевезення з Ivanja Reka до Pupnat

  • Автобуси
    $ 46.70
  • Потяги недоступні
  • Пороми недоступні
  • Лiтаки недоступні
  • Таксі недоступні
  • Мінівени недоступні

Факти про транспорт з Ivanja Reka в Pupnat

Найдешевший транспорт47 USD
Найшвидший транспорт10год і 10хв
Найраніше відправлення7:30 午後
Останнє відправлення7:30 午後
Відправлень в день3
Відстань509 кілометрів
Транспортні компаніїAutotrans by Arriva