Бухарест до П'ятра-Нямц

Бухарест до П'ятра-Нямц

Бухарест
П'ятра-Нямц
ср, 30 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Розклад з Бухарест до П'ятра-Нямц

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Train
Romanian Railways
2-й клас
06:42
20:36
24,74 USD
Train
Romanian Railways
2-й клас
07:56
20:36
31,45 USD
Train
Romanian Railways
2-й клас
08:00
20:36
31,45 USD
Train
Romanian Railways
2-й клас
08:02
20:36
32,94 USD
Train
Romanian Railways
2-й клас
08:06
20:36
32,94 USD
Train
Romanian Railways
2-й клас
09:51
20:36
27,65 USD
Train
Romanian Railways
2-й клас
13:20
22:57
39,42 USD
Train
Romanian Railways
1-й клас
13:20
22:57
59,19 USD
Train
Romanian Railways
2-й клас
13:54
20:58
27,65 USD
Train
Romanian Railways
2-й клас
14:00
20:36
22,85 USD
Train
Romanian Railways
2-й клас
15:00
20:58
22,84 USD

Як дістатися з Бухарест до П'ятра-Нямц

Для подорожі між Бухарест та П'ятра-Нямц можливо обрати Потяг. На даний момент це єдиний доступний варіант для цього маршруту.

Як далеко Бухарест від П'ятра-Нямц?

Для подорож по суші між Бухарест та П'ятра-Нямц відстань складає 277 км, в той час як це складає приблизно 277 км по повітрю.

Скільки часу потрібно, щоб дістатися з Бухарест до П'ятра-Нямц?

Потяг між Бухарест та П'ятра-Нямц, подорожує приблизно 7 годин.

Скільки коштує дістатися з Бухарест до П'ятра-Нямц?

Білети на Потяг для маршруту Бухарест - П'ятра-Нямц складатиме приблизно USD 47.18. Щоб забезпечити найкращу ціну, купуйте квитки заздалегідь.

Скільки поїздок на день між Бухарест та П'ятра-Нямц?

Поїзди завжди їздять за фіксованим графіком - є 4 відправлень на день

Корисні поради для подорожей між Бухарест та П'ятра-Нямц, якщо обирати Потяг

Щоб дістатися з Бухарест до П'ятра-Нямц ваш вибір обмежений одним варіантом транспортування, але це не означає, що ви не можете зробити свою поїздку максимально комфортною.
Перевірте наші прості поради, щоб уникнути розчарувань під час подорожі.

Поїзд

Корисні поради для подорожуючих залізницею:

  • Зауважте, що є кондиціоновані вагони та тільки з вентилятором; окремі купе для 2 чи 4; жорсткі та м'які сидіння.
  • Хоча чим вищий клас, тим зручнішою буде поїздка, часто вагони другого класу, кондиціоновані чи з вентилятором, є заощадливою альтернативою.
  • Бронюйте залізничні квитки завчасно, особливо якщо бажаєте подорожувати на нижній полиці.

Скільки мандрівників обирають Потяг, щоб дістатися з Бухарест до П'ятра-Нямц?

Ми продали білети на Потяг для 507 пасажирів. Деякі з них залишили відгуки про свою подорож вище на цій сторінці. Перевірте відгуки мандрівників, щоб підготуватися до подорожі. Вони завжди є найбільш корисним і надійним джерелом інформації.

Перевезення з Бухарест до П'ятра-Нямц

  • Потяги
    $ 27.00
  • Автобуси недоступні
  • Пороми недоступні
  • Лiтаки недоступні
  • Таксі недоступні
  • Мінівени недоступні

Факти про транспорт з Бухарест в П'ятра-Нямц

Найдешевший транспорт28 USD
Найшвидший транспорт5год і 32хв
Найраніше відправлення2:01 PM
Останнє відправлення5:25 PM
Відправлень в день4
Відстань277 кілометрів
Транспортні компанії