Abuja до Оффенбах-на-Майні

Abuja до Оффенбах-на-Майні

Abuja
Оффенбах-на-Майні
пт, 25 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Як дістатися з Abuja до Оффенбах-на-Майні

Для подорожі між Abuja та Оффенбах-на-Майні можливо обрати Політ. На даний момент це єдиний доступний варіант для цього маршруту.

Як далеко Abuja від Оффенбах-на-Майні?

Для подорож по суші між Abuja та Оффенбах-на-Майні відстань складає 5242 км, в той час як це складає приблизно 5242 км по повітрю.

Скільки часу потрібно, щоб дістатися з Abuja до Оффенбах-на-Майні?

Політ між Abuja та Оффенбах-на-Майні, подорожує приблизно 16 годин.

Скільки коштує дістатися з Abuja до Оффенбах-на-Майні?

Білети на Політ для маршруту Abuja - Оффенбах-на-Майні складатиме приблизно USD 2,570.02. Щоб забезпечити найкращу ціну, купуйте квитки заздалегідь.

Скільки поїздок на день між Abuja та Оффенбах-на-Майні?

Польоти з Abuja до Оффенбах-на-Майні здійснюються 2 разів на день.

Корисні поради для подорожей між Abuja та Оффенбах-на-Майні, якщо обирати Політ

Щоб дістатися з Abuja до Оффенбах-на-Майні ваш вибір обмежений одним варіантом транспортування, але це не означає, що ви не можете зробити свою поїздку максимально комфортною.
Перевірте наші прості поради, щоб уникнути розчарувань під час подорожі.

Самольоти

Корисні поради для авіаперевізників:
*Зверніть увагу, що деякі авіакомпанії можуть мати обмеження щодо ваги зареєстрованого багажу або вимагати додаткової оплати за реєстрацію, вибір місць або перевезення негабаритного багажу.

  • Не забудьте розрахувати час, який ви витратите на шлях до та з аеропортів, а також час очікування перед рейсом, проїзд через погранічних контроль, у разі міжнародного рейсу, та на повернення зареєстрованого багажу.
  • У деяких випадках усі ці процедури можуть додати не менше 5 годин до загального часу подорожі.

Авіалінії, що літають між Abuja та Оффенбах-на-Майні

Ethiopian Airlines, Lufthansa.

Скільки мандрівників обирають Політ, щоб дістатися з Abuja до Оффенбах-на-Майні?

Ми продали білети на Політ для 557 пасажирів. Деякі з них залишили відгуки про свою подорож вище на цій сторінці. Перевірте відгуки мандрівників, щоб підготуватися до подорожі. Вони завжди є найбільш корисним і надійним джерелом інформації.

Перевезення з Abuja до Оффенбах-на-Майні

  • Лiтаки
    $ 1,036.54
  • Потяги недоступні
  • Автобуси недоступні
  • Пороми недоступні
  • Таксі недоступні
  • Мінівени недоступні

Факти про транспорт з Abuja в Оффенбах-на-Майні

Найдешевший транспорт1 037 USD
Найшвидший транспорт6год і 10хв
Найраніше відправлення1:25 PM
Останнє відправлення10:20 PM
Відправлень в день2
Відстань5242 кілометрів
Транспортні компаніїEthiopian Airlines, Lufthansa