Teresopolis konumundan Caxias do Sul konumuna

Teresopolis konumundan Caxias do Sul konumuna

Teresopolis
Caxias do Sul
29 Eyl Sal
+ Dönüş ekle
2 gezgin
Sizin için en iyi rotaları buluyoruz. Neredeyse hazır!
Sıralama ölçütü
Filtreler
Kalkış saati
Taşıma türü
Hareket istasyonu
Varış istasyonu
Rezervasyon Olanakları
Fiyat
Varış saati
Operatörler
 
 
 
 
 

Teresopolis'dan Caxias do Sul'ya nasıl gidilir?

Teresopolis ve Caxias do Sul arasında seyahat etmek uçuş ile mümkündür. Şu anda bu rota için mevcut olan tek seçenek bu.

Teresopolis ile Caxias do Sul arasındaki mesafe ne kadar?

Karadan seyahat ederken Teresopolis ile Caxias do Sul arasındaki mesafe 4392 km iken kuş uçuşu yaklaşık 4392 km'dir.

Teresopolis şehrinden Caxias do Sul şehrine gitmek ne kadar sürer?

Teresopolis ve Caxias do Sul arasında uçuş ile seyahat ederken, yaklaşık 6 saat harcamayı bekleyin.

Teresopolis şehrinden Caxias do Sul şehrine gitmenin maliyeti nedir?

Teresopolis - Caxias do Sul rotası için uçuş biletleri, yaklaşık USD 394.54 fiyatına mal olacak. En iyi fiyatı sağlamak için önceden bilet satın alın.

Teresopolis ve Caxias do Sul arasında günde kaç sefer var?

  • Uçuş ile seferler Teresopolis ve Caxias do Sul arasında Rio Galeao Airport durağından 06:25 saatinden itibaren başlar Rio Galeao Airport durağına 06:25 saatine kadar devam eder.

uçuş ile Teresopolis ve Caxias do Sul arasında seyahat etmek için faydalı ipuçları

Teresopolis şehrinden Caxias do Sul şehrine gitmek için seçiminiz tek bir ulaşım seçeneğiyle sınırlıdır ancak bu, seyahatinizi olabildiğince konforlu hale getiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Seyahatiniz sırasında hayal kırıklığı yaşamamak için basit ipuçlarımıza göz atın.

Kaç gezgin Teresopolis konumundan Caxias do Sul konumuna uçuş ile gitmeyi seçiyor?

563 yolcularımıza uçuş biletleri sattık. Bazıları bu sayfanın yukarısında seyahatleri hakkında yorum bıraktı. Hazırlanmak için gezginlerin yorumlarına göz atın. Her zaman en yararlı ve güvenilir bilgi kaynağıdırlar.

Teresopolis konumundan Caxias do Sul konumuna ulaşım

  • Uçuşlar
    $ 394.53
  • Trenler mevcut değil
  • Otobüsler mevcut değil
  • Feribotlar mevcut değil
  • Taksiler mevcut değil
  • Minibüsler mevcut değil

Teresopolis şehrinden Caxias do Sul şehrine transfer hakkında bilgiler

En ucuz Transfer$395
En hızlı Transfer5s 10d
En erken Kalkış6:25 AM
En son Kalkış6:25 AM
Günlük Kalkışlar1
Mesafe4392 kilometre
Ulaşım ŞirketleriLATAM Airlines Group