Phnom Penh konumundan Lahore konumuna

Phnom Penh konumundan Lahore konumuna

Phnom Penh
Lahore
25 Eyl Cum
+ Dönüş ekle
2 gezgin
Sizin için en iyi rotaları buluyoruz. Neredeyse hazır!
Sıralama ölçütü
Filtreler
Kalkış saati
Taşıma türü
Hareket istasyonu
Varış istasyonu
Rezervasyon Olanakları
Fiyat
Varış saati
Operatörler
 
 
 
 
 

'dan 'ye Tarife

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Flight
Cambodia AirAsia
Ekonomi
07:00
22:45
$404,86
Flight
Cambodia AirAsia
Ekonomi
07:30
22:45
$394,54
Flight
China Southern Airlines
Ekonomi
08:00
22:00
$625,23
Flight
Cambodia Angkor Air
Ekonomi
08:50
19:15
$737,09
Flight
Emirates
Ekonomi
09:25
03:50
$1.575,94
Flight
Cambodia AirAsia
Ekonomi
09:50
22:45
$404,86
Flight
Malaysia Airlines
Ekonomi
11:10
00:30
$1.711,44
Flight
Cambodia Airways
Ekonomi
13:50
22:45
$403,71
Flight
Vietnam Airlines
Ekonomi
14:10
00:30
$1.459,44
Flight
Cambodia AirAsia
Ekonomi
14:50
22:45
$401,42
Flight
China Southern Airlines
Ekonomi
15:35
22:00
$461,61
Flight
Thai Vietjet
Ekonomi
19:10
19:15
$693,14
Flight
Emirates
Ekonomi
19:40
03:50
$1.575,94
Flight
Cambodia AirAsia
Ekonomi
20:20
22:45
$394,54
Flight
Emirates
Ekonomi
20:50
10:25
$786,84
Flight
Thai Airways
Ekonomi
21:15
00:30
$605,88
Flight
Asiana Airlines
Ekonomi
23:55
00:30
$1.709,64

Phnom Penh'dan Lahore'ya nasıl gidilir?

Phnom Penh ve Lahore arasında seyahat etmek uçuş ile mümkündür. Şu anda bu rota için mevcut olan tek seçenek bu.

Phnom Penh ile Lahore arasındaki mesafe ne kadar?

Karadan seyahat ederken Phnom Penh ile Lahore arasındaki mesafe 10484 km iken kuş uçuşu yaklaşık 10484 km'dir.

Phnom Penh şehrinden Lahore şehrine gitmek ne kadar sürer?

Phnom Penh ve Lahore arasında uçuş ile seyahat ederken, yaklaşık 34 saat harcamayı bekleyin.

Phnom Penh şehrinden Lahore şehrine gitmenin maliyeti nedir?

Phnom Penh - Lahore rotası için uçuş biletleri, yaklaşık USD 1,579.29 fiyatına mal olacak. En iyi fiyatı sağlamak için önceden bilet satın alın.

Phnom Penh ve Lahore arasında günde kaç sefer var?

  • Uçuş ile seferler Phnom Penh ve Lahore arasında Techo International Airport durağından 07:55 saatinden itibaren başlar Techo International Airport durağına 17:10 saatine kadar devam eder.

uçuş ile Phnom Penh ve Lahore arasında seyahat etmek için faydalı ipuçları

Phnom Penh şehrinden Lahore şehrine gitmek için seçiminiz tek bir ulaşım seçeneğiyle sınırlıdır ancak bu, seyahatinizi olabildiğince konforlu hale getiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Seyahatiniz sırasında hayal kırıklığı yaşamamak için basit ipuçlarımıza göz atın.

Kaç gezgin Phnom Penh konumundan Lahore konumuna uçuş ile gitmeyi seçiyor?

574 yolcularımıza uçuş biletleri sattık. Bazıları bu sayfanın yukarısında seyahatleri hakkında yorum bıraktı. Hazırlanmak için gezginlerin yorumlarına göz atın. Her zaman en yararlı ve güvenilir bilgi kaynağıdırlar.

Phnom Penh konumundan Lahore konumuna ulaşım

  • Uçuşlar
    $ 551
  • Trenler mevcut değil
  • Otobüsler mevcut değil
  • Feribotlar mevcut değil
  • Taksiler mevcut değil
  • Minibüsler mevcut değil

Phnom Penh şehrinden Lahore şehrine transfer hakkında bilgiler

En ucuz Transfer$551
En hızlı Transfer12s 20d
En erken Kalkış7:55 AM
En son Kalkış5:10 PM
Günlük Kalkışlar4
Mesafe10484 kilometre
Ulaşım ŞirketleriCambodia Airways, Etihad Airways, Qatar Airways