Naples konumundan Basel Landschaft konumuna

Naples konumundan Basel Landschaft konumuna

Naples
Basel Landschaft
25 Eki Paz
+ Dönüş ekle
2 gezgin
Sizin için en iyi rotaları buluyoruz. Neredeyse hazır!
Sıralama ölçütü
Filtreler
Kalkış saati
Taşıma türü
Hareket istasyonu
Varış istasyonu
Rezervasyon Olanakları
Fiyat
Varış saati
Operatörler
 
 
 
 
 

Naples'dan Basel Landschaft'ya nasıl gidilir?

Naples ve Basel Landschaft arasında seyahat etmek uçuş ile mümkündür. Şu anda bu rota için mevcut olan tek seçenek bu.

Naples ile Basel Landschaft arasındaki mesafe ne kadar?

Karadan seyahat ederken Naples ile Basel Landschaft arasındaki mesafe 1559 km iken kuş uçuşu yaklaşık 1559 km'dir.

Naples şehrinden Basel Landschaft şehrine gitmek ne kadar sürer?

Naples ve Basel Landschaft arasında uçuş ile seyahat ederken, yaklaşık 48 saat harcamayı bekleyin.

Naples şehrinden Basel Landschaft şehrine gitmenin maliyeti nedir?

Naples - Basel Landschaft rotası için uçuş biletleri, yaklaşık USD 3,200.59 fiyatına mal olacak. En iyi fiyatı sağlamak için önceden bilet satın alın.

Naples ve Basel Landschaft arasında günde kaç sefer var?

Naples konumundan Basel Landschaft konumuna uçuşlar günde 30 kez gerçekleştirilir.

uçuş ile Naples ve Basel Landschaft arasında seyahat etmek için faydalı ipuçları

Naples şehrinden Basel Landschaft şehrine gitmek için seçiminiz tek bir ulaşım seçeneğiyle sınırlıdır ancak bu, seyahatinizi olabildiğince konforlu hale getiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Seyahatiniz sırasında hayal kırıklığı yaşamamak için basit ipuçlarımıza göz atın.

Uçuşlar

Uçak yolcuları için faydalı ipuçları:

  • Bazı havayollarının kayıtlı bagaj ağırlığı konusunda kısıtlamaları olabileceğini veya check-in, koltuk seçimi veya büyük bagajların taşınması için ekstra ödeme gerektirebileceğini unutmayın.
  • Havaalanlarına gidiş-dönüş için harcayacağınız süreyi, uçuşunuzdan önceki bekleme sürenizi, uluslararası bir uçuş olması durumunda gümrükten geçme ve kayıtlı bagajınızı teslim alma sürelerini hesaplamayı unutmayın.
  • Bazı durumlarda, tüm bu işlemler toplam seyahat sürenize en az 5 saat ekleyebilir.

Naples ve Basel Landschaft arasında uçuş yapan havayolları

Air France, Austrian Airlines, British Airways, EasyJet, EasyJet Europe, FlyDubai, KLM, Lufthansa, SWISS International Airlines, Turkish Airlines.

Kaç gezgin Naples konumundan Basel Landschaft konumuna uçuş ile gitmeyi seçiyor?

yolcularımıza uçuş biletleri sattık. Bazıları bu sayfanın yukarısında seyahatleri hakkında yorum bıraktı. Hazırlanmak için gezginlerin yorumlarına göz atın. Her zaman en yararlı ve güvenilir bilgi kaynağıdırlar.

Naples konumundan Basel Landschaft konumuna ulaşım

  • Uçuşlar
    $ 152.65
  • Trenler mevcut değil
  • Otobüsler mevcut değil
  • Feribotlar mevcut değil
  • Taksiler mevcut değil
  • Minibüsler mevcut değil

Naples şehrinden Basel Landschaft şehrine transfer hakkında bilgiler

En ucuz Transfer$153
En hızlı Transfer1s 50d
En erken Kalkış6:05 AM
En son Kalkış6:50 PM
Günlük Kalkışlar30
Mesafe1559 kilometre
Ulaşım ŞirketleriAir France, Austrian Airlines, British Airways, EasyJet, EasyJet Europe, FlyDubai, KLM, Lufthansa, SWISS International Airlines, Turkish Airlines