Las Pinas konumundan Kobe konumuna

Las Pinas konumundan Kobe konumuna

Las Pinas
Kobe
24 Eyl Per
+ Dönüş ekle
2 gezgin
Sizin için en iyi rotaları buluyoruz. Neredeyse hazır!
Sıralama ölçütü
Filtreler
Kalkış saati
Taşıma türü
Hareket istasyonu
Varış istasyonu
Rezervasyon Olanakları
Fiyat
Varış saati
Operatörler
 
 
 
 
 

Las Pinas'dan Kobe'ya nasıl gidilir?

Las Pinas ve Kobe arasında seyahat etmek uçuş ile mümkündür. Şu anda bu rota için mevcut olan tek seçenek bu.

Las Pinas ile Kobe arasındaki mesafe ne kadar?

Karadan seyahat ederken Las Pinas ile Kobe arasındaki mesafe 3401 km iken kuş uçuşu yaklaşık 3401 km'dir.

Las Pinas şehrinden Kobe şehrine gitmek ne kadar sürer?

Las Pinas ve Kobe arasında uçuş ile seyahat ederken, yaklaşık 5 saat harcamayı bekleyin.

Las Pinas şehrinden Kobe şehrine gitmenin maliyeti nedir?

Las Pinas - Kobe rotası için uçuş biletleri, yaklaşık USD 438.61 fiyatına mal olacak. En iyi fiyatı sağlamak için önceden bilet satın alın.

Las Pinas ve Kobe arasında günde kaç sefer var?

Las Pinas konumundan Kobe konumuna uçuşlar günde 4 kez gerçekleştirilir.

uçuş ile Las Pinas ve Kobe arasında seyahat etmek için faydalı ipuçları

Las Pinas şehrinden Kobe şehrine gitmek için seçiminiz tek bir ulaşım seçeneğiyle sınırlıdır ancak bu, seyahatinizi olabildiğince konforlu hale getiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Seyahatiniz sırasında hayal kırıklığı yaşamamak için basit ipuçlarımıza göz atın.

Uçuşlar

Uçak yolcuları için faydalı ipuçları:

  • Bazı havayollarının kayıtlı bagaj ağırlığı konusunda kısıtlamaları olabileceğini veya check-in, koltuk seçimi veya büyük bagajların taşınması için ekstra ödeme gerektirebileceğini unutmayın.
  • Havaalanlarına gidiş-dönüş için harcayacağınız süreyi, uçuşunuzdan önceki bekleme sürenizi, uluslararası bir uçuş olması durumunda gümrükten geçme ve kayıtlı bagajınızı teslim alma sürelerini hesaplamayı unutmayın.
  • Bazı durumlarda, tüm bu işlemler toplam seyahat sürenize en az 5 saat ekleyebilir.

Las Pinas ve Kobe arasında uçuş yapan havayolları

All Nippon Airways, Jetstar Asia, Philippine Airlines, Philippines AirAsia.

Kaç gezgin Las Pinas konumundan Kobe konumuna uçuş ile gitmeyi seçiyor?

859 yolcularımıza uçuş biletleri sattık. Bazıları bu sayfanın yukarısında seyahatleri hakkında yorum bıraktı. Hazırlanmak için gezginlerin yorumlarına göz atın. Her zaman en yararlı ve güvenilir bilgi kaynağıdırlar.

Las Pinas konumundan Kobe konumuna ulaşım

  • Uçuşlar
    $ 129.86
  • Trenler mevcut değil
  • Otobüsler mevcut değil
  • Feribotlar mevcut değil
  • Taksiler mevcut değil
  • Minibüsler mevcut değil

Las Pinas şehrinden Kobe şehrine transfer hakkında bilgiler

En ucuz Transfer$130
En hızlı Transfer4s
En erken Kalkış6:40 AM
En son Kalkış9:15 AM
Günlük Kalkışlar4
Mesafe3401 kilometre
Ulaşım ŞirketleriJetstar Asia, Philippines AirAsia