Ivanja Reka konumundan Tisno konumuna

Ivanja Reka konumundan Tisno konumuna

Ivanja Reka
Tisno
24 Eyl Per
+ Dönüş ekle
2 gezgin
Sizin için en iyi rotaları buluyoruz. Neredeyse hazır!
Sıralama ölçütü
Filtreler
Kalkış saati
Taşıma türü
Hareket istasyonu
Varış istasyonu
Rezervasyon Olanakları
Fiyat
Varış saati
Operatörler
 
 
 
 
 

Ivanja Reka'dan Tisno'ya nasıl gidilir?

Ivanja Reka ve Tisno arasında seyahat etmek taksi ile mümkündür. Şu anda bu rota için mevcut olan tek seçenek bu.

Ivanja Reka ile Tisno arasındaki mesafe ne kadar?

Karadan seyahat ederken Ivanja Reka ile Tisno arasındaki mesafe 166 km iken kuş uçuşu yaklaşık 166 km'dir.

Ivanja Reka şehrinden Tisno şehrine gitmek ne kadar sürer?

Ivanja Reka ve Tisno arasında taksi ile seyahat ederken, yaklaşık 4 saat harcamayı bekleyin.

Ivanja Reka şehrinden Tisno şehrine gitmenin maliyeti nedir?

Ivanja Reka - Tisno rotası için taksi biletleri, yaklaşık USD 587.52 fiyatına mal olacak. En iyi fiyatı sağlamak için önceden bilet satın alın.

Ivanja Reka ve Tisno arasında günde kaç sefer var?

Taksi her zaman cazip bir seçenektir çünkü günün istediğiniz bir saatinde sizi Ivanja Reka konumundan Tisno konumuna götürmek için bir taksi tutabilirsiniz.

taksi ile Ivanja Reka ve Tisno arasında seyahat etmek için faydalı ipuçları

Ivanja Reka şehrinden Tisno şehrine gitmek için seçiminiz tek bir ulaşım seçeneğiyle sınırlıdır ancak bu, seyahatinizi olabildiğince konforlu hale getiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Seyahatiniz sırasında hayal kırıklığı yaşamamak için basit ipuçlarımıza göz atın.

Taksi

Taksi yolcuları için faydalı ipuçları:

  • Seyahatiniz sırasında rota değişikliği yapmayı planlıyorsanız, fiyatı etkileyebileceğinden, sürücünüz veya servis sağlayıcınızla önceden görüşün.
  • Çocuğunuz için araba koltuğu gibi özel bir gereksiniminiz varsa, bunu işletmeci şirkete önceden bildirin.

Ivanja Reka ve Tisno arasında kiralama hizmeti sunan şirketler

Daytrip private transfer with English speaking driver.

Kaç gezgin Ivanja Reka konumundan Tisno konumuna taksi ile gitmeyi seçiyor?

573 yolcularımıza taksi biletleri sattık. Bazıları bu sayfanın yukarısında seyahatleri hakkında yorum bıraktı. Hazırlanmak için gezginlerin yorumlarına göz atın. Her zaman en yararlı ve güvenilir bilgi kaynağıdırlar.

Ivanja Reka konumundan Tisno konumuna ulaşım

  • Taksiler
    $ 412.36
  • Trenler mevcut değil
  • Otobüsler mevcut değil
  • Feribotlar mevcut değil
  • Uçuşlar mevcut değil
  • Minibüsler mevcut değil

Ivanja Reka şehrinden Tisno şehrine transfer hakkında bilgiler

En ucuz Transfer$413
En hızlı Transfer3s 19d
En erken Kalkış12:00 AM
En son Kalkış12:00 AM
Günlük Kalkışlar4
Mesafe166 kilometre
Ulaşım Şirketleri