Calama konumundan Los Andes konumuna

Calama konumundan Los Andes konumuna

Calama
Los Andes
11 Şub 2027
+ Dönüş ekle
2 gezgin
Sizin için en iyi rotaları buluyoruz. Neredeyse hazır!
Sıralama ölçütü
Filtreler
Kalkış saati
Taşıma türü
Hareket istasyonu
Varış istasyonu
Rezervasyon Olanakları
Fiyat
Varış saati
Operatörler
 
 
 
 
 

Calama'dan Los Andes'ya nasıl gidilir?

Calama ve Los Andes arasında seyahat etmek uçuş ile mümkündür. Şu anda bu rota için mevcut olan tek seçenek bu.

Calama ile Los Andes arasındaki mesafe ne kadar?

Karadan seyahat ederken Calama ile Los Andes arasındaki mesafe 1757 km iken kuş uçuşu yaklaşık 1757 km'dir.

Calama şehrinden Los Andes şehrine gitmek ne kadar sürer?

Calama ve Los Andes arasında uçuş ile seyahat ederken, yaklaşık 3 saat harcamayı bekleyin.

Calama şehrinden Los Andes şehrine gitmenin maliyeti nedir?

Calama - Los Andes rotası için uçuş biletleri, yaklaşık USD 200.38 fiyatına mal olacak. En iyi fiyatı sağlamak için önceden bilet satın alın.

Calama ve Los Andes arasında günde kaç sefer var?

Calama konumundan Los Andes konumuna uçuşlar günde 11 kez gerçekleştirilir.

uçuş ile Calama ve Los Andes arasında seyahat etmek için faydalı ipuçları

Calama şehrinden Los Andes şehrine gitmek için seçiminiz tek bir ulaşım seçeneğiyle sınırlıdır ancak bu, seyahatinizi olabildiğince konforlu hale getiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Seyahatiniz sırasında hayal kırıklığı yaşamamak için basit ipuçlarımıza göz atın.

Uçuşlar

Uçak yolcuları için faydalı ipuçları:

  • Bazı havayollarının kayıtlı bagaj ağırlığı konusunda kısıtlamaları olabileceğini veya check-in, koltuk seçimi veya büyük bagajların taşınması için ekstra ödeme gerektirebileceğini unutmayın.
  • Havaalanlarına gidiş-dönüş için harcayacağınız süreyi, uçuşunuzdan önceki bekleme sürenizi, uluslararası bir uçuş olması durumunda gümrükten geçme ve kayıtlı bagajınızı teslim alma sürelerini hesaplamayı unutmayın.
  • Bazı durumlarda, tüm bu işlemler toplam seyahat sürenize en az 5 saat ekleyebilir.

Calama ve Los Andes arasında uçuş yapan havayolları

JetSmart, LATAM Airlines Group, Sky Airline.

Kaç gezgin Calama konumundan Los Andes konumuna uçuş ile gitmeyi seçiyor?

528 yolcularımıza uçuş biletleri sattık. Bazıları bu sayfanın yukarısında seyahatleri hakkında yorum bıraktı. Hazırlanmak için gezginlerin yorumlarına göz atın. Her zaman en yararlı ve güvenilir bilgi kaynağıdırlar.

Calama konumundan Los Andes konumuna ulaşım

  • Uçuşlar
    $ 98.56
  • Trenler mevcut değil
  • Otobüsler mevcut değil
  • Feribotlar mevcut değil
  • Taksiler mevcut değil
  • Minibüsler mevcut değil

Calama şehrinden Los Andes şehrine transfer hakkında bilgiler

En ucuz Transfer$99
En hızlı Transfer2s 4d
En erken Kalkış6:41 午前
En son Kalkış11:30 午後
Günlük Kalkışlar11
Mesafe1757 kilometre
Ulaşım ŞirketleriJetSmart, LATAM Airlines Group, Sky Airline