Bangkok konumundan Koh Samui konumuna

Bangkok konumundan Koh Samui konumuna

Bangkok
Koh Samui
24 Eyl Per
+ Dönüş ekle
2 gezgin
Sizin için en iyi rotaları buluyoruz. Neredeyse hazır!
Sıralama ölçütü
Filtreler
Kalkış saati
Taşıma türü
Hareket istasyonu
Varış istasyonu
Rezervasyon Olanakları
Fiyat
Varış saati
Operatörler
 
 
 
 
 

Bangkok - Koh Samui Destinasyon Yorumları

MP
Mariusz P
Bus was ok, comfortable. Bus start 19.00 not 18.00 and not from Railway Station but Southern Bus Station and to Suratthani then Changing for another bus to the pier.
Bangkok - Koh Samui, Otobüs VIP Bus, Montanatip (Montanatip), 15 Eyl 2026
RD
Raymond D
Good flight and nice service
Bangkok - Koh Samui, Uçuş Ekonomi, Bangkok Airways (บางกอกแอร์เวย์ส), 13 Eyl 2026
ES
Emelie S
The train was uncomfortable but everything else was good
Bangkok - Koh Samui, Tren Class 3 Fan, Van2Travel Train, 12 Eyl 2026
NK
Naimat K
Its was comfortable and relaxing from bangkok till the surat thani port. Then they put us in cargo ship where i have to carry myself 4bags and lift them to the upper deck. That was a horrible part of the trip. Other then that bus and transfer was easy and comfortable.
Bangkok - Koh Samui, Otobüs VIP Bus, Montanatip (Montanatip), 12 Eyl 2026
AF
Andre F
Friendly staff Plus they gave us food for the trip
Bangkok - Koh Samui, Otobüs Lük Sınıf, TravelBusAsia, 11 Eyl 2026
HA
Hayat A
really comfortable bus and good breakfast before taking the ferry. Very well organised company
Bangkok - Koh Samui, Otobüs VIP Bus + Catamaran, Boonsiri High Speed Ferries (บุญศิริเรือเร็ว), 9 Eyl 2026
SR
Stef R
Got us from the pick up to the destination... Few changes - ie different ferry for some reason (slower cargo ferry) and pressured to pay 300B by some lady in Suret Thani telling us it was for the taxi to get to hotel. Which it was.... But felt we had no choice. Water and snack given as advertised. Stops for 45min half way for food / drinks if you want it.
Bangkok - Koh Samui, Otobüs Ekspres, Montanatip (Montanatip), 8 Eyl 2026
AM
Audrey M
Travel bus asia was perfect, the only problem was the guy behind who didn't want me to lower my seat because him didn't want to sleep so we didn't recline his seat... So I felt bad and worried and I didn't, maybe you should put a sign saying that we are allowed to recline...
Bangkok - Koh Samui, Otobüs Lük Sınıf, TravelBusAsia, 6 Eyl 2026
AC
Aye C
The overall trip was good. But i will say poor service as the receptionist from BKK office is very rude. She is very rude and treated the customer like a scammer. But she seems so sweet to white people. :)
Bangkok - Koh Samui, Otobüs Bus + Van + Ferry, Sapthaweephol Tour and Travel (ทรัพย์ทวีผลทัวร์แอนด์ทราเวล), 4 Eyl 2026
LT
Leonardo T
Everything was good, but I wasn't informed in advance about the stops in KO Tao and KO phangan, before arrival in Koh Samui.
Bangkok - Koh Samui, Otobüs VIP Bus + Catamaran, Boonsiri High Speed Ferries (บุญศิริเรือเร็ว), 29 Ağu 2026
4.4
2760 müşteri yorumları
5
55%
4
26%
3
13%
2
6%
1
0%

'dan 'ye Tarife

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Taxi
BangkokTaxi24
VIP Van 9pax
Any time
+13h
$563,91
Flight
Scoot
Ekonomi
00:25
07:50
$306,23
Flight
HK Express
Ekonomi
00:55
18:35
$376,76
Flight
Greater Bay Airlines
Ekonomi
01:30
18:35
$778,76
Flight
Hong Kong Airlines
Ekonomi
02:00
18:35
$499,77
Flight
Hong Kong Airlines
Ekonomi
03:05
18:35
$441,56
Flight
Bangkok Airways
Ekonomi
05:15
06:45
$100,15
  4.7
Flight
Bangkok Airways
Ekonomi
05:45
07:20
$119,70
  4.7
Flight
Bangkok Airways
Ekonomi
06:05
07:35
$119,70
  4.7
Flight
Bangkok Airways
Ekonomi
06:30
07:35
$100,15
  4.7
Flight
Thai Vietjet
Ekonomi
06:50
11:55
$177,13
Flight
Bangkok Airways
Ekonomi
07:10
08:15
$73,08
  4.7
Flight
Bangkok Airways
Ekonomi
07:30
09:05
$86,62
  4.7
Flight
Bangkok Airways
Ekonomi
07:50
14:30
$293,40
Flight
Bangkok Airways
Ekonomi
08:10
09:20
$73,08
  4.7
Flight
Scoot
Ekonomi
08:30
11:10
$305,08
Flight
Bangkok Airways
Ekonomi
08:55
10:05
$165,11
  4.7
Flight
Bangkok Airways
Ekonomi
09:15
10:45
$86,62
  4.7
Flight
Thai Airways
Ekonomi
09:40
13:50
$225,94
  5.0
Flight
Bangkok Airways
Ekonomi
10:00
11:05
$165,11
  4.7

Bangkok şehrinden Koh Samui şehrine nasıl gidilir?

Bangkok ve Koh Samui arasında seyahat etmek Uçuş, otobüs, feribot, tren, minibüs ve taksi ile mümkündür. Uçuş bu rotada en hızlı seyahati garanti eder. Otobüs+feribot+tren en yavaş seçenektir.

Taksi ile giderseniz, en pahalı bilet size USD 680.40 tutarına mal olacak; bütçe dostu olmasını sağlamak için otobüs+feribot seçin, bu size sadece USD 35.27 tutarına mal olur.

Bangkok şehrinden Koh Samui şehrine gitmek ne kadar sürer?

Seçtiğiniz ulaşım aracına bağlı olarak, Bangkok ile Koh Samui arasında yolculuk yapmak 2 ile 20 saat arasında bir sürede gidebilir.

Uçuş, Bangkok ve Koh Samui arasında seyahat etmenin en hızlı yoludur. Uçuş sizi 1s 5d içinde hedefinize ulaştıracak. Otobüs+feribot+tren çok daha yavaş bir hizmet verir ve Koh Samui konumuna ulaşması yaklaşık 19s 25d sürer.

Bangkok şehrinden Koh Samui şehrine gitmenin maliyeti nedir?

Bangkok ve Koh Samui arasında seyahat etmek, bir Jarinthon Tour, Limo Bus Airport Express otobüs+feribot seçerseniz USD 35.27 kadar ucuz ve TravelBusAsia Taksi bileti alırsanız USD 680.40 kadar pahalı olabilir.

Bu rota için mevcut olan her bir ulaşım aracıyla seyahat ederken ne kadar ödemeyi bekleyebileceğinizin listesi aşağıdadır.

Bangkok ve Koh Samui arasında günde kaç sefer var?

  • Bangkok konumundan Koh Samui konumuna 24 07:10 Suvarnabhumi Airport başlar 20:05 Suvarnabhumi Airport kadardır.

    • Uçuş+Feribot+Minibüs ile seferler Bangkok ve Koh Samui arasında Suvarnabhumi Airport durağından 09:40 saatinden itibaren başlar Suvarnabhumi Airport durağına 17:05 saatine kadar devam eder.
    • Feribot+Minibüs ile seferler Bangkok ve Koh Samui arasında Suvarnabhumi Airport Floor 4 Gate 5 durağından 17:00 saatinden itibaren başlar Suvarnabhumi Airport Floor 4 Gate 5 durağına 17:00 saatine kadar devam eder.
    • Otobüs+Feribot ile seferler Bangkok ve Koh Samui arasında Suvarnabhumi Airport durağından 15:00 saatinden itibaren başlar Suvarnabhumi Airport Bangkok durağına 20:00 saatine kadar devam eder.
    • Uçuş+Otobüs+Feribot ile seferler Bangkok ve Koh Samui arasında Suvarnabhumi Airport durağından 13:15 saatinden itibaren başlar Suvarnabhumi Airport durağına 13:15 saatine kadar devam eder.
    • Bangkok konumundan Koh Samui konumuna 14 00:00 Suvarnabhumi Airport başlar 00:00 Suvarnabhumi Airport kadardır.

    Bangkok - Koh Samui arası otobüs, tren, uçuş ve feribot tarifesi için yukarıyı kontrol edin.

    Rotama en uygun ulaşım şekli #nedir? ##Uçuşlar
    Uçmak Bangkok ile Koh Samui arasında seyahat etmenin en hızlı ve genellikle en pahalı yolu, ancak biraz şansla USD 161.87 kadar düşük bir fiyata çok iyi fırsatlar elde edebilirsiniz.

Hatırlanması gerekenler: Bazı havayollarının kayıtlı bagaj ağırlığı konusunda kısıtlamaları olabileceğini veya check-in, koltuk seçimi veya büyük bagajların taşınması için ekstra ödeme yapılmasını gerektirebileceğini unutmayın.

Bir uçuşu tercih ediyorsanız, havalimanlarına gidip gelmek için harcayacağınız süreyi ve uçuşunuzdan önceki bekleme süresini, uluslararası bir uçuş olması durumunda göçmenlikten geçme ve kayıtlı bagajınızı teslim alma süresini hesaplayın.

Bazı durumlarda, tüm bu prosedürler toplam seyahat sürenize en az 5 saat ekleyebilir.

Bangkok ve Koh Samui arasında uçan havayolları

Bangkok Airways (บางกอกแอร์เวย์ส)

Otobüs

Bangkok şehrinden Koh Samui şehrine karayoluyla seyahat etmek kaçınılmaz olarak daha uzun sürecektir, ancak çoğu durumda otobüsü seçerseniz en ucuz seçenektir.

Hatırlanması gerekenler: Daha konforlu bir yolculuk için, mümkün olan her yerde daha yüksek sınıf bir otobüsü tercih edin. Bu otobüsler genellikle yumuşak yatar koltuklara sahiptir ve klima ve araç içi tuvaletlerle donatılmıştır.

Genellikle bilet fiyatınıza su, atıştırmalıklar veya hafif bir öğle yemeği eklerler ve yolda tuvalet molaları verirler.

Bangkok ve Koh Samui güzergahı arasında otobüs işleten şirketler

Asia Holiday Travel, Bangkok Booking Center, Lampoo Ocean Travel, Tour with Thai (ที ดับบลิว ที ทัวร์วิทไทย)

Taksi

Bazı gezginler, esnek kalkış saatleri, ihtiyacınız olan arabanın boyutunu seçme olanağı ve sorunsuz kapıdan kapıya hizmet sayesinde taksiyi kara taşımacılığının en uygun şekli olarak görüyor.

Hatırlanması gerekenler: Seyahatiniz sırasında sapmalar yapmayı planlıyorsanız, fiyatı etkileyebileceği için bunu sürücünüz veya servis sağlayıcınızla önceden görüşün.

Bangkok ve Koh Samui arasında kiralama hizmeti sunan şirketler

Glassflower, Kanokwan Travel (บริษัท กนกวรรณ ทราเวล จำกัด), Khamkhun Tour And Travel (ค้ำคูณ ทัวร์ แอนด์ ทราเวล), Than Car Service (ธาน คาร์ เซอร์วิส), TravelBusAsia

Feribot

Feribot, özellikle deniz tutmasına yatkınsanız yorucu bir deneyim olabilir ve genellikle mevcut en ucuz seçenek değildir, ancak neredeyse her zaman çok güzel bir yolculuk sağlar.

Hatırlanması gerekenler: Dalgalı deniz nedeniyle feribot seferleri iptal olabilir.

Bangkok ve Koh Samui arasında feribot seferleri işleten şirketler

Lomprayah (ลมพระยา)

Minibüsler

Bir ve aynı il veya komşu iller veya eyaletler içinde karadan seyahat etmeniz gerekiyorsa minibüsler harika bir alternatiftir - veya çoğu durumda - tek seçeneğinizdir. Minibüsler, Bangkok ve Koh Samui arasındaki yolları da kullanıyor.

Hatırlanması gerekenler: Büyük bagajla minibüsle seyahat ederken bavulunuz veya sırt çantanız için ayrı bir koltuk satın almak iyi bir fikirdir. Bir minibüste geniş bir bagaj bölmesi olmasını beklemeyin - aslında hiç yoktur ve ne yazık ki yolcu arkadaşlarınız ayaklarının altına sıkışmış bagajınızı takdir etmeyeceklerdir.

Bangkok ve Koh Samui arasında minibüs işleten şirketler

Boonsiri High Speed Ferries (บุญศิริเรือเร็ว)

Bangkok şehrinden Koh Samui şehrine gitmek için en popüler ulaşım hangisi?

Uçuş makul fiyatları ve konforu nedeniyle en popüler seçenek olmaya devam ederken, günün her saati bir ulaşım aracı seçeneği vardır.

Bu rota için bilet alan 1000 yolcu arasından

  • 16% uçakla gitmeye karar verdi
    • 12% Uçuş+Feribot seçti
    • 12% feribotta seyahat etti
    • 11% Feribot+Tren+Minibüs seçti
    • 10% taksi tuttu
    • 9% Otobüs+Feribot seçti
    • 5% Feribot+Tren seçti
    • 4% Uçuş+Otobüs+Feribot seçti
    • 4% Uçuş+Otobüs+Minibüs seçti
    • 3% Otobüs+Feribot+Minibüs seçti
    • 3% Otobüs+Minibüs seçti
    • 3% Minibüs+Feribot seçti
    • 2% otobüsü tercih etti
    • 2% minibüsü seçti
    • 1% Diğer

Bangkok şehrinden Koh Samui şehrine transfer hakkında bilgiler

En ucuz Transfer$17
En hızlı Transfer1s 5d
En erken Kalkış5:00 오전
En son Kalkış10:50 오후
Günlük Kalkışlar53
Mesafe789 kilometre
Ulaşım ŞirketleriAsia Holiday Travel, Bangkok Airways, Bangkok Booking Center, Boonsiri High Speed Ferries, Glassflower, Jarinthon Tour, Kanokwan Travel, Khamkhun Tour And Travel, Lampoo Ocean Travel, Limo Bus Airport Express, Lomprayah, Montanatip, Nok Air, Phantip 1970, PL Travel, Raja Ferry, Sapthaweephol Tour and Travel, Seatran Discovery, Seatran Ferry, Thai AirAsia, Thai AirAsia, Thai Lion Air, Thai Railways, Thai Vietjet, Than Car Service, The Nine Travel, Tour with Thai, TravelBusAsia, Van2Travel, Van2Travel Train