Subotica till belgrad

Subotica till belgrad

Subotica
belgrad
ons 30 sep.
+ Lägg till returresa
2 resenärer
Hittar de bästa rutterna till dig – nästan klar!
Sortera på
Filter
Avgångstid
Typ av transport
Avresestation
Ankomststation
Bokningsmöjligheter
Pris
Ankomsttid
Driftföretag
 
 
 
 
 

Subotica till belgrad destinations-omdömen

A
Anonymous
Subotica to Belgrade. Air-conditioning worked fine and bus ran perfectly to schedule. Bus was adequate. The driver wanted money to put our bags in the hold but as we didnt have any local currency he waved us through.
Från Subotica till belgrad, Buss Standard med AC, Auto Kodeks, 27 juli 2025
A
Anonymous
Excellent, punctual service. Everything went perfectly on this journey.
Från Subotica till belgrad, Buss Standard med AC, Nis Ekspres, 6 dec. 2023
A
Anonymous
Thanks for the comforatble ride and accepting my bike. I am very grateful that the driver accepted by bike being stored in the luggage space. The ride was very relaxing and comfortable.
Från Subotica till belgrad, Buss Standard med AC, Nis Ekspres, 13 juli 2023
4.5
12 kundomdömen
5
59%
4
33%
3
8%
2
0%
1
0%

Subotica till belgrad tidtabell

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
Nis Ekspres
Standard med AC
04:30
07:25
17,60 US$
  4.5
Bus
Nis Ekspres
Standard med AC
04:30
07:25
16,64 US$
Bus
Nis Ekspres
Standard med AC
08:40
11:35
17,60 US$
  4.5
Bus
Nis Ekspres
Standard med AC
08:40
11:35
16,64 US$
Bus
Auto Kodeks
Standard med AC
11:15
14:05
17,50 US$
Bus
Auto Kodeks
Standard med AC
11:15
14:05
15,74 US$
Bus
Nis Ekspres
Standard med AC
13:00
16:00
17,60 US$
  4.5
Bus
Nis Ekspres
Standard med AC
13:00
16:00
16,64 US$
Bus
Nis Ekspres
Standard med AC
17:00
19:50
17,60 US$
  4.5
Bus
Nis Ekspres
Standard med AC
17:00
19:50
16,64 US$
Bus
Nis Ekspres
Standard med AC
19:00
21:50
17,60 US$
  4.5
Bus
Nis Ekspres
Standard med AC
19:00
21:50
16,64 US$
Bus
Nis Ekspres
Standard med AC
21:30
00:30
17,60 US$
  4.5
Bus
Nis Ekspres
Standard med AC
21:30
00:30
16,64 US$
Bus
Nis Ekspres
Standard med AC
22:30
01:19
16,64 US$

Att ta sig från Subotica till belgrad

Det är möjligt att resa mellan Subotica och belgrad med buss. För närvarande är detta det enda tillgängliga alternativet för den här rutten.

Hur långt är det från Subotica till belgrad?

Reser man landvägen blir sträckan mellan Subotica och belgrad, 142 km, medan den är 142 km fågelvägen.

Hur lång tid tar det att ta sig från Subotica till belgrad?

Reser du med buss mellan Subotica och belgrad, kan du förvänta dig att det tar 3 timmar.

Hur mycket kostar det att ta sig från Subotica till belgrad?

Biljetter med buss för rutten Subotica - belgrad kostar dig runt USD 18.83. Köp biljetterna i förväg för att försäkra dig om att få bästa pris.

Hur många turer går det från Subotica till belgrad varje dag?

Bussar från Subotica till belgrad avgår 1 gånger om dagen.

Användbara tips för den som reser mellan Subotica och belgrad med buss

För att ta sig från Subotica till belgrad finns bara ett transportmedel att välja på, men det betyder inte att man inte kan göra resan så komfortabel som möjligt. Se våra enkla tips för att undvika besvikelser under resan. ##Buss

Användbara tips för den som reser med buss.

  • Välj om möjligt en buss i en bättre kategori för att resa mer bekvämt. Dessa bussar har vanligtvis fällbara säten och är utrustade med luftkonditionering och toaletter ombord.
  • Vatten, snacks eller en lätt lunch kan ingå i biljettpriset.
  • Inte alla bussar har toaletter ombord, men oroa dig inte - de stannar till för toalettbesök längs vägen.

Bolag som anordnar bussresor mellan Subotica och belgrad Auto Kodeks.

Hur många resenärer väljer att ta sig från Subotica till belgrad med buss?

Vi har sålt biljetter med buss till 586 passagerare. Vissa av dem har lämnat omdömen om sin resa på den här sidan. Förbered dig genom att se resenärernas omdömen. De är alltid den mest användbara och pålitliga källan till information.

Transport från Subotica till belgrad

  • Bussar
    $ 18.83
  • Tåg är inte tillgänglig
  • Färjor är inte tillgänglig
  • Flyg är inte tillgänglig
  • Taxi är inte tillgänglig
  • Minibussar är inte tillgänglig

Fakta om transport från Subotica till belgrad

Billigaste Transport19 US$
Snabbaste Transport2t. 50m
Tidigaste Avgång11:15 AM
Senaste Avgången11:15 AM
Avgångar per dag1
Avstånd142 kilometer
TransportföretagAuto Kodeks