Bryssel till Santander

Bryssel till Santander

Bryssel
Santander
fre 25 sep.
+ Lägg till returresa
2 resenärer
Hittar de bästa rutterna till dig – nästan klar!
Sortera på
Filter
Avgångstid
Typ av transport
Avresestation
Ankomststation
Bokningsmöjligheter
Pris
Ankomsttid
Driftföretag
 
 
 
 
 

Bryssel till Santander tidtabell

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Flight
Iberia
Ekonomi
07:05
09:30
305,08 US$
Flight
Iberia
Ekonomi
15:30
09:30
305,08 US$
Flight
Iberia
Ekonomi
19:40
09:30
296,48 US$

Att ta sig från Bryssel till Santander

Det är möjligt att resa mellan Bryssel och Santander med buss. För närvarande är detta det enda tillgängliga alternativet för den här rutten.

Hur långt är det från Bryssel till Santander?

Reser man landvägen blir sträckan mellan Bryssel och Santander, 933 km, medan den är 933 km fågelvägen.

Hur lång tid tar det att ta sig från Bryssel till Santander?

Reser du med buss mellan Bryssel och Santander, kan du förvänta dig att det tar 24 timmar.

Hur mycket kostar det att ta sig från Bryssel till Santander?

Biljetter med buss för rutten Bryssel - Santander kostar dig runt USD 75.66. Köp biljetterna i förväg för att försäkra dig om att få bästa pris.

Hur många turer går det från Bryssel till Santander varje dag?

  • 2 med Buss från Bryssel till Santander från 10:05 Brussels South Avenue Fonsny fram till 15:10 Brussels South Gare du Midi

Användbara tips för den som reser mellan Bryssel och Santander med buss

För att ta sig från Bryssel till Santander finns bara ett transportmedel att välja på, men det betyder inte att man inte kan göra resan så komfortabel som möjligt. Se våra enkla tips för att undvika besvikelser under resan.

Hur många resenärer väljer att ta sig från Bryssel till Santander med buss?

Vi har sålt biljetter med buss till 562 passagerare. Vissa av dem har lämnat omdömen om sin resa på den här sidan. Förbered dig genom att se resenärernas omdömen. De är alltid den mest användbara och pålitliga källan till information.

Transport från Bryssel till Santander

  • Tåg är inte tillgänglig
  • Bussar är inte tillgänglig
  • Färjor är inte tillgänglig
  • Flyg är inte tillgänglig
  • Taxi är inte tillgänglig
  • Minibussar är inte tillgänglig