Z Surat Thani Miasto do Perlis

Z Surat Thani Miasto do Perlis

Surat Thani Miasto
Perlis
czw., 24 wrz
+ Dodaj powrót
2 podróżni
Szukamy dla Ciebie najlepszych tras. Są one prawie gotowe!
Sortuj po
Filtry
Czas odjazdu
Rodzaj transportu
Stacja odjazdu
Stacja docelowa
Możliwości rezerwacji
Cena
Czas przyjazdu
Operatorzy
 
 
 
 
 

Jak dostać się z Surat Thani Miasto do Perlis

Podróż z Surat Thani Miasto do Perlis jest możliwa dzięki taksówka. W tej chwili jest to jedyna dostępna opcja dla tej trasy.

Jak daleko jest z Surat Thani Miasto do Perlis?

Podróżując drogą lądową, odległość między Surat Thani Miasto a Perlis wynosi 275 km, podczas gdy w linii prostej jest to około 275 km.

Ile czasu zajmuje dostanie się z Surat Thani Miasto do Perlis?

Podróż taksówka pomiędzy Surat Thani Miasto a Perlis, powinna zająć około 6 godz.

Ile kosztuje podróż z Surat Thani Miasto do Perlis?

Bilety taksówka Surat Thani Miasto - Perlis będą kosztować Cię około USD 264.66. Aby zapewnić sobie najlepszą cenę, kup bilety z wyprzedzeniem.

Ile kursów dziennie odbywa się pomiędzy Surat Thani Miasto a Perlis?

Taksówka jest zawsze atrakcyjną opcją, ponieważ możesz zarezerwować taksówkę, która zabierze Cię z Surat Thani Miasto do Perlis o każdej porze dnia.

Przydatne wskazówki dotyczące podróżowania między Surat Thani Miasto a Perlis taksówka

Aby dostać się z Surat Thani Miasto do Perlis, Twój wybór jest ograniczony do jednej opcji transportu, ale nie oznacza to, że nie możesz zapewnić sobie jak największego komfortu podczas podróży. Sprawdź nasze proste wskazówki, aby uniknąć rozczarowania drogą.

Taksówka

Praktyczne rady, dla podróżujących taksówkami:

  • Jeśli planujesz korzystać z objazdów podczas podróży, przedyskutuj to z kierowcą lub usługodawcą, ponieważ może to wpłynąć na cenę.
  • Jeśli masz specjalne wymagania, takie jak fotelik samochodowy dla swojego dziecka, poinformuj o tym z wyprzedzeniem firmę świadczącą usługi transportowe.

Firmy oferujące czartery pomiędzy Surat Thani Miasto i Perlis

BangkokTaxi24.

Ilu podróżnych wybrało podróż z Surat Thani Miasto do Perlis taksówka?

Sprzedaliśmy naszym pasażerom 533 bilety taksówka. Niektórzy z nich zostawili opinie na temat swojej podróży na naszej stronie. Sprawdź recenzje podróżnych, aby się przygotować. Są one zawsze najbardziej użytecznym i niezawodnym źródłem informacji.

Transport z Surat Thani Miasto do Perlis

  • Taksówki
    $ 264.66
  • Pociągi jest niedostępny
  • Autobusy jest niedostępny
  • Promy jest niedostępny
  • Loty jest niedostępny
  • Minivany jest niedostępny

Co musisz wiedzieć o podróży z Surat Thani Miasto do Perlis

Najtańszy środek transportu265 USD
Najszybszy środek transportu5godz. i 30m
Najwcześniejsza podróż12:00 AM
Ostatnia podróż12:00 AM
Odjazdy/wyloty w ciągu dnia1
Odległość275 km
Firmy transportoweBangkokTaxi24