Z Richards Bay do Midrand

Z Richards Bay do Midrand

Richards Bay
Midrand
sob., 26 wrz
+ Dodaj powrót
2 podróżni
Szukamy dla Ciebie najlepszych tras. Są one prawie gotowe!
Sortuj po
Filtry
Czas odjazdu
Rodzaj transportu
Stacja odjazdu
Stacja docelowa
Możliwości rezerwacji
Cena
Czas przyjazdu
Operatorzy
 
 
 
 
 

– Midrand: rozkład jazdy

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
Intercape
Luksus
19:00
06:50
20,94 USD

Jak dostać się z Richards Bay do Midrand

Podróż z Richards Bay do Midrand jest możliwa dzięki autobus. W tej chwili jest to jedyna dostępna opcja dla tej trasy.

Jak daleko jest z Richards Bay do Midrand?

Podróżując drogą lądową, odległość między Richards Bay a Midrand wynosi 592 km, podczas gdy w linii prostej jest to około 592 km.

Ile czasu zajmuje dostanie się z Richards Bay do Midrand?

Podróż autobus pomiędzy Richards Bay a Midrand, powinna zająć około 12 godz.

Ile kosztuje podróż z Richards Bay do Midrand?

Bilety autobus Richards Bay - Midrand będą kosztować Cię około USD 25.74. Aby zapewnić sobie najlepszą cenę, kup bilety z wyprzedzeniem.

Ile kursów dziennie odbywa się pomiędzy Richards Bay a Midrand?

Autobusy z Richards Bay do Midrand kursują 1 razy dziennie.

Przydatne wskazówki dotyczące podróżowania między Richards Bay a Midrand autobus

Aby dostać się z Richards Bay do Midrand, Twój wybór jest ograniczony do jednej opcji transportu, ale nie oznacza to, że nie możesz zapewnić sobie jak największego komfortu podczas podróży. Sprawdź nasze proste wskazówki, aby uniknąć rozczarowania drogą.

Autobus

Przydatne wskazówki dla podróżujących autobusem:

  • Aby zachować komfort jazdy wybierz autobus wyższej klasy, jeśli to możliwe. Autobusy te mają zwykle miękkie rozkładane siedzenia i są wyposażone w klimatyzację i pokładowe toalety.
  • Woda, przekąski lub lekki lunch mogą być wliczone w cenę biletu.
  • Nie wszystkie autobusy mają toalety na pokładzie, ale nie ma co się bać – po drodze zatrzymują się, można więc skorzystać z WC.

    Firmy obsługujące linie autobusowe między Richards Bay a Midrand

    Intercape.

Ilu podróżnych wybrało podróż z Richards Bay do Midrand autobus?

Sprzedaliśmy naszym pasażerom 591 bilety autobus. Niektórzy z nich zostawili opinie na temat swojej podróży na naszej stronie. Sprawdź recenzje podróżnych, aby się przygotować. Są one zawsze najbardziej użytecznym i niezawodnym źródłem informacji.

Transport z Richards Bay do Midrand

  • Autobusy
    $ 25.74
  • Pociągi jest niedostępny
  • Promy jest niedostępny
  • Loty jest niedostępny
  • Taksówki jest niedostępny
  • Minivany jest niedostępny

Co musisz wiedzieć o podróży z Richards Bay do Midrand

Najtańszy środek transportu26 USD
Najszybszy środek transportu11godz. i 50m
Najwcześniejsza podróż7:00 PM
Ostatnia podróż7:00 PM
Odjazdy/wyloty w ciągu dnia1
Odległość592 km
Firmy transportoweIntercape