Z Eforie Nord do Vaslui

Z Eforie Nord do Vaslui

Eforie Nord
Vaslui
niedz., 27 wrz
+ Dodaj powrót
2 podróżni
Szukamy dla Ciebie najlepszych tras. Są one prawie gotowe!
Sortuj po
Filtry
Czas odjazdu
Rodzaj transportu
Stacja odjazdu
Stacja docelowa
Możliwości rezerwacji
Cena
Czas przyjazdu
Operatorzy
 
 
 
 
 

Eforie Nord – : rozkład jazdy

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Train
Romanian Railways
2 klasa
18:41
04:22
41,12 USD
Train
Romanian Railways
Pojedyncza z możliwością spania
21:40
05:15
94,21 USD
Train
Romanian Railways
1 klasa
21:40
05:15
43,81 USD
Train
Romanian Railways
2 klasa
21:40
05:15
28,49 USD
Train
Romanian Railways
6 kuszetek
21:40
05:15
40,47 USD
Train
Romanian Railways
Miejsca do spania 2
21:40
05:15
70,04 USD
Train
Romanian Railways
2 klasa
22:50
09:16
42,73 USD

Jak dostać się z Eforie Nord do Vaslui

Podróż z Eforie Nord do Vaslui jest możliwa dzięki pociąg. W tej chwili jest to jedyna dostępna opcja dla tej trasy.

Jak daleko jest z Eforie Nord do Vaslui?

Podróżując drogą lądową, odległość między Eforie Nord a Vaslui wynosi 380 km, podczas gdy w linii prostej jest to około 380 km.

Ile czasu zajmuje dostanie się z Eforie Nord do Vaslui?

Podróż pociąg pomiędzy Eforie Nord a Vaslui, powinna zająć około 10 godz.

Ile kosztuje podróż z Eforie Nord do Vaslui?

Bilety pociąg Eforie Nord - Vaslui będą kosztować Cię około USD 101.79. Aby zapewnić sobie najlepszą cenę, kup bilety z wyprzedzeniem.

Ile kursów dziennie odbywa się pomiędzy Eforie Nord a Vaslui?

Pociągi zawsze jeżdżą zgodnie z rozkładem - odbywa się 6 kursów dziennie.

Przydatne wskazówki dotyczące podróżowania między Eforie Nord a Vaslui pociąg

Aby dostać się z Eforie Nord do Vaslui, Twój wybór jest ograniczony do jednej opcji transportu, ale nie oznacza to, że nie możesz zapewnić sobie jak największego komfortu podczas podróży. Sprawdź nasze proste wskazówki, aby uniknąć rozczarowania drogą.

Pociąg

Wskazówki przydatne dla podróżujących koleją:

  • Należy pamiętać, że istnieją wagony klimatyzowane i wyposażone tylko w wentylator; prywatne przedziały dla 2 lub 4 osób; twarde i miękkie siedzenia.
  • Chociaż wyższa klasa zapewnia bardziej płynną podróż, często klimatyzowane lub wyposażone w wentylatory kabiny sypialne drugiej klasy są dobrą alternatywą, jeśli chcesz zaoszczędzić.
  • Rezerwuj bilety kolejowe z wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli potrzebujesz kuszetki umieszczonej niżej.

Ilu podróżnych wybrało podróż z Eforie Nord do Vaslui pociąg?

Sprzedaliśmy naszym pasażerom 510 bilety pociąg. Niektórzy z nich zostawili opinie na temat swojej podróży na naszej stronie. Sprawdź recenzje podróżnych, aby się przygotować. Są one zawsze najbardziej użytecznym i niezawodnym źródłem informacji.

Transport z Eforie Nord do Vaslui

  • Pociągi
    $ 29.14
  • Autobusy jest niedostępny
  • Promy jest niedostępny
  • Loty jest niedostępny
  • Taksówki jest niedostępny
  • Minivany jest niedostępny

Co musisz wiedzieć o podróży z Eforie Nord do Vaslui

Najtańszy środek transportu30 USD
Najszybszy środek transportu7godz. i 35m
Najwcześniejsza podróż6:41 PM
Ostatnia podróż9:40 PM
Odjazdy/wyloty w ciągu dnia6
Odległość380 km
Firmy transportowe