Zurich ke Chicago

Zurich ke Chicago

Zurich
Chicago
Sab, 26 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Zurich ke Chicago Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Flight
TAP Portugal
Ekonomi
06:00
19:50
USD 450.50
Flight
TAP Portugal
Ekonomi
06:20
23:40
USD 803.94
Flight
LOT Polish Airlines
Ekonomi
06:50
22:10
USD 972.05
Flight
United Airlines
Ekonomi
07:15
21:05
USD 2,140.54
Flight
Turkish Airlines
Ekonomi
07:40
05:00
USD 1,066.43
Flight
United Airlines
Ekonomi
08:15
21:55
USD 2,148.74
Flight
KLM
Ekonomi
09:20
21:40
USD 1,716.04
Flight
TAP Portugal
Ekonomi
09:45
23:30
USD 1,799.04
Flight
United Airlines
Ekonomi
10:10
00:05
USD 2,124.54
Flight
United Airlines
Ekonomi
10:30
23:55
USD 2,093.84
Flight
Finnair
Ekonomi
10:50
00:50
USD 1,841.54
Flight
Aer Lingus
Ekonomi
11:15
02:00
USD 990.24
Flight
Iberia
Ekonomi
11:40
01:50
USD 1,782.04
Flight
United Airlines
Ekonomi
12:05
23:55
USD 2,074.00
Flight
LOT Polish Airlines
Ekonomi
12:25
21:55
USD 1,553.34
Flight
Alitalia
Ekonomi
12:45
20:10
USD 1,940.84
Flight
United Airlines
Ekonomi
13:05
22:55
USD 2,114.34
Flight
United Airlines
Ekonomi
13:25
02:30
USD 2,001.04
Flight
TAP Portugal
Ekonomi
13:50
19:50
USD 431.06
Flight
KLM
Ekonomi
14:20
21:10
USD 1,570.54

Bagaimana untuk pergi dari Zurich ke Chicago

Membuat perjalanan antara Zurich dan Chicago adalah boleh dengan penerbangan. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Zurich dari Chicago?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Zurich dan Chicago adalah 8430 km manakala ia adalah kira-kira 8430 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Zurich ke Chicago?

Membuat perjalanan dengan penerbangan antara Zurich dan Chicago, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 39 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Zurich ke Chicago?

penerbangan tiket untuk perjalanan Zurich - Chicago akan menelan belanja kira-kira USD 1,740.15. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Zurich dan Chicago ?

Penerbangan dari Zurich ke Chicago beroperasi 6 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Zurich dan Chicago dengan penerbangan

Untuk pergi dari Zurich ke Chicago pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Penerbangan
Tip berguna untuk pengembara udara:

  • Ketahui bahawa sesetengah syarikat penerbangan mungkin mempunyai had berat bagasi yang didaftar masuk atau memerlukan anda membayar lebih untuk daftar masuk, pilih tempat duduk atau pengangkutan untuk bagasi yang terlalu besar.
  • Jangan lupa untuk mengira masa yang akan anda luangkan untuk pergi ke dan dari lapangan terbang dan masa menunggu sebelum penerbangan anda, melepasi imigresen sekiranya ia adalah penerbangan antarabangsa dan mendapatkan semula bagasi yang didaftar masuk.
  • Dalam sesetengah kes, semua prosedur ini boleh menambah tidak kurang dari 5 jam kepada jumlah masa perjalanan anda.

Syarikat penerbangan yang terbang dari Zurich dan Chicago

TAP Portugal, United Airlines.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Zurich ke Chicago dengan penerbangan?

Kami telah menjual penerbangan tiket kepada 551 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Zurich ke Chicago

  • Kereta Api tidak tersedia
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia