Bengal Barat ke Bilaspur Chhattisgarh

Bengal Barat ke Bilaspur Chhattisgarh

Bengal Barat
Bilaspur Chhattisgarh
Rab, 30 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Bengal Barat ke Bilaspur Chhattisgarh Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Taxi
TaxiBazaar
SUV 6pax
Any time
+11h 59m
USD 375.35
Taxi
TaxiBazaar
Hatchback 4pax
Any time
+11h 59m
USD 317.65
Taxi
TaxiBazaar
Sedan
Any time
+11h 59m
USD 318.74

Bagaimana untuk pergi dari Bengal Barat ke Bilaspur Chhattisgarh

Membuat perjalanan antara Bengal Barat dan Bilaspur Chhattisgarh adalah boleh dengan kereta api. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Bengal Barat dari Bilaspur Chhattisgarh?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Bengal Barat dan Bilaspur Chhattisgarh adalah 459 km manakala ia adalah kira-kira 459 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Bengal Barat ke Bilaspur Chhattisgarh?

Membuat perjalanan dengan kereta api antara Bengal Barat dan Bilaspur Chhattisgarh, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 14 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Bengal Barat ke Bilaspur Chhattisgarh?

kereta api tiket untuk perjalanan Bengal Barat - Bilaspur Chhattisgarh akan menelan belanja kira-kira USD 22.18. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Bengal Barat dan Bilaspur Chhattisgarh ?

Kereta api sentiasa mengikut jadual tetap - terdapat 6 pelepasan sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Bengal Barat dan Bilaspur Chhattisgarh dengan kereta api

Untuk pergi dari Bengal Barat ke Bilaspur Chhattisgarh pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Kereta Api

Tip berguna untuk pengembara kereta api:

  • Ketahui bahawa terdapat koc berhawa dingin atau kipas sahaja; kompartmen peribadi untuk 2 atau 4; kerusi keras dan kerusi lembut.
  • Walaupun semakin tinggi kelas anda, semakin selesa perjalanan anda, selalunya kelas kedua tempat tidur berhawa dingin atau kipas sahaja adalah alternatif penjimatan wang yang bagus.
  • Tempah tiket kereta api terlebih awal, terutamanya jika anda mahukan tempat tidur bawah.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Bengal Barat ke Bilaspur Chhattisgarh dengan kereta api?

Kami telah menjual kereta api tiket kepada 571 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Bengal Barat ke Bilaspur Chhattisgarh

  • Kereta Api
    $ 6.87
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Bengal Barat ke Bilaspur Chhattisgarh

Pengangkutan TermurahUSD 7
Pengangkutan Terpantas9j 10m
Perlepasan Terawal5:45 AM
Perlepasan Terkini11:05 PM
Perlepasan setiap hari6
Jarak459 kilometer
Syarikat PengangkutanIndian Railways