Vadodara ke Dwarka

Vadodara ke Dwarka

Vadodara
Dwarka
Kha, 24 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Vadodara ke Dwarka Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Taxi
Cab Expresso
Ekonomi 3 orang
Any time
+10h 30m
USD 166.04
Bus
Ourbus India
Ranjang Landas Berhawa Dingin
00:45
11:30
USD 22.96
Train
Indian Railways
2A - Kerusi Tempat Tidur 2 Tingkat Berhawa Dingin
02:57
13:10
USD 14.36
Train
Indian Railways
1A - Kerusi Tempat Tidur Kelas Pertama Berhawa Dingin
04:11
14:35
USD 23.55
Train
Indian Railways
3A - Kerusi Tempat Tidur 3 Tingkat Berhawa Dingin
07:47
17:46
USD 10.34
Bus
Deep Travels
Ranjang Landas Berhawa Dingin
18:15
08:00
USD 14.25
Bus
Deep Travels
Ranjang Landas Berhawa Dingin
18:45
07:45
USD 8.77
Bus
Gujarat travels
Ranjang Landas Berhawa Dingin
19:30
06:55
USD 12.06
Bus
Jay Dwarkadhish Travels
Katil Tiada AC
20:00
09:15
USD 8.77
Bus
Sai Darshan Travels
Ranjang Landas Berhawa Dingin
20:35
07:00
USD 10.96
Bus
Bansidhar Travels
Katil Tiada AC
20:55
08:30
USD 9.32
Bus
Samay Travels
Ranjang Landas Berhawa Dingin
21:15
10:00
USD 8.77
Bus
Nand Travels
Katil Tiada AC
21:45
09:40
USD 9.32
Bus
Phoenix Travel Agency
Katil Tiada AC
23:00
09:00
USD 16.44
Bus
Vinayak Travels
Katil Tiada AC
23:30
11:45
USD 13.16

Bagaimana caranya dari Vadodara ke Dwarka

Perjalanan antara Vadodara dan Dwarka berlaku dengan adanya Bas dan teksi. Bas menjaminkan perjalanan terpantas. Bas merupakan pilihan paling lambat. Tiket termahal berharga USD 16.89 jika anda menaiki Bas; untuk penjimatan, pilih bas yang berharga USD 12.06.

Sejauh manakah Vadodara dari Dwarka?

Jarak antara Vadodara dan Dwarka adalah 513 km manakala jarak penerbangan adalah 513 km.

Berapa lamakah masa yang diambil dari Vadodara ke Dwarka?

Ia boleh mengambil masa antara 11 hingga 14 jam untuk perjalanan antara Vadodara ke Dwarka bergantung kepada jenis pengangkutan pilihan anda.
Bas merupakan cara terpantas untuk mengembara antara Vadodara dan Dwarka. Bas akan membawa anda ke destinasi anda dalam masa 10j 15m. Bas mengambil masa yang lebih lama kira-kira 13j 20m untuk sampai ke Dwarka.

Berapakah kos dari Vadodara ke Dwarka?

Perjalanan antara Vadodara dan Dwarka adalah semurah USD 12.06 jika anda memilih bas Gujarat travels dan semahal USD 16.89 jika anda membeli tiket Bas Jay Dwarkadhish Travels. Berikut adalah senarai harga yang anda boleh jangkakan untuk bayaran bagi setiap pengangkutan yang disediakan untuk perjalanan ini.

Berapa banyak perjalanan untuk sehari yang ada antara Vadodara dan Dwarka?

  • 14 dari Vadodara ke Dwarka bermula dari 18:45 Vadodara sehingga 21:45 Vadodara

Semak di atas untuk jadual bas, kereta api, kapal terbang dan feri dari Vadodara ke Dwarka.

Apakah mod pengangkutan yang terbaik untuk laluan saya?

Bas

Perjalanan dari Vadodara ke Dwarka melalui darat sememangnya akan mengambil masa yang lebih lama tetapi dalam hal-hal tertentu, ia merupakan pilihan termurah jika anda memilih untuk menaiki bas.
Perkara untuk peringatan: Untuk perjalanan yang lebih selesa, sebaiknya pilihlah bas yang lebih premium. Bas sebegini biasanya menyediakan tempat duduk selesa dan boleh laras serta dilengkapi penghawa dingin dan tandas.
Bas ini juga lazimnya turut menyediakan air, snek atau makan tengah hari yang termasuk dalam harga tiket anda dan berhenti untuk ke tandas.

Syarikat bas yang mengendali laluan antara Vadodara dan Dwarka

Bansidhar Travels, Chirag Travels, Deep Travels, Gujarat travels, Jay Dwarkadhish Travels, Jay Dwarkesh Travels, Nand Travels, Patel Tours And Travels, Samay Travels

Teksi

Sesetengah pengembara menimbang teksi sebagai satu pengangkutan darat yang paling mudah kerana masa berlepas yang fleksibel, kemungkinan untuk memilih saiz teksi yang anda perlukan, dan perkhidmatan mudah dari pintu ke pintu.
Perkara untuk peringatan: Jika anda merancang untuk patah balik semasa perjalanan anda, bincanglah perkara tersebut dengan pemandu atau pengendali perkhidmatan teksi terlebih dahulu kerana ia mungkin melibatkan bayaran.

Syarikat sewaan yang mengendali laluan antara Vadodara dan Dwarka

Cab Expresso

Pengangkutan apakah yang paling popular untuk perjalanan dari Vadodara ke Dwarka?

Pilihan pengangkutan yang tersedia pada bila-bila masa dengan Bas yang menjadikannya pilihan paling popular dengan harganya yang berpatutan dan selesa. Daripada 1000 pengembara yang membeli tiket untuk laluan ini

  • 100% memilih bas

Pengangkutan dari Vadodara ke Dwarka

Fakta tentang pengangkutan dari Vadodara ke Dwarka

Pengangkutan TermurahUSD 13
Pengangkutan Terpantas10j 15m
Perlepasan Terawal6:45 PM
Perlepasan Terkini9:45 PM
Perlepasan setiap hari14
Jarak513 kilometer
Syarikat PengangkutanBansidhar Travels, Chirag Travels, Deep Travels, Gujarat travels, Jay Dwarkadhish Travels, Jay Dwarkesh Travels, Nand Travels, Patel Tours And Travels, Samay Travels