Santorini ke Fira

Santorini ke Fira

Santorini
Fira
14 Jun 2032
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Santorini ke Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Van
Small Islands
Van mini
00:00
00:25
USD 12.85
Van
Small Islands
Van mini
01:00
01:25
USD 12.85
Van
Small Islands
Van mini
02:00
02:25
USD 12.85
Van
Small Islands
Van mini
03:00
03:25
USD 12.85
Van
Small Islands
Van mini
04:00
04:25
USD 12.85
Van
Small Islands
Van mini
05:00
05:25
USD 12.85
Van
Small Islands
Van mini
06:00
06:25
USD 12.85
Van
Small Islands
Van mini
07:00
07:25
USD 12.85
Van
Small Islands
Van mini
08:00
08:25
USD 12.85
Van
Small Islands
Van mini
09:00
09:25
USD 12.85
Bus
Pigaia Travel
AC Standard
09:50
10:30
USD 7.41
Van
Small Islands
Van mini
11:00
11:25
USD 12.85
Van
Small Islands
Van mini
12:00
12:25
USD 12.85
Van
Small Islands
Van mini
13:00
13:25
USD 12.85
Van
Small Islands
Van mini
14:00
14:25
USD 12.85
Bus
Pigaia Travel
AC Standard
14:50
15:30
USD 7.41
Van
Small Islands
Van mini
16:00
16:25
USD 12.85
Van
Small Islands
Van mini
17:00
17:25
USD 12.85
Van
Small Islands
Van mini
18:00
18:25
USD 12.85
Van
Small Islands
Van mini
19:00
19:25
USD 12.85

Bagaimana caranya dari Santorini ke Fira

Perjalanan antara Santorini dan Fira berlaku dengan adanya Bas, van dan teksi. Teksi menjaminkan perjalanan terpantas. Bas merupakan pilihan paling lambat. Tiket termahal berharga USD 109.60 jika anda menaiki Van; untuk penjimatan, pilih van yang berharga USD 14.38.

Sejauh manakah Santorini dari Fira?

Jarak antara Santorini dan Fira adalah 9 km manakala jarak penerbangan adalah 9 km.

Berapa lamakah masa yang diambil dari Santorini ke Fira?

Ia boleh mengambil masa antara 1 hingga 1 jam untuk perjalanan antara Santorini ke Fira bergantung kepada jenis pengangkutan pilihan anda.
Teksi merupakan cara terpantas untuk mengembara antara Santorini dan Fira. Teksi akan membawa anda ke destinasi anda dalam masa 10m. Bas mengambil masa yang lebih lama kira-kira 45m untuk sampai ke Fira.

Berapakah kos dari Santorini ke Fira?

Perjalanan antara Santorini dan Fira adalah semurah USD 14.38 jika anda memilih van Small Islands dan semahal USD 109.60 jika anda membeli tiket Van Notos Travel. Berikut adalah senarai harga yang anda boleh jangkakan untuk bayaran bagi setiap pengangkutan yang disediakan untuk perjalanan ini.

Berapa banyak perjalanan untuk sehari yang ada antara Santorini dan Fira?

  • 182 dari Santorini ke Fira bermula dari 00:00 Fira Transfer sehingga 23:00 Fira Transfer
  • 35 dari Santorini ke Fira bermula dari 08:00 Santorini Ferry Port sehingga 22:00 Santorini Ferry Port
  • 16 dari Santorini ke Fira bermula dari 00:00 Santorini Port sehingga 00:00 Santorini Port

Semak di atas untuk jadual bas, kereta api, kapal terbang dan feri dari Santorini ke Fira.

Apakah mod pengangkutan yang terbaik untuk laluan saya?

Bas

Perjalanan dari Santorini ke Fira melalui darat sememangnya akan mengambil masa yang lebih lama tetapi dalam hal-hal tertentu, ia merupakan pilihan termurah jika anda memilih untuk menaiki bas.
Perkara untuk peringatan: Untuk perjalanan yang lebih selesa, sebaiknya pilihlah bas yang lebih premium. Bas sebegini biasanya menyediakan tempat duduk selesa dan boleh laras serta dilengkapi penghawa dingin dan tandas.
Bas ini juga lazimnya turut menyediakan air, snek atau makan tengah hari yang termasuk dalam harga tiket anda dan berhenti untuk ke tandas.

Syarikat bas yang mengendali laluan antara Santorini dan Fira

Bus Travel Santorini, Kamari Tours

Teksi

Sesetengah pengembara menimbang teksi sebagai satu pengangkutan darat yang paling mudah kerana masa berlepas yang fleksibel, kemungkinan untuk memilih saiz teksi yang anda perlukan, dan perkhidmatan mudah dari pintu ke pintu.
Perkara untuk peringatan: Jika anda merancang untuk patah balik semasa perjalanan anda, bincanglah perkara tersebut dengan pemandu atau pengendali perkhidmatan teksi terlebih dahulu kerana ia mungkin melibatkan bayaran.

Syarikat sewaan yang mengendali laluan antara Santorini dan Fira

iTravel Santorini, Santo Luxury Escape

Van

Van adalah satu pilihan terbaik – atau, dalam banyak situasi – hanya pilihan yang anda ada – jika anda perlu mengembara mengikut jalan darat dalam satu dan wilayah yang sama atau wilayah atau negeri jiran. Van juga boleh dilalui di jalan antara Santorini and
Fira.
Perkara untuk peringatan: Apabila mengembara melalui van dengan bagasi besar, beli satu tempat duduk berasingan untuk bagasi atau beg galas anda merupakan satu idea baik. Jangan sangka terdapat satu ruang bagasi yang luas di dalam van – sebenarnya tiada ruang besar dan
kumpulan penumpang bersama anda mungkin tidak rasa selesa jika bagasi anda mengambil ruang kaki mereka.

Syarikat van yang mengendali laluan antara Santorini dan Fira

Notos Travel, Small Islands

Pengangkutan apakah yang paling popular untuk perjalanan dari Santorini ke Fira?

Pilihan pengangkutan yang tersedia pada bila-bila masa dengan teksi yang menjadikannya pilihan paling popular dengan harganya yang berpatutan dan selesa. Daripada 1000 pengembara yang membeli tiket untuk laluan ini

  • 67% menempah perjalanan teksi
  • 33% mengambil van

Pengangkutan dari Santorini ke Fira

  • Kereta Api tidak tersedia
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia