Rameswaram ke Siliguri

Rameswaram ke Siliguri

Rameswaram
Siliguri
Jum, 25 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Rameswaram ke Siliguri Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Taxi
TaxiBazaar
SUV 6pax
Any time
+1d 16h 33m
USD 614.92
Taxi
TaxiBazaar
Hatchback 4pax
Any time
+1d 16h 33m
USD 413.86
Taxi
TaxiBazaar
Sedan
Any time
+1d 16h 33m
USD 414.95
Taxi
TaxiBazaar
SUV 6pax
Any time
+1d 16h 25m
USD 611.55
Taxi
TaxiBazaar
Hatchback 4pax
Any time
+1d 16h 25m
USD 411.61
Taxi
TaxiBazaar
Sedan
Any time
+1d 16h 25m
USD 412.71
Taxi
TaxiBazaar
SUV 6pax
Any time
+1d 16h 30m
USD 614.12
Taxi
TaxiBazaar
Hatchback 4pax
Any time
+1d 16h 30m
USD 413.32
Taxi
TaxiBazaar
Sedan
Any time
+1d 16h 30m
USD 414.42
Taxi
TaxiBazaar
Sedan
Any time
+1d 16h 24m
USD 412.58
Taxi
TaxiBazaar
SUV 6pax
Any time
+1d 16h 24m
USD 611.36
Taxi
TaxiBazaar
Hatchback 4pax
Any time
+1d 16h 24m
USD 411.49

Bagaimana untuk pergi dari Rameswaram ke Siliguri

Membuat perjalanan antara Rameswaram dan Siliguri adalah boleh dengan teksi. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Rameswaram dari Siliguri?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Rameswaram dan Siliguri adalah 2020 km manakala ia adalah kira-kira 2020 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Rameswaram ke Siliguri?

Membuat perjalanan dengan teksi antara Rameswaram dan Siliguri, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 41 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Rameswaram ke Siliguri?

teksi tiket untuk perjalanan Rameswaram - Siliguri akan menelan belanja kira-kira USD 676.41. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Rameswaram dan Siliguri ?

Teksi sentiasa menjadi pilihan yang menarik kerana anda boleh menempah teksi untuk membawa anda dari Rameswaram ke Siliguri pada bila-bila masa saja.

Tip berguna untuk perjalanan antara Rameswaram dan Siliguri dengan teksi

Untuk pergi dari Rameswaram ke Siliguri pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Teksi
Tip berguna untuk pengembara teksi:

  • Jika anda merancang untuk membuat lencongan semasa perjalanan anda, bincangkannya dengan pemandu atau penyedia perkhidmatan anda terlebih dahulu kerana ia mungkin memberi kesan pada harga.
  • Jika anda mempunyai keperluan tertentu seperti kerusi kereta untuk anak anda, beritahu syarikat pengendali terlebih awal.

Syarikat yang menawarkan perjalanan antara Rameswaram dan Siliguri

TaxiBazaar.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Rameswaram ke Siliguri dengan teksi?

Kami telah menjual teksi tiket kepada 561 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Rameswaram ke Siliguri

  • Teksi
    $ 452.64
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Rameswaram ke Siliguri

Pengangkutan TermurahUSD 453
Pengangkutan Terpantas[hari]h 16j 24m
Perlepasan Terawal12:00 AM
Perlepasan Terkini12:00 AM
Perlepasan setiap hari12
Jarak2020 kilometer
Syarikat PengangkutanTaxiBazaar