Pula ke Triest

Pula ke Triest

Pula
Triest
Jum, 25 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Pula ke Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Bus
GoOpti
AC Standard
00:00
02:30
USD 136.11
Bus
GoOpti
AC Standard
00:30
03:00
USD 139.30
Bus
GoOpti
AC Standard
01:00
03:30
USD 136.11
Bus
GoOpti
AC Standard
01:25
03:30
USD 131.86
Bus
GoOpti
AC Standard
01:45
04:15
USD 138.24
Bus
GoOpti
AC Standard
02:20
04:05
USD 131.86
Bus
GoOpti
AC Standard
02:40
05:10
USD 163.76
Bus
GoOpti
AC Standard
03:00
05:30
USD 137.17
Bus
GoOpti
AC Standard
03:30
06:00
USD 163.76
Bus
GoOpti
AC Standard
03:50
06:00
USD 62.74
Bus
GoOpti
AC Standard
04:15
06:45
USD 138.24
Bus
GoOpti
AC Standard
04:40
07:10
USD 163.76
Bus
GoOpti
AC Standard
05:00
07:30
USD 168.01
Bus
GoOpti
AC Standard
05:25
07:20
USD 172.26
Bus
GoOpti
AC Standard
05:45
08:15
USD 130.79
Bus
GoOpti
AC Standard
06:05
08:20
USD 96.77
Bus
GoOpti
AC Standard
06:30
09:00
USD 136.11
Bus
GoOpti
AC Standard
07:00
09:15
USD 121.22
Bus
GoOpti
AC Standard
07:30
10:00
USD 130.79
Bus
GoOpti
AC Standard
07:50
10:10
USD 68.05

Bagaimana untuk pergi dari Pula ke Triest

Membuat perjalanan antara Pula dan Triest adalah boleh dengan bas. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Pula dari Triest?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Pula dan Triest adalah 125 km manakala ia adalah kira-kira 125 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Pula ke Triest?

Membuat perjalanan dengan bas antara Pula dan Triest, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 3 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Pula ke Triest?

bas tiket untuk perjalanan Pula - Triest akan menelan belanja kira-kira USD 154.40. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Pula dan Triest ?

Bas dari Pula ke Triest membuat perjalanan 25 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Pula dan Triest dengan bas

Untuk pergi dari Pula ke Triest pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Bas

Tip berguna untuk pengembara bas:

  • Untuk perjalanan yang lebih selesa, pilih bas yang berkelas tinggi jika boleh. Bas ini biasanya mempunyai kerusi lembut yang boleh dibaringkan dan dilengkapi dengan pendingin hawa dan tandas.
  • Air, snek atau makanan tengah hari mungkin termasuk dalam harga tiket anda.
  • Tidak semua bas mempunyai tandas tetapi jangan risau - mereka selalunya membuat hentian ke tandas ketika dalam perjalanan.

Syarikat yang mengoperasikan laluan bas antara Pula dan Triest

GoOpti.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Pula ke Triest dengan bas?

Kami telah menjual bas tiket kepada 522 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Pula ke Triest

  • Bas
    $ 152.07
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Pula ke Triest

Pengangkutan TermurahUSD 153
Pengangkutan Terpantas2j 30m
Perlepasan Terawal12:00 AM
Perlepasan Terkini11:00 PM
Perlepasan setiap hari25
Jarak125 kilometer
Syarikat PengangkutanGoOpti