Mersin ke Golbasi

Mersin ke Golbasi

Mersin
Golbasi
Sab, 24 Okt
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Mersin ke Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Bus
Ede Turizm
Standard 2X1
03:30
10:30
USD 12.10
Bus
Oz Gularas
Standard 2X1
06:00
13:00
USD 12.10
Bus
Adiyaman Unal Turizm
Standard 2X1
06:59
13:59
USD 12.10
Bus
Beydagi Turizm
Standard 2X2
08:00
15:00
USD 11.09
Bus
Luks Mersin Turizm
Standard 2X1
09:00
16:00
USD 14.11
Bus
Oz Elaziglilar Seyahat
Standard 2X1
09:30
16:30
USD 12.10
Bus
Elazig Murat Turizm
Standard 2X1
10:00
18:00
USD 11.09
Bus
Oz Gularas
Standard 2X1
11:00
17:00
USD 12.10
Bus
Luks Mersin Turizm
Standard 2X1
12:59
19:59
USD 14.11
Bus
Cesur Bingol
Standard 2X1
13:30
21:30
USD 12.10
Bus
Cesur Bingol
Standard 2X1
14:30
22:30
USD 12.10
Bus
Adiyaman Unal Turizm
Standard 2X1
16:01
22:01
USD 12.10
Bus
Kahta Petrol Turizm
Standard 2X1
17:15
23:15
USD 12.10
Bus
Yesil Mus Ovasi
Standard 2X1
17:50
00:50
USD 10.08
Bus
Oz Elaziglilar Seyahat
Standard 2X1
20:00
03:00
USD 12.10
Bus
Oz Has Bingol
Standard 2X1
20:30
03:30
USD 12.10
Bus
Elazig Murat Turizm
Standard 2X1
21:00
05:00
USD 11.09
Bus
Malatya Zafer
Standard 2X1
22:00
05:00
USD 10.08
Bus
Adiyaman Unal Turizm
Standard 2X1
22:29
05:29
USD 12.10
Bus
Malatya Zafer
Standard 2X1
23:00
05:00
USD 10.08

Bagaimana untuk pergi dari Mersin ke Golbasi

Membuat perjalanan antara Mersin dan Golbasi adalah boleh dengan bas. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Mersin dari Golbasi?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Mersin dan Golbasi adalah 373 km manakala ia adalah kira-kira 287 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Mersin ke Golbasi?

Membuat perjalanan dengan bas antara Mersin dan Golbasi, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 118 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Mersin ke Golbasi?

bas tiket untuk perjalanan Mersin - Golbasi akan menelan belanja kira-kira USD 3.94. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Mersin dan Golbasi ?

Bas dari Mersin ke Golbasi membuat perjalanan 30 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Mersin dan Golbasi dengan bas

Untuk pergi dari Mersin ke Golbasi pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Bas

Tip berguna untuk pengembara bas:

  • Untuk perjalanan yang lebih selesa, pilih bas yang berkelas tinggi jika boleh. Bas ini biasanya mempunyai kerusi lembut yang boleh dibaringkan dan dilengkapi dengan pendingin hawa dan tandas.
  • Air, snek atau makanan tengah hari mungkin termasuk dalam harga tiket anda.
  • Tidak semua bas mempunyai tandas tetapi jangan risau - mereka selalunya membuat hentian ke tandas ketika dalam perjalanan.

Syarikat yang mengoperasikan laluan bas antara Mersin dan Golbasi

Adiyaman Anka, Adiyaman Unal Turizm, Cesur Bingol, Ede Turizm, Elazig Murat Turizm, Malatya Zafer, Oz Elaziglilar Seyahat, Oz Gularas, Oz Has Bingol.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Mersin ke Golbasi dengan bas?

Kami telah menjual bas tiket kepada 551 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Mersin ke Golbasi

  • Bas
    $ 2.56
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Mersin ke Golbasi

Pengangkutan TermurahUSD 3
Pengangkutan Terpantas4j 44m
Perlepasan Terawal3:30 AM
Perlepasan Terkini10:45 PM
Perlepasan setiap hari30
Jarak373 kilometer
Syarikat PengangkutanAdiyaman Anka, Adiyaman Unal Turizm, Cesur Bingol, Ede Turizm, Elazig Murat Turizm, Malatya Zafer, Oz Elaziglilar Seyahat, Oz Gularas, Oz Has Bingol